K&F 82MM A Series Black Mist Filter 1/4, HD, Waterproof, German optics, Green Coating

Představujeme filtr K&F Concept Black Mist 1/4 - Vychutnejte si jemné odlesky světel a snížený kontrast pro snový filmový efekt. Tento filtr zjemňuje nedokonalosti pleti, zvýrazňuje rysy obličeje a vytváří jemný, plný a nádherný vzhled. Je vybaven 18 vícevrstvými vrstvami pro zvýšení odolnosti a používá dovážené japonské optické sklo AGC s propustností…

Více informací

1 369 Kč s DPH 1 131 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Představujeme filtr K&F Concept Black Mist 1/4 - Vychutnejte si jemné odlesky světel a snížený kontrast pro snový filmový efekt. Tento filtr zjemňuje nedokonalosti pleti, zvýrazňuje rysy obličeje a vytváří jemný, plný a nádherný vzhled. Je vybaven 18 vícevrstvými vrstvami pro zvýšení odolnosti a používá dovážené japonské optické sklo AGC s propustností 84 %, které zajišťuje kvalitu obrazu bez barevného nádechu. Ultra tenký rámeček o tloušťce pouhých 3,3 mm eliminuje tmavé rohy širokoúhlých objektivů a teleobjektivů a díky protiskluzové konstrukci CNC usnadňuje instalaci a demontáž. Pozvedněte úroveň svých fotografií pomocí tohoto prvotřídního difuzního filtru.

* 【Měkké světlé odlesky, snížený kontrast】Tento černý mlhový 1/4 filtr dokáže zjemnit vrásky, pihy a póry na pleti obličeje, takže je jemnější, plnější a nádhernější. Efekt mlžného snu lze lépe realizovat tím, že se filmové efekty zobrazí zasněně.
* 【18 Vícevrstvých povlaků】Oboustranné skleněné nanometrové povlaky. Ochrana filtru a objektivu ze všech stran je odolná.
* 【Dovozní optické sklo AGC】K&F Concept černý difuzní filtr vyrobený z dováženého japonského optického skla AGC, oboustranné vícevrstvé vrstvy s propustností 84 %, které zajišťují kvalitu obrazu a žádné barevné vlivy.
* 【Ultra tenký rámeček】S leteckým hliníkem měří šířka rámečku pouhých 3,3 mm, ultra tenký rámeček bez tmavých rohů na širokoúhlém objektivu a teleobjektivu. Neklouzavá konstrukce CNC pro efektivní vyjmutí a instalaci filtru.

Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruBlack Mist
Formát filtru82mm