K&F 78"/200cm Lightweight Travel Tripod Aluminum Tripod 10kg/22lbs Load Capacity with Magnesium Allo

28mm velká 360° kovová kulová hlava Upgrade: K234A7, Speciálně navržená 28mm kovová kulová hlava se díky dvěma nezávislým ovládacím knoflíkům může otáčet o 360 stupňů a umožňuje fotografovat v libovolném úhlu horizontálně i vertikálně. Pohodlné: 4sekční sloupové nohy se 3 rychloupínacími flip-locky umožňují nastavit pracovní výšku od 23,4'' do 78'' během několika…

Více informací

3 013 Kč s DPH 2 490 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: 12. 06.
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

28mm velká 360° kovová kulová hlava Upgrade: K234A7, Speciálně navržená 28mm kovová kulová hlava se díky dvěma nezávislým ovládacím knoflíkům může otáčet o 360 stupňů a umožňuje fotografovat v libovolném úhlu horizontálně i vertikálně. Pohodlné: 4sekční sloupové nohy se 3 rychloupínacími flip-locky umožňují nastavit pracovní výšku od 23,4'' do 78'' během několika sekund. 19,3" skládací velikost se snadno přenese kamkoli pro venkovní fotografování

  • * Fotografování z více úhlů: Systém tlumení kulové hlavy by mohl snadno nastavit fotoaparát do různých úhlů (vertikální záběry nebo záběry nahoru) nebo získat nejlepší výhled při fotografování.
  • * Přenosnost: Hmotnost stativu 1,44 kg a maximální hmotnost zátěže 10 kg. výška 78'' a snadné přenášení. Díky tomuto stativu se může stát nejlepším společníkem vašich digitálních zrcadlovek a vydrží větší zátěž ve srovnání s podobnými produkty, přesto zůstane stabilní.
  • * stativ 2-v-1 Monopod: Stativ lze snadno zkrátit na monopod nebo samotnou hůl, aby vaše fotografování bylo rozmanitější. S tímto monopodem je také možné fotografovat z více úhlů, jako je záběr z nízkého úhlu a záběr z vysokého úhlu.
Tripod for Travel and Work
 
Proč potřebujete stativ?
Aby vám pomohl zachytit ideální záběr za všech různých okolností. Postavení a nastavení stativu trvá jen několik vteřin, přesto dokáže udržet fotoaparát v ideální poloze po jakkoli dlouhou dobu, což vám pomůže pořídit skvělé snímky.
Proč si vybrat stativ K&F Concept?
1. Tento fotografický stativ je velmi pohodlný, díky konstrukci s flip-lock nohou, která umožňuje nastavit výšku z 18 na 78 palců během několika sekund.
2. Panoramatické a sférické klouby: speciálně navrženou kulovou hlavu tohoto stativu pro fotoaparáty lze otáčet o 360° a volné úhly, což vám umožní pokaždé pořídit dokonalé snímky a úžasné panoramatické pohledy.
3. Gravitační hák: tento zrcadlový stativ má nový systém gravitačního háku, na který lze zavěsit těžké předměty a zvýšit tak stabilitu profesionálního stativu.
4. Gumové nožičky lze měnit pomocí konstrukce s hřebíky, díky čemuž je stativ vhodný pro více scén.
Why You Need a Tripod?
 
Removable Extension Arm
Odnímatelné prodlužovací rameno
Velmi užitečné příslušenství pro fotografování z nadhledu, fotografování jídla, venkovní makrofotografii nebo miniaturní makroateliér, portrét, rozbalovací videa na YouTube a videonávody.
Kompatibilní se všemi stativy s rozhraním 3/8".
Retractable Foot Nail
Výsuvný nožní hřebík
Neklouzavá patka zemního hřebíku může nabídnout nejstabilnější oporu.
Skvělá stabilita pro použití v džungli, v gumě, ve sněhu, v poušti, na straně vody, na trávníku na dvoře.
Non Rusting
Nerezavějící
Stojan na pozadí je vyroben z hliníkové slitiny a je trvanlivý a odolný proti korozi.
 
Low-Profile Tripod Ball Head
Nízkoprofilová kulová hlava stativu
Maximální průměr koule 28 mm zlepšuje systém posuvného tlumení a zajišťuje přesné ovládání. Jediná kulová hlava Maximální zatížení až 10 kg/22 LBS, vyrobená z materiálu z hliníkové slitiny, je velmi pevná a odolná.
panoramatická základna 360 stupňů se 2 otočnými zámky umožňuje snadné nastavení fotoaparátu v různých úhlech.
rychloupínací destička 1/4" je určena pro digitální zrcadlovky a videokamery, například Canon, Nikon, Sony atd.
 

Specifikace

Průměr trubky Stativ: 23MM, prodlužovací rameno: 25MM
Nosnost Tripod: 10KG/22LBS, prodlužovací rameno: 5KG/11LBS
Materiál trubky Hořčíková slitina hliníku
Sekce 4
Minimální výška stativu 59 CM / 23,2"
Maximální výška stativu 200 CM / 79"
Délka prodlužovacího ramene 32 CM / 12,6"
Délka příruby 50 CM / 19,7"
Hmotnost stativu 1.69KG / 3,7LBS
Hmotnost prodlužovacího ramene 330G / 0,7LB
 
Professional Horizontal
 
 
 
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Stativy