Hollyland Solidcom C1-8S (Wireless Intercom System with HUB & 8 headsets) - rozbaleno

Pouze rozbaleno. V kufru.

Více informací

Speciální akce: -3%
107 073 Kč 103 999 Kč s DPH 85 950 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 11. 12. od 09:00
Odešleme: 11. 12.
Skladem 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Pouze rozbaleno. V kufru.

SOLIDCOMC18S

SN: 0223310R 7005610 

STX BAZAR

-----------------------------------------------------------------

 

 

Hollyland Solidcom C1-8S (bezdrátový interkomový systém s HUBem a 8 náhlavními soupravami), který využívá pokročilou technologii DECT 6.0, je prvním skutečně bezdrátovým a samostatným komunikačním řešením s náhlavními soupravami společnosti Hollyland s výjimečně čistým zvukem. Systém pracuje v pásmu 1,9 GHz a poskytuje spolehlivý přenosový dosah až 350 m (LOS). Bez opaskového balení nebo základnové stanice nabízí vysoce přenosný a hands-free koordinační zážitek pro mediální produkční týmy nebo jakýkoli tým, který hledá neblokovanou hlasovou komunikaci v reálném čase ve společensky vzdálených pracovních scénářích.

Každá jednotlivá náhlavní souprava váží pouhých 168 g, což je méně než iPhone12, a nabízí tak pohodlné nošení po dlouhé hodiny. Náhlavní souprava je skvěle zpracovaná z materiálů PC-ABS, které zaručují mimořádnou pružnost a odolnost. Každá náhlavní souprava interkomu je dodávána s náhradní lithiovou baterií pro pohodlnou výměnu v terénu, která udržuje systémy v provozu s minimálními prostoji.

Interkomové náhlavní soupravy Solidcom C1 podporují širokopásmovou frekvenční odezvu od 150 Hz do 7 kHz a špičkový výkon AEC (Acoustic Echo Cancellation), takže zajišťují autentickou a čistou kvalitu zvuku pro efektivní týmovou práci. Systém je vybaven směrovým mikrofonem, který přesně zachycuje hlas mluvčího a zároveň minimalizuje nežádoucí šum, a poskytuje tak bezproblémový zážitek z konverzace i v hlučném prostředí.

Systém Solidcom C1 je postaven na výkonné platformě DECT 6.0 a díky použité technologii šifrování dokáže zabránit tomu, aby vaši konverzaci slyšeli lidé mimo systém, a poskytuje vynikající stabilitu přenosu s dvojnásobnou kapacitou uživatelů na komunikačním kanálu.

K dispozici je několik balíčků, které vyhovují různým velikostem týmů od 2 do 6 členů. Všechny balíčky jsou snadno rozšiřitelné a lze je začlenit do HUBu pro současnou komunikaci až 9 členů s možností seskupení AB.

Parametry

Parametry

Výrobce: Hollyland
Kategorie: Interkom/Tally