Hydra Predator Shock Absorbing Arm - Gold Mount

Hydra Predator Shock Absorbing Arm je flexibilnější balíček pro montáž kamer a gimbalů do auta pomocí rychloupínací lišty a zároveň obsahuje další příslušenství, které nabízí přesnější ovládání a snadnější použití pro DJI RS 2

Více informací

41 190 Kč s DPH 34 041 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
na dotaz
Popis produktu

Popis produktu

Hydra Predator Shock Absorbing Arm je flexibilnější balíček pro montáž kamer a gimbalů do auta pomocí rychloupínací lišty a zároveň obsahuje další příslušenství, které nabízí přesnější ovládání a snadnější použití pro DJI RS 2

Hydra Predator Shock Absorbing Arm je flexibilnější balíček pro montáž kamer a gimbalů do auta pomocí rychloupínací lišty a zároveň obsahuje další příslušenství, které nabízí přesnější ovládání a snadnější použití pro DJI RS2 a RS3 Pro.

Systém Hydra Predator pro montáž do auta byl od základu navržen tak, aby fungoval ve spojení s menšími gimbaly a umožnil tak lehké řešení pro montáž do auta.

Tato sada je založena na novém montážním nástavci Predator Rail, který umožňuje upevnit rameno Hydra Alien na jakoukoli 2palcovou rychloupínací lištu, jakou najdete v naší sadě Speed Rail Mounting Kit.

To nabízí větší flexibilitu při montáži na vozidla, protože budete moci lépe přizpůsobit vozidlo svým specifickým potřebám a budete moci systém namontovat na konstrukce, kde jsou již přítomny 2palcové kolejnice.

Systém využívá rameno pohlcující nárazy pro lepší stabilizaci kamery při určitých záběrech a také odpruženou kolébkovou hlavu, pokud zamýšlený záběr vyžaduje, aby byl gimbal otočen vzhůru nohama.

Dodávaná hydraulická tlumicí tyč dále stabilizuje rameno, aby poskytovala plynulejší výsledky v případě, že jízdní podmínky nejsou optimální.

Tato sada obsahuje sadu dálkového ovládání, která nabízí plné kabelové nebo bezdrátové ovládání DJI RS2 nebo RS3 Pro a obsahuje držák monitoru Hydra Alien, který usnadňuje sledování a ovládání Roninu.

A co je nejdůležitější, ovladač je vybaven páčkou, která umožňuje ovládat otáčení a naklápění gimbalu pro maximální přesnost při ovládání.

Nové bezpečnostní pouzdro Predator Hard Shell je navrženo tak, aby umožňovalo uložení a ochranu systému Hydra Predator a zároveň zůstalo lehké a kompaktní.

Díky tomu můžete systém bezpečně přenášet mezi místy natáčení a přehledně jej uložit, když jej nepoužíváte.

Vodotěsná konstrukce chrání pouzdro a vybavení před nebezpečím, jako je déšť a sníh.

Vysoké, nízké. Na bok automobilu, namontovaný na něm - pomocí systému Hydra Predator Car Mounting System lze nakonfigurovat téměř jakýkoli záběr namontovaný na automobilu. Popusťte uzdu své fantazii!

POZNÁMKA: Tento systém nativně podporuje DJI RS2, RS3, RS3 Pro a jakýkoli gimbal, který lze upevnit pomocí šroubů 1/4″-20 a napájet pomocí P-Tapu nebo interně.

Rukojeť dálkového ovládání a funkce bezdrátového ovládání jsou podporovány pouze u modelů RS2 a RS3 Pro.

RS3/RS3 Pro: M Key NENÍ schopen napodobit funkci gimbalu. Klávesa M na této jednotce dokáže měnit POUZE nastavení režimu.

Parametry

Parametry

Výrobce: Tilta
Kategorie: Různé