JLCooper Eclipse BTX Midnight

JLCooper Eclipse BTX Midnight je primární transportní ovladač pro aplikace pro střih videa, jako je například Final Cut Pro od společnosti Apple, a poskytuje ovládací plochu s dotykovou…

Více informací

44 168 Kč s DPH 36 503 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Kód zboží:
Eclipse BTX Midnight
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

JLCooper Eclipse BTX Midnight je primární transportní ovladač pro aplikace pro střih videa, jako je například Final Cut Pro od společnosti Apple, a poskytuje ovládací plochu s dotykovou obrazovkou. Má také černou povrchovou úpravu a v kombinaci s ovladačem Eclipse SX umožňuje uspořádat pracovní plochu tak, aby zahrnovala tablet, klávesnici a další rozšiřující možnosti, jako je například Eclipse MX Midnight.

Ovladač je vybaven opticky kódovaným kolečkem a nabízí profesionální transportní tlačítka spolu se sadou 23 bíle podsvícených funkčních tlačítek. BTX Midnight má kompaktní design (13,5 x 11,5 x 3,25"), a přesto se do něj snadno vejdou 2 sloty pro karty rozhraní. Kompatibilita rozhraní je nabízena pro karty rozhraní RS-232, RS-422, Quad RS-422, USB, Ethernet a GPI (8 vstupů/8 výstupů).

Možnost připojení periferií je rozšířena pomocí rozšiřujícího portu, který umožňuje propojení BTX s dalšími zařízeními Eclipse a MCS-3000. Eclipse BTX Midnight je v souladu s RoHS.

OBSAH BALENÍ

Včetně

  • JLCooper Eclipse BTX Midnight
  • Uživatelská příručka
  • Napájení
  • Napájecí kabel
Parametry

Parametry

Výrobce: JLCooper
Kategorie: Ovládací panely