Ovladač JLCooper SloMo Elite-C s kolečkem Jog Wheel

SloMo Elite-C Controller od společnosti JLCooper je řadič videoserveru s rozhraními Ethernet a USB 2.0. Tato kompaktní verze je o 33 % menší než ovladač SloMo Elite a je určena pro vývojáře softwaru a výrobce OEM. Ovladač SloMo Elite-C je určen pro zpomalené aplikace, jako je sport, vysílání, tabule a okamžité přehrávání. Je vybaven 10bitovým T-Barem s Hallovým…

Více informací

86 358 Kč s DPH 71 370 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Kód zboží:
Elite-C-OLLHN
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

SloMo Elite-C Controller od společnosti JLCooper je řadič videoserveru s rozhraními Ethernet a USB 2.0. Tato kompaktní verze je o 33 % menší než ovladač SloMo Elite a je určena pro vývojáře softwaru a výrobce OEM. Ovladač SloMo Elite-C je určen pro zpomalené aplikace, jako je sport, vysílání, tabule a okamžité přehrávání. Je vybaven 10bitovým T-Barem s Hallovým efektem, kolečkem jog a 4,5 x 2,5" podsvíceným grafickým displejem. Současně lze ovládat až čtyři videoservery nebo jednotky.

Mezi praktické funkce patří přiřaditelná tříbarevná tlačítka LED, interní mezinárodně přepínatelný napájecí zdroj a kompaktní rozměry 10,6" x 8,2". SloMo Elite-C nabízí emulaci sériového portu USB, ovladače pro systémy Windows a Mac a podporu protokolů TCP klient/server a UDP.

Parametry

Parametry

Výrobce: JLCooper
Kategorie: Ovládací panely