JLCooper SharpShot - ultrakompaktní příkazová paleta

Ultrakompaktní příkazová paleta JLCooper SharpShot nabízí ovládání na pracovní ploše prostřednictvím 8 dálkově ovládaných 64 x 32 klávesových spínačů LCD. Díky nízké hmotnosti (1,25…

Více informací

44 168 Kč s DPH 36 503 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Kód zboží:
SharpShot
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Ultrakompaktní příkazová paleta JLCooper SharpShot nabízí ovládání na pracovní ploše prostřednictvím 8 dálkově ovládaných 64 x 32 klávesových spínačů LCD. Díky nízké hmotnosti (1,25 lb / 0,56 kg) a kompaktním rozměrům (3 x 6,25 x 2") je vhodný pro použití v automatizačních a průmyslových řídicích systémech. Pomocí vestavěného sériového rozhraní řízeného příkazy může řídicí jednotka zobrazovat text (až 40 znaků) a grafiku.

Příkazová paleta SharpShot, která integruje grafický displej LCD s podsvícením RGB, dokáže zobrazit až 64 barev a je dodávána se softwarovým ovládáním rozhraní, displeje a podsvícení. Řídicí jednotka, která nabízí okamžité přehrávání a ovládání zvuku nebo videa, je vhodná pro automatizaci vysílání, postprodukci a další specializované aplikace. Řídicí jednotka vás také upozorní na změnu provozních podmínek zobrazením 8 různých barev. Díky přizpůsobenému uživatelskému rozhraní nabízí řídicí jednotka SharpShot flexibilní ovládání a rychlou obsluhu při současném omezení lidských chyb.

Parametry

Parametry

Výrobce: JLCooper
Kategorie: Kontrolery