JLCooper Eclipse MXL Midnight 8kanálový fader expander s tlačítky LCD (černý)

Eclipse MXL Midnight 8kanálový černý faderový expandér s LCD tlačítky od společnosti JLCooper je profesionální faderový kontrolér s 8 vysoce kvalitními, 100mm motorizovanými dotykovými…

Více informací

88 336 Kč s DPH 73 005 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Kód zboží:
Eclipse-MXL-Midnight
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Eclipse MXL Midnight 8kanálový černý faderový expandér s LCD tlačítky od společnosti JLCooper je profesionální faderový kontrolér s 8 vysoce kvalitními, 100mm motorizovanými dotykovými fadery, 8 podsvícenými LCD tlačítky s vysokým rozlišením a 24 osvětlenými tlačítky. Zobrazuje popisky kanálů, barevně odlišený stav střežení stopy a další důležité informace. Jedná se o samostatnou řídicí jednotku pro použití s počítačovou aplikací.

Tlačítka LCD mohou zobrazovat 64 barev a až 32 znaků textu a grafiky. Pro zajištění funkčnosti a připojení k hostitelskému systému je zapotřebí samostatně dostupná kompaktní karta rozhraní USB, 10/100 Ethernet, RS-232 nebo RS-422. Ovladač faderů je kompatibilní s aplikacemi Peavey MediaMatrix NWare, L-S-B Virtual Studio Manager, Mosart, Sony ELC Enhanced Live Production Control System a dalšími. Eclipse MXL Midnight 8-Channel Fader Expander se připojuje k hostitelskému počítači prostřednictvím rozšiřujícího slotu. Napájí se pomocí dodávaného 12V napájecího adaptéru.
Produkty Eclipse lze kombinovat v různých konfiguracích a vytvořit tak pracovní stůl na míru vašim specifickým potřebám. Jednotky se fyzicky propojují pomocí spojovače Eclipse Joiner (k dispozici samostatně). Rozšiřující porty a porty MIDI se v této verzi produktu nepoužívají. K těmto portům nepřipojujte žádné kabely.

OBSAH BALENÍ

V krabici

  • JLCooper Eclipse MXL Midnight 8kanálový fader expandér s tlačítky LCD (černý)
  • Napájecí adaptér 12 V
  • Napájecí kabel
  • Rozšiřující kabel
Parametry

Parametry

Výrobce: JLCooper
Kategorie: Ostatní