JLCooper VTC1 Video Transport Controller

JLCooper VTC1 Video Transport Controller je kompaktní dálkový ovladač pro souborová nahrávací zařízení, jako je AJA Ki Pro a Blackmagic HyperDeck Studio. Další příklady najdete v…

Více informací

7 373 Kč s DPH 6 094 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Kód zboží:
VTC1
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

JLCooper VTC1 Video Transport Controller je kompaktní dálkový ovladač pro souborová nahrávací zařízení, jako je AJA Ki Pro a Blackmagic HyperDeck Studio. Další příklady najdete v části Funkce níže. Díky integrovanému 9,8' kabelu RS-422 s 9 kolíky se připojuje k zařízení a umožňuje plný provoz bez nutnosti dalšího napájení. Funguje také s většinou 9kolíkových VTR s rozhraním RS-422. Automaticky se nakonfiguruje tak, aby umožňoval prohlížení klipů na zařízeních AJA, FFV, Video Devices a vybraných dalších dekodérech, které tuto funkci podporují. U většiny ostatních zařízení nabízí funkce Clip +/- zkratku pro přeskočení o 10 sekund dopředu nebo dozadu.

VTC1 nabízí známé standardní ovládací prvky, jako je Play, Reverse Play, Still, Stop a Shuttle. Má štíhlou a lehkou konstrukci, ale je velmi robustní díky odolnému ocelovému pouzdru, které vydrží každodenní zátěž v profesionálním prostředí.

 

Parametry

Parametry

Výrobce: JLCooper
Kategorie: Ostatní