Joby HandyPod Clip (Red)

HandyPod Clip je kompatibilní s chytrými telefony, kompaktními kamerami, osvětlovacími zařízeními a mikrofony, a stane se tak vaším nejlepším společníkem pro tvorbu zapamatováníhodných vlogů a vzpomínek. HandyPod Clip se skladným a praktickým držkem na mobil váží jen 80 gramů, což je méně, než polovina váhy běžného mobilu. Připněte ho na batoh, poutko na kalhotách…

Více informací

490 Kč s DPH 405 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na dotaz
Popis produktu

Popis produktu

HandyPod Clip je kompatibilní s chytrými telefony, kompaktními kamerami, osvětlovacími zařízeními a mikrofony, a stane se tak vaším nejlepším společníkem pro tvorbu zapamatováníhodných vlogů a vzpomínek. HandyPod Clip se skladným a praktickým držkem na mobil váží jen 80 gramů, což je méně, než polovina váhy běžného mobilu. Připněte ho na batoh, poutko na kalhotách nebo třeba popruh kabelky a vyražte ven!

Seznamte se s HandyPod Clip, malým a stylovým vloggingovým stativem, který má v sobě zabudovanou karabinu, aby vám usnadnil život na cestách! HandyPod Clip je upravenou verzí velmi oblíbeného modelu HandyPod 2. Jedná se o kompaktní stativ s pevnými nožkami a kulovou hlavou. Jedna z jeho nožek je navíc vybavena karabinou, takže si ho můžete zavěsit kamkoliv - ať už na popruh batohu nebo třeba na poutko u kalhot, aby jste měli stativ pořad po ruce!

Zapomeňte na roztřesené záběry a nejisté autoportréty. S HandyPod Clip můžete karabinu využít jako praktického pomocníka pro stabilní držení vašeho zařízení. Vestavěná kulová hlava s možností uzamčení vám umožní snadno přecházet mezi horizontálním a vertikálním natáčením, čímž dodá vašim videím univerzálnost.

HandyPod Clip je kompatibilní s chytrými telefony, kompaktními kamerami, osvětlovacími zařízeními a mikrofony, a stane se tak vaším nejlepším společníkem pro tvorbu zapamatováníhodných vlogů a vzpomínek. Připněte si ho, pusťte se do tvorby a dobývejte svět vlogování!

Parametry

Parametry

Výrobce: Joby
Kategorie: Stolní stativy

Hlavní parametry

Zatížení stativu0.5kg