K&F 72MM XC16 Nano-X B270 CPL Filter, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Sklo prémiové kvality. Polarizační filtr je vyroben z nejlepšího německého optického skla s téměř nulovým zkreslením světla. Vyznačuje se špičkovou úrovní filtrační funkce, která účinně eliminuje škodlivé odrazové světlo.

Více informací

1 660 Kč s DPH 1 372 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 5 ks
Praha 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Sklo prémiové kvality. Polarizační filtr je vyroben z nejlepšího německého optického skla s téměř nulovým zkreslením světla. Vyznačuje se špičkovou úrovní filtrační funkce, která účinně eliminuje škodlivé odrazové světlo.

  • * 【Double Coated】Přijatá 18vrstvá technologie vícevrstvého dvojitého povlaku, zelený povlak pomáhá účinně snižovat odrazivost povrchu filtru a duchy a zároveň činí filtr odolným proti poškrábání, vodě, oleji a prachu.
  • * 【Kruhová polarizace 】Efektivně filtruje škodlivé odrazy na nekovových površích, jako je voda a sklo, Otočením filtru dosáhnete správného požadovaného stupně filtrace. S CPL,můžete oblohu udělat modřejší, listy zelenější, snížit nebo eliminovat odrazy a výsledný snímek je jasnější.
  • * 【Ultra tenký a lehký】Super tenký a lehký hliníkový rám, maximálně snižuje dopad světla a účinně zabraňuje tmavému rohu při širokoúhlém snímání.
  • * 【Pro všechny 72mm objektivy】Kompatibilní se všemi hlavními značkami objektivů, jako jsou Canon, Nikon, Sony, Fuji, Leica, Panasonic a další značky, které mají závit o průměru 72 mm.
K&F Concept Nano-X Sereis Circular Polarizers Filter with 28 Multi-Layer Coatings for Camera Lens
 
Kruhový polarizační filtr K&F Concept Nano-X Sereis s 28 vícevrstvými vrstvami pro objektivy fotoaparátů
- Polarizátory poskytují vylepšení barev a kontrastu. Odražené světlo se často projevuje jako bělavé odlesky, které na snímku vymývají barvy. Polarizační filtr tento problém napravuje tím, že vytváří hlubokou, dramaticky modrou oblohu. Odstraňuje také odlesky od nekovových povrchů, jako jsou okna a voda. Sytost barev obecně, zejména v exteriéru, lze výrazně zlepšit. Představte si jej jako sluneční brýle pro fotoaparát.
- Kruhový polarizátor má stejný účinek jako polarizátor a používá se u fotoaparátů se systémy měření s rozdělením paprsku, které se běžně vyskytují u zrcadlovek s automatickým zaostřováním (u většiny 35mm fotoaparátů s automatickým zaostřováním viz návod k použití fotoaparátu).
- Oblast oblohy nejúčinněji polarizovaná pomocí kruhového polarizátoru: Ukažte ukazováčkem na slunce. S palcem nataženým v pravém úhlu (90°) jím otáčejte kolem osy ukazováčku. Ukáže na pás nejtmavší modré barvy od obzoru k obzoru.
K&F Concept Variable ND2-400 Filter
 
Filter function
Funkce filtru
- Polarizační filtry zajišťují zvýraznění barev a kontrastu. Zejména v exteriéru lze výrazně zlepšit. Představte si je jako sluneční brýle pro váš fotoaparát
- Odstraňuje také odlesky od nekovových povrchů, jako jsou okna a voda. Často se používá při fotografování bílých mraků a modré oblohy.
Digital Multi-Layer Coatings
Digitální vícevrstvé povlaky
- Polarizační filtr K&F má 28 vícevrstvých povlaků (MRC), které pomáhají odpuzovat vodu, prach, olej a jsou odolné proti poškrábání a zároveň zabraňují vzniku duchů.
Dovážené sklo AGC
- Tyto filtry jsou vybaveny vícevrstvým sklem s nanometrovou vrstvou, která snižuje možnost odrazu světla od okraje.
Low Profile Frame
Nízkoprofilový rámeček
- Ultratenké rámečky filtrů, které pomáhají zamezit vinětaci u superširokoúhlých objektivů, jsou také navrženy tak, aby na nich bylo možné umístit krytku objektivu.
Rámeček CNC s protiskluzovými hranami
- Tyto filtry jsou vybaveny rovnou vroubkovanou hranou pro neklouzavé, snadné nasazování a snímání.
POZNÁMKA: Tento filtr je kompatibilní POUZE se všemi objektivy stejné velikosti. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu. Tomuto číslu vždy předchází symbol "∅ " (průměr)
 
K&F Concept Nano-X Sereis Circular Polarizers Filter
 
K&F Concept Nano-X Sereis Circular Polarizers Filter
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruCPL - circular polarizer/linear
Typ filtruCPL (UHD)
Formát filtru72mm