Focus Pro OLED Kit for RED DSMC2

5“ kamerový monitor s dotykovým OLED displejem a ovládáním digitálních filmových kamer RED DSMC2. Sada obsahující kabeláž a softwarovou licenci pro ovládání kamer RED DSMC2.

Více informací

Zjišťujeme / Napište pro dostupnost
Dostupnost
na dotaz
Kód zboží:
MON-FOCUS-PRO-OLED-DSMC2-KIT
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

5“ kamerový monitor s dotykovým OLED displejem a ovládáním digitálních filmových kamer RED DSMC2. Sada obsahující kabeláž a softwarovou licenci pro ovládání kamer RED DSMC2.

Kamerový monitor Focus Pro OLED byl navržen pro kompaktní digitální filmové kamery vč. RED KOMODO. Díky soustruženému tělu z hliníkové slitiny je velice odolný při zachování nízké váhy. Standardní ¼”-20 montážní závity jej dovolují snadno začlenit do kamerového rigu, např. pomocí volitelného držáku Focus Pro Hinge Mount. Integrovaný slot pro L Series akumulátory nabízí bezpečnější připojení baterií; 2pinový vstupní napájecí konektor zajistí napájení přímo z kamery KOMODO.

Focus Pro je ideálním doplňkem kamery RED KOMODO, u které nabízí (volitelně) intuitivní dotykové ovládání. Monitor může sloužit jako RCP jednotka kamery – s níž je připojen prostřednictvím USB rozhraní s bezpečnostní pojistkou proti náhodnému vytažení konektoru – včetně nastavení záznamových formátů, rozlišení, snímkových frekvencí, rychlosti závěrky, clony, automatického ostření, 3D LUT korekcí, spouštění záznamu apod.

  • 5“ kamerový monitor s dotykovým OLED displejem
  • OLED panel
  • Nativní rozlišení 1920x1080, jas 350 cd/m2
  • SDI vstup
  • Napájení pomocí L Series akumulátorů
  • SmallHD OS4 software: Vč. uživatelsky nastavitelných vodítek, funkce Exposure Assist, 3D LUT korekcí, zobrazení histogramu/vektorskopu/apod.
  • Sada obsahující kabeláž a softwarovou licenci pro ovládání kamer RED DSMC2.

 

Parametry

Parametry

Výrobce: SmallHD
Kategorie: Monitory na kameru

Hlavní parametry

Napájení monitoruSony NP-F
Napájení monitoru12V LEMO
Svítivost350cd/m2
Velikost5"
Vstupy monitoruSDI
Vstupy monitoru3G-SDI
Rozlišení panelu1920x1080

Ostatní parametry

Další funkceLehký
Další funkceTouchscreen
Další funkceOLED
Další funkceOdolný
Další funkceOvládání kamery