JLCooper Eclipse 24 Midnight Tactile Command Palette

JLCooper Eclipse 24 Midnight Tactile Command Palette je vybaven 24 dálkově ovládanými 64x32 LCD klávesami (hi-res, RGB), které mohou zobrazovat až 40 znaků textu a grafiky pomocí…

Více informací

132 722 Kč s DPH 109 688 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Kód zboží:
Eclipse24-Midnight
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

JLCooper Eclipse 24 Midnight Tactile Command Palette je vybaven 24 dálkově ovládanými 64x32 LCD klávesami (hi-res, RGB), které mohou zobrazovat až 40 znaků textu a grafiky pomocí integrovaných příkazových sériových rozhraní. Středně velký stolní ovladač je také vybaven 17 dalšími funkčními a navigačními přepínači a 10 tlačítky bank.

Kromě toho, že lze Eclipse 24 Midnight Tactile Command Palette používat jako samostatný ovladač, lze jej také fyzicky připojit k dalším jednotkám Eclipse Midnight. Rozhraní, displej a podsvícení (64 barev) jsou řízeny softwarově a přenos dat je nutný pouze při změně barvy displeje nebo pozadí.

Paleta Eclipse 24 Midnight Tactile Command Palette nabízí okamžité přehrávání a ovládání a je vhodná pro aplikace, jako je automatizace vysílání a postprodukce. Je také vybaven slotem pro kartu rozhraní.

Parametry

Parametry

Výrobce: JLCooper
Kategorie: Ovládací panely