FieldCast Adaptor One Plus for ATEM Camera Converter

Adaptér pro ATEM Camera Converter a kabely FieldCast 2Core Single Mode, vč. XLR konektoru pro napájení. Více viz video.

Více informací

10 004 Kč s DPH 8 268 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
3-5 dnů
Výrobce
Doprava zdarma při nákupu tohoto produktu
Kód zboží:
FCT-ADATEMCCP
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Adaptér pro ATEM Camera Converter a kabely FieldCast 2Core Single Mode, vč. XLR konektoru pro napájení. Více viz video.

  • Pevné hliníkové tělo
  • Panelový konektor FieldCast 2Core SM
  • Uvnitř robustní propojovací kabel
  • Standardní optická technologie (Single Mode 9/1259
  • Standardní LC Duplex konektor / SFP
  • Napájecí 4pinový XLR konektor NC4MD-LX pro připojení ext. zdroje
  • Šroub M3 20mm pro připojení ke Camera Converteru
  • Rozměry 200 x 133 x 62 mm
  • Váha 360 g
Parametry

Parametry

Výrobce: FieldCast
Kategorie: Převodníky signálu