K&F Air Blower, with Long Nozzle/Short Nozzle Switch Design

Obousměrný regulační vzduchový ventil, který účinně zabraňuje nasávání prachu a sekundárnímu znečištění a zjednodušuje vnitřní prostor pro vyfukování vzduchu, zlepšuje těsnost zařízení. Konstrukce přepínače dlouhá tryska/krátká tryska. Dlouhá tryska je vhodnější pro čištění hlubších oblastí, jako jsou snímače digitálních zrcadlovek a bateriové prostory fotoaparátů.…

Více informací

440 Kč s DPH 364 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 15. 07. od 09:00
Odešleme: 15. 07.
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Obousměrný regulační vzduchový ventil, který účinně zabraňuje nasávání prachu a sekundárnímu znečištění a zjednodušuje vnitřní prostor pro vyfukování vzduchu, zlepšuje těsnost zařízení. Konstrukce přepínače dlouhá tryska/krátká tryska. Dlouhá tryska je vhodnější pro čištění hlubších oblastí, jako jsou snímače digitálních zrcadlovek a bateriové prostory fotoaparátů. Krátká tryska je vhodnější pro čištění objektivů, filtrů, snímačů bezzrcadlovek, povrchů těl a objektivů.

  • * 【Exkluzivní inovační design】 Obousměrný regulační vzduchový ventil, který účinně zabraňuje nasávání prachu a způsobování sekundárního znečištění a zjednodušuje vnitřní prostor vyfukování vzduchu, zlepšuje těsnicí vlastnosti zařízení.
  • * 【Design přepínače dlouhá tryska/krátká tryska】 Dlouhá tryska je vhodnější pro čištění hlubších oblastí, jako jsou snímače digitálních zrcadlovek a bateriové prostory fotoaparátů. Krátká tryska je vhodnější pro čištění objektivů, filtrů, snímačů bezzrcadlovek, povrchů těl a objektivů.
  • * 【Velký průtok vzduchu foukačů】 Foukač vzduchu na objektivy fotoaparátů může snadno vyfoukat roh, který nelze vyfoukat jinými. Dokáže rychle odfouknout prach a nečistoty v krátkém čase a udržuje tak objektiv, tělo a snímač fotoaparátu v čistotě.
  • * 【Silikonový materiál】 Ofukovací tryska je vyrobena ze silikonového materiálu, který je příjemný na dotek, má silný odraz a měkká ofukovací tryska poskytuje lepší ochranu zařízení, čímž zabraňuje sekundárnímu poškození zařízení.
  • * 【Pohodlný design】 Foukací nástavec využívá ergonomický design a protiskluzovou texturu šetrnou k pokožce, díky čemuž je úchop pohodlnější. A díky použití ošetření technologií "hand feel oil" je povrch foukače vzduchu odolnější vůči nečistotám a zašpinění.
 
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Čištění