Focus Pro Kit for RED DSMC2

Tento produkt už není v naší nabídce. Vyberte se prosím z alternativ níže.
Popis produktu

Popis produktu

5“ kamerový monitor s dotykovým displejem s vysokou světelností (800 cd/m2) a možností ovládání digitálních filmových kamery RED DSMC2. Sada obsahující kabeláž a softwarovou licenci pro ovládání kamer RED DSMC2.

Kamerový monitor Focus Pro byl navržen pro kompaktní digitální filmové kamery vč. RED KOMODO. Díky soustruženému tělu z hliníkové slitiny je velice odolný při zachování nízké váhy. Standardní ¼”-20 montážní závity jej dovolují snadno začlenit do kamerového rigu, např. pomocí volitelného držáku Focus Pro Hinge Mount. Integrovaný slot pro L Series akumulátory nabízí bezpečnější připojení baterií; 2pinový vstupní napájecí konektor zajistí napájení přímo z kamery KOMODO.

Focus Pro je ideálním doplňkem kamery RED KOMODO, u které nabízí (volitelně) intuitivní dotykové ovládání. Monitor může sloužit jako RCP jednotka kamery – s níž je připojen prostřednictvím USB rozhraní s bezpečnostní pojistkou proti náhodnému vytažení konektoru – včetně nastavení záznamových formátů, rozlišení, snímkových frekvencí, rychlosti závěrky, clony, automatického ostření, 3D LUT korekcí, spouštění záznamu apod.

  • 5“ kamerový monitor s dotykovým displejem s vysokou světelností
  • IPS LCD panel
  • Nativní rozlišení 1280x720, jas 800 cd/m2
  • SDI vstup
  • Napájení pomocí L Series akumulátorů
  • SmallHD OS4 software: Vč. uživatelsky nastavitelných vodítek, funkce Exposure Assist, 3D LUT korekcí, zobrazení histogramu/vektorskopu/apod.
  • Dálkové ovládání kamery RED KOMODO (vyžaduje aktualizaci firmware 9/2020 a samostatně zakoupenou licenci)

 

Parametry

Parametry

Výrobce: SmallHD
Kategorie: Monitory na kameru

Hlavní parametry

Velikost5"
Vstupy monitoruSDI
Vstupy monitoru3G-SDI
Napájení monitoruSony NP-F
Napájení monitoru12V LEMO
Svítivost800cd/m2
Rozlišení panelu1280x720

Ostatní parametry

Další funkceLehký
Další funkceTouchscreen
Další funkceOdolný
Další funkceOvládání kamery