K&F 80cm round reflector Light diffuser 5 in 1 foldable multi-disc with tote bag

80cm kulatý reflektor Světelný difuzor 5 v 1 skládací multidisk s taškou - průsvitný, stříbrný, zlatý, bílý a černý pro studiové fotografické osvětlení a venkovní osvětlení.

Více informací

604 Kč s DPH 499 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 04. 03. od 09:00
Odešleme: 04. 03.
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

80cm kulatý reflektor Světelný difuzor 5 v 1 skládací multidisk s taškou - průsvitný, stříbrný, zlatý, bílý a černý pro studiové fotografické osvětlení a venkovní osvětlení.

KLÍČOVÉ FUNKCE

  • Kruhový reflektor pět v jednom 80 cm
    Zlatá a stříbrná černobílá průhledná měkká světelná deska pro venkovní fotografování, blokování světla, přenosné skládací studiové příslušenství pro rekvizity K&F Concept
  • Pět v jednom lehkých reflektorů: zlatý, stříbrný, bílý, černý a průsvitný, které poskytují různé světelné efekty pro vaše záběry.
  • Různé odrazné plochy mohou přinést různé efekty: zlatá: odráží světelné zdroje s nízkou teplotou barev, používá se k obnovení barvy pleti; stříbrná: odráží světelné zdroje s vysokou teplotou barev, používá se ke korekci barvy pleti; bílá: neovlivňuje teplotu barev. Zlepšuje strukturu pleti; černá: blokuje a pohlcuje přebytečné světlo, zlepšuje strukturu vrstvy a pozadí; průsvitná: snižuje světlo.
  • Rychle se skládá pro snadné přenášení: Reflektor lze rychle složit do přenosné velikosti a je dodáván s příruční taškou pro snadné cestování nebo skladování, ideální pro fotografy na cestách.
  • Vysoce kvalitní a odolná kvalita: Odrazné panely jsou vyrobeny z vysoce kvalitních tkanin. Zlaté a stříbrné látky se snadno nevyblednou a zipy jsou hladké a snadno se používají.
  • POZNÁMKA: Osvětlovací reflektor 5 v 1 obsahuje jeden průsvitný panel se čtyřmi barevnými kryty, který poskytuje pět fotografických efektů, nikoli pět jednotlivých reflektorů

SPECIFIKACE

Materiál výrobku: polyester
Úložná velikost výrobku: 31 cm, tloušťka 5,8 cm
Velikost výrobku v rozloženém stavu: 80 cm
Čistá hmotnost výrobku: 468,5 ± 3 g
Hrubá hmotnost výrobku: 468,5 ± 3 g
Příslušenství balení: kulatý bílý difuzér*1
Reflexní pouzdro (třpytivě stříbrné+černé měkké+zlaté třpytivé+bílé měkké)*1
Návod k použití*1
Černý úložný sáček*1
PE vnější obal vodotěsný a prachotěsný sáček*1

Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Příslušenství