Hollyland Solidcom C1 Pro - 4S (4x Headset)

Řada „C1 Pro“ populárního bezdrátového interkomu Solidcom C1 přináší navíc -- krom drobných kosmetických změn -- technologii pro redukci hluku z okolí (o cca 20 dB) pomocí dvou mikrofonů (standardní směrový doplňuje i všesměrový ve sluchátku, který slouží k detekci okolního hluku), a také nové tlačítko pro umlčení zvuku pro komunikaci typu Push-to-Talk. Řada…

Více informací

35 477 Kč 35 441 Kč s DPH 29 290 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 4 ks
Praha 4 ks
Kód zboží:
solidcomC1pro-4S
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Řada „C1 Pro“ populárního bezdrátového interkomu Solidcom C1 přináší navíc -- krom drobných kosmetických změn -- technologii pro redukci hluku z okolí (o cca 20 dB) pomocí dvou mikrofonů (standardní směrový doplňuje i všesměrový ve sluchátku, který slouží k detekci okolního hluku), a také nové tlačítko pro umlčení zvuku pro komunikaci typu Push-to-Talk. Řada Solidcom C1 Pro je zpětně kompatibilní s produkty C1, lze ji tedy kombinovat s původními headsety i se základními stanicemi.

Hollyland Solidcom C1 Pro je plně duplexní bezdrátový interkom pracující v pásmu 1,9 GHz (DECT 6.0) s dosahem až 350 m (přímá viditelnost). Díky integraci všech komponent do headsetu nabízí maximální pohodlí a snadnou nositelnost, bez dodatečných beltpacků nebo základní stanice. Headset váží cca 170 g a dodává se vč. náhradního akumulátoru pro kontinuální provoz, bez výpadků. Interkom Solidcom C1 Pro nabízí přenos zvuku ve frekvenčním pásmu 150 Hz – 7 kHz, technologii AEC (Acoustic Echo Cancellation), směrový mikrofon pro potlačení okolního hluku, dodatečný všesměrový mikrofon pro detekci okolního a funkci Environmental Noise Cancellation (ENC; lze deaktivovat), možnost provozu typu Push-to-Talk, šifrování přenosu ad. Dodává se v několika variantách jako sada pro dvou až šestičlenné týmy.

Parametry

Parametry

Výrobce: Hollyland
Kategorie: Interkom/Tally