K&F 77mm Magnetic Black Mist Filter 1/4 Special Effects Filter HD Multi-layer Coated, Waterproof/Scratch-Resistant/ Anti-Reflection, Nano-X Series

Magnetické filtry K&F Concept s černou mlhou - Black Mist. Měkký filtr 1/4 černé dokáže zjemnit vrásky, skvrny, póry apod. lidské pleti a lépe tak lze realizovat jemnější, kypřejší, krásnější a zamlženější filmové efekty. Magnetický filtr pro objektivy K&F Concept by mohl být ve srovnání s běžným filtrem se závitem dokončen za méně než jednu sekundu.…

Více informací

1 788 Kč s DPH 1 478 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Magnetické filtry K&F Concept s černou mlhou - Black Mist. Měkký filtr 1/4 černé dokáže zjemnit vrásky, skvrny, póry apod. lidské pleti a lépe tak lze realizovat jemnější, kypřejší, krásnější a zamlženější filmové efekty. Magnetický filtr pro objektivy K&F Concept by mohl být ve srovnání s běžným filtrem se závitem dokončen za méně než jednu sekundu. Vyhnete se zmrzlým rukám v chladném počasí a nikdy nezmeškáte žádný nádherný okamžik.

  • 【1 Second Swap & Install】 Magnetický filtr objektivu K&F Concept lze ve srovnání s běžným filtrem se závitem nainstalovat za méně než jednu sekundu. Vyhnete se tak zmrzlým rukám v chladném počasí a nikdy nezmeškáte žádný nádherný okamžik.
  • * 【28 Vícevrstvé povlaky】Všechny filtry jsou vyrobeny z dovozového optického skla AGC High Definition Premium, oboustranně multicoated, bez chromatické aberace (barevný posun) hydrofobní, odolné proti poškrábání, odolné proti oleji. Zajistí vám dokonalý zážitek z fotografování, chrání váš objektiv ze všech stran.
  • * 【Ultra tenký rámeček】1,9-3,5 mm ultra tenký rámeček zajišťuje, že na širokoúhlém ohnisku 16 mm nedochází k vinětaci a tmavému rohu. Rámeček s protiskluzovým systémem CNC , snadná instalace a demontáž. Vybaven magnetickou krytkou objektivu z materiálu z letecké hliníkové slitiny, magnetickou i závitovou, lze instalovat na objektiv, funkce dva v jednom
  • * 【Profesionální filtr pro portrétní fotografii】 Tento černý měkký 1/4 filtr by mohl zjemnit vrásky, pihy a póry na pleti obličeje, takže je jemnější, plnější a nádhernější. Lze lépe realizovat efekt zamlženého filmu, který zobrazuje snový filmový efekt. Aby byla zajištěna kvalita obrazu s ultra vysokým rozlišením, je použit proces dvojitého leštění, který zajišťuje vysoké rozlišení v rámci ohniskové vzdálenosti 550 mm. opakované použití při natáčení videa.
K&F Concept Magnetic Black-mist Lens Filters

Vlastnosti: Vhodný pro natáčení videa, které je součástí fotoaparátu:
1. Magnetický filtr ---rychlá instalace a demontáž během 1 sekundy.
2. Špičkové optické sklo, přední a zadní strana objektivu využívá oboustrannou vícevrstvou antireflexní vrstvu, která dokáže účinně snížit povrchové odrazy filtru a zabránit problémům, jako jsou duchy.
3. Standardní propustnost 1/4 černého měkkého skla je 84 %.
4. Nanovrstva. Voděodolný, odolný proti plísním, proti poškrábání, nemastný.
5. Magnetický a závitový uzávěr filtru 2 v 1, pro každodenní použití.
6. Magnetický upevňovací kroužek také pro vaše další magnetické filtry.
K&F Concept Magnetic Black-mist Lens Filters
 
K&F Concept Magnetic Black-mist Lens Filters
 
Optical glass
Optické sklo
Magnetic alloy cap
Magnetický kryt ze slitiny
1/4 soft diffusion filter effect
1/4 měkkého difuzního filtru
 
K&F Concept Magnetic Black-mist Lens Filters
 
Otázka: Bude mít černý měkký difuzní filtr stejný efekt stmívání jako CPL?
Odpověď: Černý efekt a měkká barva neztlumí světlo. Funkce černého měkkého fluorescenčního filtru spočívá v rozptýlení obrazu a vytvoření efektu zamlženého filmu, takže ztmavená scéna je okamžitě zamlžená a teplá.
Otázka:Co je součástí sady?
Odpověď: 1ks magnetický upevňovací kroužek, 1ks magnetický černý mlhový filtr, 1ks magnetická krytka objektivu;
Otázka: Lze krytku objektivu nasadit přímo na objektiv?
Odpověď: Ano, krytka objektivu má závit, lze ji přímo našroubovat nebo ji lze magneticky připevnit pomocí magnetického upevňovacího kroužku nebo filtru, což je funkce dva v jednom;
Otázka: Jak se filtr instaluje na objektiv?
Odpověď: Nejdříve je třeba nainstalovat magnetický upevňovací kroužek a filtr připevnit k magnetickému upevnění;
Otázka: Lze filtr nainstalovat bez magnetického upevňovacího kroužku?
Odpověď: Ne, nejprve musíte nainstalovat magnetický nástavec;
Otázka: Jak vybrat velikost filtru vhodnou pro můj objektiv?
Odpověď: Nejprve zkontrolujte průměr svého objektivu. Velikost je obvykle uvedena vedle symbolu ø na přední straně objektivu.
K&F Concept Magnetic Black-mist Lens Filters
 
 
 
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruBlack Mist
Formát filtru77mm