K&F 82MM XC16 Nano-X B270 CPL Filter, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Polarizační filtr je vyroben z nejlepšího japonského optického skla s téměř nulovým zkreslením světla. Vyznačuje se špičkovou úrovní filtrační funkce, která účinně eliminuje škodlivé odrazové světlo.

Více informací

1 919 Kč s DPH 1 586 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: zítra
Skladem 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Polarizační filtr je vyroben z nejlepšího japonského optického skla s téměř nulovým zkreslením světla. Vyznačuje se špičkovou úrovní filtrační funkce, která účinně eliminuje škodlivé odrazové světlo.

  • * 【Premium Quality Glass】 Polarizační filtr vyrobený z nejlepšího japonského optického skla s téměř nulovým zkreslením světla. Vyznačuje se špičkovou úrovní filtrační funkce, která účinně eliminuje škodlivé odrazové světlo.
  • * 【Dvojitá povrchová úprava】Použitá 28vrstvá vícevrstvá technologie dvojité povrchové úpravy, zelená povrchová úprava pomáhá účinně snižovat odrazivost povrchu filtru a duchy a zároveň činí filtr odolným proti poškrábání, vodě, oleji a prachu.
  • * 【Kruhová polarizace 】Efektivně filtruje škodlivé odrazy na nekovových površích, jako je voda a sklo, Otočením filtru dosáhnete správného požadovaného stupně filtrace. S CPL,můžete oblohu udělat modřejší, listy zelenější, snížit nebo eliminovat odrazy a výsledný snímek je jasnější.
  • * 【Ultra tenký a lehký】Super tenký a lehký hliníkový rám, maximálně snižuje dopad světla a účinně zabraňuje tmavému rohu při širokoúhlém snímání.
  • * 【Pro všechny 82mm objektivy】Kompatibilní se všemi hlavními značkami objektivů, jako jsou Canon, Nikon, Sony, Fuji, Leica, Panasonic a další značky, které mají závit o průměru 82 mm.
 
 
S použitím kruhového polarizačního filtru (CPL) na objektivu můžete zvýraznit barvy oblohy i prvky v záběru. To je možné díky tomu, že filtr CPL při natočení pod určitým úhlem minimalizuje opar na obloze a zvýrazňuje barvy snížením polarizačního efektu způsobeného slunečním světlem.
Zvýraznění barev a zvýšení kontrastu
Při diskusi o dvou výše uvedených snímcích můžete jasně vidět, jak montáž filtru CPL téměř zcela eliminuje odrazy viditelné ve vodní hladině. Není to kouzelné?
Výrazné snížení odrazů
Použití filtru CPL vám může umožnit minimalizovat zrcadlový obraz, který je způsoben v reflexním prvku v záběru. Stačí filtr jednoduše natočit do požadovaného úhlu.
Filtr CPL snižuje odrazy
Při fotografování prosklených budov nebo krajiny s vodní plochou v záběru může být opravdu náročné zbavit se odrazů způsobených slunečním světlem. Možná budete muset změnit kompozici nebo počkat na změnu světla, abyste získali snímek bez odrazů.
 
 
 
 
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruCPL
Formát filtru82mm