Hive Lighting Para Dome Soft Box - Small - 60cm / 23.5"

60cm Para Dome od společnosti Hive Lighting je jedinečný šestnáctistranný parabolický reflektor a softbox ve tvaru šestiúhelníku. Ve spojení s některou z LED diod řady C společnosti Hive Lighting může jeho stříbrně lemovaný parabolický tvar fungovat jako reflektor pro zaplavení, ale po přidání přední difuzní plochy funguje jako kulatý softbox. Pro další rozptyl…

Více informací

4 812 Kč s DPH 3 977 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

60cm Para Dome od společnosti Hive Lighting je jedinečný šestnáctistranný parabolický reflektor a softbox ve tvaru šestiúhelníku. Ve spojení s některou z LED diod řady C společnosti Hive Lighting může jeho stříbrně lemovaný parabolický tvar fungovat jako reflektor pro zaplavení, ale po přidání přední difuzní plochy funguje jako kulatý softbox. Pro další rozptyl je součástí balení vnitřní difuzní přepážka a pro větší kontrolu lze na přední stranu namontovat mřížku na suchý zip, která kontroluje rozptyl. Výsledkem je lichotivý zdroj, který vytváří přirozeně vypadající oční světlo, které může být buď směrové, nebo rozptýlené.

Stejně jako všechny modifikátory Hive pro montáž na fotografie je kompatibilní s jakýmkoli 100mm stroboskopem nebo kontinuálními světelnými hlavami Profoto®. Paradome je také vybaven měkkým pouzdrem, které je ideální pro cestování a ochranu tohoto modifikátoru.

Uvnitř balení:

  • 60 cm , 16stranný Para Dome s
  • 100mm držákem "Profoto®"
  • Přední rozptylka
  • Vnitřní difuzní přepážka
  • Přední ovládací mřížka
  • Značkové měkké pouzdro

Kompatibilita:

  • Všechny LED diody řady CX a CS Omni-Color

 

Parametry

Parametry

Výrobce: Hive Lighting
Kategorie: Příslušenství