Infinitec HDMI na MINI-HDMI ultra tenký flexibilní kabel 4K, 50 cm

Ultratenký a flexibilní kabel 4K HDMI v 2.0 od společnosti Infinitec pro kreativní profesionály. HDMI typu A (samec) na jedné straně, HDMI typu C (samec) na druhé straně. HDMI na mini-HDMI a ideální délka 50 cm pro pohodlné připojení videokamer, digitálních zrcadlovek, monitorů nebo rekordérů.

Více informací

569 Kč s DPH 470 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks, Bratislava > 5 ks, Budapest 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Ultratenký a flexibilní kabel 4K HDMI v 2.0 od společnosti Infinitec pro kreativní profesionály. HDMI typu A (samec) na jedné straně, HDMI typu C (samec) na druhé straně. HDMI na mini-HDMI a ideální délka 50 cm pro pohodlné připojení videokamer, digitálních zrcadlovek, monitorů nebo rekordérů.

Ultratenké a flexibilní kabely HDMI pro potřeby všech kreativních profesionálů. Ultratenký kabel Infinitec HDMI na mini-HDMI je ideální pro připojení hledáčku k fotoaparátu nebo pro připojení náhledového monitoru k digitální zrcadlovce. Ideální délka 50 cm umožňuje pohodlné připojení, manipulaci a nastavení zařízení. HDMI typ A (samec) na jedné straně kabelu, HDMI typ C (samec) na druhé straně.

Kabely HDMI Infinitec obsahují vysoce kvalitní konektory, vysokou rychlost a mimořádně flexibilní a velmi tenký kabel HDMI (pouze 2,6 mm) pro dokonalý "cable management" na vaší sestavě, stabilizátoru kamery nebo fotoaparátu. Dokonalá flexibilita, tloušťka pouhých 2,6 mm a podpora standardu HDMI v2 pro video v rozlišení 4K 60p - to jsou základní vlastnosti pro dnešní kretény vyžadující nejvyšší kvalitu!

Základní specifikace flexibilního kabelu HDMI od společnosti Infinitec:

  • podpora HDMI: v2.0
  • podporovaná rozlišení: až 4K a 60p
  • konektor A: HDMI typ A (samec)
  • konektor B: mini-HDMI typu C (samec)
  • délka: 50 cm
  • hmotnost: 198 g

Podpora HDMI v2.0
Podporuje standard HDMI v2.0 pro video v plném rozlišení 4K při 60 snímcích za sekundu a rozlišení HD až do 240 snímků za sekundu.

Dokonalá flexibilita
Kabely Infinitec HDMI byly speciálně navrženy pro extrémní flexibilitu a jsou ideální pro všechny uživatele gimbalů, dronů, sliderů nebo videokamer na nejrůznějších zařízeních.

Rozlišení až 4K/60p
Ultratenké kabely HDMI společnosti Infinitec umožňují pracovat s rozlišením 4K/60p a získat dokonalý obraz z digitální zrcadlovky, bezzrcadlovky nebo filmového fotoaparátu

Tloušťka pouze 2,6 mm
Kabely HDMI Infinitec jsou nejen tenké, ale také velmi lehké. Vejdou se do každé tašky a jsou ideální na každou cestu.

Kabely Infinitec HDMI byly testovány s většinou profesionálních zařízení a značek, jako jsou ARRI, RED, Sony, Panasonic, Canon, Nikon, Blackmagic Design, Atomos, TVLogic, Video Devices, smallHD, Teradek, IDX, SWIT, DJI, Gudsen MOZA, Zhiyun-Tech a další

Ohebné kabely HDMI byly navrženy a vyrobeny speciálně pro filmaře, profesionály a tvůrce. Máte připravenou a nastavenou kamerovou soupravu, pečlivě vybrané kamerové vybavení, objektiv, náhledový monitor, externí nahrávací kameru, ... a to vše se může pokazit výběrem špatného kabelu. Nešetřete zbytečně na nesprávném místě.

Parametry

Parametry

Výrobce: Infinitec
Kategorie: HDMI kabely

Hlavní parametry

Typ kabeluHDMI
Délka0.8m
ProvedeníFlexibilní
Typ konektoruMini HDMI - Full HDMI
Samec / SamiceSamec - Samec
Průměr kabelu2,6 mm
BarvaČerná
Tvar konektoruPřímý

Ostatní parametry

JinéHDMI 2.0
Jiné4K/UHD
PŘÍSLUŠENSTVÍ (2)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (2)

Feelworld LUT7S Pro 7“ Ultra Bright LED IPS Monitor (HDMI, 3G-SDI)

7“ kamerový monitor s vysokým jasem (2200 cd/m², vč. senzoru okolního osvětlení pro
10 941 Kč
na dotaz

Atomos Shinobi 7

  • -14 %
Speciální akce: -14%
S monitorem Atomos Shinobi - 7" HDMI a SDI monitorem s vysokým jasem 2200nit, který
15 450 Kč
na dotaz