K&F 100*100*2mm,Square Filter Black Mist 1/8, Optical glass, HD, Scratch-Resistant, Anti-Reflection

Efektový filtr K&F Concept Black Diffusion 1/8 je navržen tak, aby vytvářel snový filmový efekt, zjemňoval nedokonalosti pleti, jako jsou vrásky, pihy a póry, a výsledkem byl jemnější a podmanivější vzhled. Je ideální pro natáčení videa a portrétní fotografie, kde umocňuje efekt zamlženého filmu. Tento filtr s 28 vícevrstvými vrstvami se snadno čistí díky…

Více informací

Speciální akce: -35%
4 113 Kč 2 680 Kč s DPH 2 215 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Efektový filtr K&F Concept Black Diffusion 1/8 je navržen tak, aby vytvářel snový filmový efekt, zjemňoval nedokonalosti pleti, jako jsou vrásky, pihy a póry, a výsledkem byl jemnější a podmanivější vzhled. Je ideální pro natáčení videa a portrétní fotografie, kde umocňuje efekt zamlženého filmu. Tento filtr s 28 vícevrstvými vrstvami se snadno čistí díky vodotěsnosti, odolnosti proti poškrábání a olejivzdornosti, a to vše bez snížení kvality obrazu. Filtr je vyroben z japonského optického skla AGC a jeho vícenásobné vrstvy snižují propustnost na 87 % a zároveň účinně minimalizují povrchové odrazy. Unikátní proces dvojitého leštění Nanotec zaručuje obraz s vysokým rozlišením v rámci ohniskové vzdálenosti 550 mm. Tento čtvercový filtr o rozměrech 100 × 100 mm je kompatibilní s většinou držáků filtrů a balení obsahuje 1 filtr a koženou tašku na filtr pro pohodlné skladování.

  • * Vytváří filmový efekt snů Tento černý difuzní filtr s efektem 1/8 by mohl zjemnit vrásky, pihy a póry na pleti obličeje, takže je jemnější, plnější a nádhernější. Lze lépe realizovat efekt zamlženého filmu, který vykazuje snový efekt. Opětovné použití při natáčení videa a fotografování portrétů.
  • * 28 Vícevrstvé povlaky Obě strany skla s voděodolnými, proti poškrábání a oleji odolnými povlaky, které se snadno čistí. Bez negativního vlivu na kvalitu obrazu.
  • * Dovozní optické sklo AGC K&F Concept černý difuzní 1/8 filtr Vyrobeno z japonského optického skla AGC , vícenásobné povlaky snižují propustnost na 87 % , účinně snižují odrazivost povrchu filtru.
  • * Unikátní Nanotec Proces dvojitého leštění zajišťuje vysoké rozlišení obrazu v rámci ohniskové vzdálenosti 550 mm. čtvercový filtr o rozměrech 100*100 mm se vejde do většiny držáků filtrů.
  • * Balení obsahuje 1*100x100mm filtr,1*kožený sáček na filtr.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry