Hollyland Solidcom C1-8S (No Hub) (Wireless Intercom System with 8 headsets)

Solidcom C1-8S (bezdrátový interkomový systém s 8 náhlavními soupravami), který využívá pokročilou technologii DECT 6.0, je prvním skutečně bezdrátovým a samostatným komunikačním řešením s náhlavními soupravami společnosti Hollyland s výjimečně čistým zvukem. Systém pracuje v pásmu 1,9 GHz a poskytuje spolehlivý přenosový dosah až 350 m (LOS). Bez opaskového…

Více informací

52 871 Kč 50 290 Kč s DPH 41 562 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
3-5 dnů
Kód zboží:
SOLIDCOMC18S-No-Hub
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Solidcom C1-8S (bezdrátový interkomový systém s 8 náhlavními soupravami), který využívá pokročilou technologii DECT 6.0, je prvním skutečně bezdrátovým a samostatným komunikačním řešením s náhlavními soupravami společnosti Hollyland s výjimečně čistým zvukem. Systém pracuje v pásmu 1,9 GHz a poskytuje spolehlivý přenosový dosah až 350 m (LOS). Bez opaskového balení nebo základnové stanice nabízí vysoce přenosný a hands-free koordinační zážitek pro mediální produkční týmy nebo jakýkoli tým, který hledá neblokovanou hlasovou komunikaci v reálném čase ve společensky vzdálených pracovních scénářích.

Každá jednotlivá náhlavní souprava váží pouhých 168 g, což je méně než iPhone12, a nabízí tak pohodlné nošení po dlouhé hodiny. Náhlavní souprava je skvěle zpracovaná z materiálů PC-ABS, které zaručují mimořádnou pružnost a odolnost. Každá náhlavní souprava interkomu je dodávána s náhradní lithiovou baterií pro pohodlnou výměnu v terénu, která udržuje systémy v provozu s minimálními prostoji.

Interkomové náhlavní soupravy Solidcom C1 podporují širokopásmovou frekvenční odezvu od 150 Hz do 7 kHz a špičkový výkon AEC (Acoustic Echo Cancellation), takže zajišťují autentickou a čistou kvalitu zvuku pro efektivní týmovou práci. Systém je vybaven směrovým mikrofonem, který přesně zachycuje hlas mluvčího a zároveň minimalizuje nežádoucí šum, a poskytuje tak bezproblémový zážitek z konverzace i v hlučném prostředí.

Systém Solidcom C1 je postaven na výkonné platformě DECT 6.0 a díky použité technologii šifrování dokáže zabránit tomu, aby vaši konverzaci slyšeli lidé mimo systém, a poskytuje vynikající stabilitu přenosu s dvojnásobnou kapacitou uživatelů na komunikačním kanálu.

K dispozici je několik balíčků, které vyhovují různým velikostem týmů od 2 do 6 členů. Všechny balíčky jsou snadno rozšiřitelné a lze je začlenit do HUBu pro současnou komunikaci až 9 členů s možností seskupení AB.

Parametry

Parametry

Výrobce: Hollyland
Kategorie: Interkom/Tally
PŘÍSLUŠENSTVÍ (2)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (2)

Hollyland Lark M1 Duo (2x TX, 1x RX, 1x Charging Case)

Hollyland Lark M1 je kompaktní bezdrátový systém klopového mikrofonu integrovaného
2 990 Kč
Na cestě > 5 ks

Hollyland Cosmo C1

  • -5 %
  • Doprava zdarma
Systém C1 z oblíbené produktové řady Hollyland Cosmo pro bezdrátový přenos videa,
23 254 Kč
Skladem > 5 ks