K&F 24MP *1296P, night vision waterproof hunting camera with 120° wide Angle motion Advanced sensor

24MP*1296P noční vidění, 120° široký úhel záběru*0,2S spoušť 2" obrazovka lovecké kamery drop leaf color s alkalickou baterií AA a 64G vysokorychlostní kartou SD

Více informací

2 090 Kč s DPH 1 727 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

24MP*1296P noční vidění, 120° široký úhel záběru*0,2S spoušť 2" obrazovka lovecké kamery drop leaf color s alkalickou baterií AA a 64G vysokorychlostní kartou SD

* [Rychlé snímání; jedinečný design] Sledovací kamera využívá citlivou rychlost spouště 0,2 sekundy k přesnému zachycení každého vzrušujícího okamžiku, má lehký a kompaktní jedinečný design, který lze snadno přenášet a použít na jakémkoli místě.
* [Výdrž s nízkou spotřebou energie] sledovací kamera má nízkou spotřebu energie ve spánku <0,20 mA, 4 alkalické baterie AA vydrží až 3 měsíce, připojením k externímu bateriovému boxu (konstantní napětí DC6 V, proud >1 mA) dosáhnete lepších výsledků (výrobek neobsahuje bateriový box).
* [Efekt nočního vidění s HD pixely] Sledovací kamera používá objektiv pro noční vidění s hvězdicovým světlem; až 24 MP snímacích pixelů, efekt videa HD 1296P s nejnovější technologií pro jasnější noční vidění v černobílém provedení.
* [Vysoce citlivý pasivní infračervený senzor] Sledovací kamera zachytí každý vzrušující okamžik s detekčním rozsahem až 120 stupňů a dosahem 65 stop/20 m; Vybavena 2 mikrodiodami LED s vlnovou délkou 940 nm, které umožňují nahrávat neuvěřitelné video a fotografie s mikrodiodami, abyste nerušili nebo nevyplašili cíl loveckého odchytu.
* [Odolná ochrana pro snadnou manipulaci] Díky vodotěsnému, prachotěsnému a pádům odolnému plastovému pouzdru s krytím IP66 vydrží drsné pracovní podmínky, jako je poušť nebo tropický deštný prales při teplotách od -20 °C do 60 °C. To je nepostradatelnou zárukou dlouhé životnosti. Výrobek se dodává s vysokorychlostní kartou SD 64G a 4 alkalickými bateriemi AA a je připraven k použití ihned po obdržení.

Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Akční kamery