HPRC 2300E Tvrdý kufr bez výplně

Lehké, vodotěsné a nerozbitné pouzdro, které lze použít k přenášení všech druhů zařízení a příslušenství. Je k dispozici s pěnovou kostkou nebo s vnitřní měkkou podlahou, případně jej lze zakoupit prázdný. Určeno pro BLACKMAGIC DESIGN ATEM MINI, BLACKMAGIC DESIGN ATEM MINI…

Více informací

2 529 Kč s DPH 2 090 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Popis produktu SPECIFIKACE OBSAH BALENÍ

Popis produktu

Lehké, vodotěsné a nerozbitné pouzdro, které lze použít k přenášení všech druhů zařízení a příslušenství. Je k dispozici s pěnovou kostkou nebo s vnitřní měkkou podlahou, případně jej lze zakoupit prázdný. Určeno pro BLACKMAGIC DESIGN ATEM MINI, BLACKMAGIC DESIGN ATEM MINI PRO a BLACKMAGIC DESIGN ATEM MINI PRO ISO.

 • ergonomická rukojeť z materiálu PP SEBS a ocelového čepu, který zajišťuje vysokou úroveň ergonomie
 • automatický ventil, který automaticky upravuje tlak vzduchu uvnitř přístroje
 • vnitřní O-kroužek z neoprenu PA66 zajišťuje úplnou vodotěsnost pouzdra
 • zavírací háčky jsou mimořádně robustní. Dvoufázový systém otevírání/zavírání kromě toho, že zajišťuje mimořádně plynulý pohyb, zabraňuje otevření háčků v případě pádu - zesílené rohy, díky nimž je pouzdro mimořádně odolné proti nárazu
 • Materiály: vyrobeno z patentovaného materiálu tvořeného speciální směsí na bázi polypropylenu TTX01, skleněných vláken a pryže. Dále se skládá z PA66, SEBS, PA66GF30, ALU a nerezové oceli. Maximální ochrana při minimální hmotnosti. Díky materiálu TTX01 a použití materiálů, jako je hliník, u verzí s vozíky je konečná hmotnost kufrů HPRC až o 20 % nižší než u konkurence. Mít tuhý kufr velmi mírně prospívá při použití v přístavu, při přepravě a přepravě nákladů. Prioritou při tvorbě kufrů HPRC bylo nalezení lehkosti v kombinaci s maximální ochranou.
 • certifikace: Materiál TTX01 dává kufrům schopnost odolávat nárazům, pádům a tlakům díky své vysoké odolnosti v kombinaci s pružností. Pouzdra HPRC používaná pro extrémní teploty (horko nebo chlad) neztrácejí své přirozené charakteristické vlastnosti.
 • Teplotní rozsah je zaručen od -40 °C do +80 °C.
 • Všechna pouzdra HPRC jsou vodotěsná, prachotěsná, kyselinovzdorná a pískovzdorná. Odolají pádům a nárazům: přepravní prostředek, který poskytuje bezkonkurenční ochranu. Kolekce HPRC byla podrobena přísným testům na základě norem/národních a mezinárodních standardů, jako jsou ATA 300, IP67, STANAG 4280, DS 81-41 PÁD, ÚRAZOVÁ CHRÁNIČNOST, UZÁVĚR, UV MATERIÁLOVÉ BAREVNÉ TĚSNĚNÍ.
 • Celá výrobní linka kufrů HPRC splňuje normu ISO9001, což potvrzuje zvláštní pozornost a péči o udržení produktu na nejvyšší úrovni. Tyto testy a certifikáty zaručují a potvrzují kvalitu výrobku HPRC a jeho trvanlivost. Poskytují také záruku, že si uživatel kufru HPRC může koupit kufr vysoké kvality navržený a vyrobený výhradně v Itálii.

OBSAH BALENÍ

Obsah balení:

 • 1x pevný kufr HPRC 2300E bez výplně

SPECIFIKACE

Rozměry:

vnitřní rozměr 304x231x137(mm)
vnější rozměr 335x289x155(mm)
víko: 31(mm) - 1,22(in) Dno: 106(mm)

Hmotnost
prázdná: 1,67 kg
s pěnou v kostce: 1,90 kg

Parametry

Parametry

Výrobce: HPRC
Kategorie: Kufry

Hlavní parametry

Délka tašky (vnitřek)304mm
Šířka tašky (vnitřek)231mm
Výška tašky (vnitřek)137mm
Délka tašky (vnějšek)335mm
Šířka tašky (vnějšek)289mm
Výška tašky (vnějšek)155mm
PŘÍSLUŠENSTVÍ (2)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (2)

Blackmagic Design ATEM Mini Pro

 • -9 %
 • Top produkt
Model ATEM Mini Pro nabízí všechny možnosti oblíbeného modelu ATEM Mini, navíc ale
7 990 Kč
Skladem 5 ks

Blackmagic Design ATEM Mini Pro ISO

 • -10 %
Režie ATEM Mini Pro ISO se záznamem až 5 stop videa (4x vstupy, 1x výstup pořadu)
13 090 Kč
Na cestě > 5 ks