K&F 72MM XB42 Nano-X CPL+Variable/Fader NDX ND2~ND32,Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Vyzkoušejte pohodlí našeho filtru 2 v 1 ND & CPL, který kombinuje funkce kruhového polarizátoru (CPL) a proměnné neutrální hustoty (ND) v jediném filtru. Dejte sbohem frustrujícímu křížku "X" na snímcích, protože společnost K&F využívá pokročilou technologii, která tento problém eliminuje, zejména u širokoúhlých objektivů a filtrů s proměnlivým ND.…

Více informací

Speciální akce: -29%
3 292 Kč 2 350 Kč s DPH 1 942 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 5 ks
Praha 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Vyzkoušejte pohodlí našeho filtru 2 v 1 ND & CPL, který kombinuje funkce kruhového polarizátoru (CPL) a proměnné neutrální hustoty (ND) v jediném filtru. Dejte sbohem frustrujícímu křížku "X" na snímcích, protože společnost K&F využívá pokročilou technologii, která tento problém eliminuje, zejména u širokoúhlých objektivů a filtrů s proměnlivým ND. Tento filtr, vyrobený z profesionálního optického skla s vícevrstvými vrstvami, nabízí propustnost světla pouhých 0,7 % a díky své vodotěsnosti a odolnosti proti poškrábání zajišťuje ochranu vašeho ceněného objektivu. Rámečky filtrů z hliníkové slitiny mají vroubkovaný design, který usnadňuje snadnou instalaci, a obsahují pět značek v rozsahu od Min do ND32, které vám pomohou přesně nastavit požadovanou sílu ND filtru. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu, která je obvykle uvedena na tubusu objektivu nebo pod krytkou objektivu a je vždy označena symbolem "ø" (průměr).

  • * 【ND a CPL filtr 2 v 1】Jeden filtr má funkci CPL i variabilního ND filtru, ušetří váš čas při výměně dvou filtrů; může nejen snížit množství světla vstupujícího do objektivu, ale také ztmavit oblohu a zároveň zvládnout odrazy.
  • * 【Žádný křížek "X" na snímcích】Rozlučte se s křížkem "X" na snímcích, K&F využívá špičkovou technologii, se kterou se s tímto běžným problémem u širokoúhlých objektivů a variabilních ND filtrů rozloučíte.
  • * 【Materiál】Vyrobeno dokončenými profesionálními optickými skly, vícevrstvou povrchovou úpravou, která umožňuje pouze 0,7% propustnost světla a je vodotěsná, odolná proti poškrábání, což by mohlo ochránit váš cenný objektiv.
  • * 【Filtrační obroučky】Filtrační obroučky vyrobené z hliníkové slitiny, vroubkovaný design okraje obroučky usnadňuje její instalaci. Na rámečku je 5 značek od Min do ND32, je pro vás pohodlné ujistit se o zastávkách ND filtru.
  • * 【Poznámka】 Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu (obvykle je vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu). Číslu vždy předchází symbol "ø" (průměr).
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry