Feelworld D71 PLUS Dual 7"3RU Rack Mount Monitor 4K HDMI SDI

Monitory FEELWORLD D71 PLUS jsou ideální volbou pro monitorování 3G-SDI nebo 4K HDMI kdekoli potřebujete. Má 2 nezávislé 7palcové displeje, na kterých lze současně sledovat dvě různé kamery, a díky svému provedení 3RU jej lze snadno instalovat do videostěny nebo vysílacího vozu. Můžete je použít pro vysílání, postprodukci, monitorování na place, flyaway sady,…

Více informací

18 099 Kč s DPH 14 958 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Monitory FEELWORLD D71 PLUS jsou ideální volbou pro monitorování 3G-SDI nebo 4K HDMI kdekoli potřebujete. Má 2 nezávislé 7palcové displeje, na kterých lze současně sledovat dvě různé kamery, a díky svému provedení 3RU jej lze snadno instalovat do videostěny nebo vysílacího vozu. Můžete je použít pro vysílání, postprodukci, monitorování na place, flyaway sady, vysílací kamiony a další.

Ideální volba pro monitorování SDI/4K HDMI

Monitory FEELWORLD D71 PLUS jsou ideální volbou pro monitorování 3G-SDI nebo 4K HDMI všude tam, kde to potřebujete. Má 2 nezávislé 7palcové displeje, na kterých lze současně sledovat dvě různé kamery, a díky svému provedení 3RU jej lze snadno instalovat do videostěny nebo vysílacího vozu. Můžete je použít pro vysílání, postprodukci, monitorování na place, flyaway sady, vysílací kamiony a další.
D71 PLUS je vybaven 2x7palcovými panely LCD s vysokým rozlišením 1920x1200. věrně reprodukuje barvy a poskytuje vynikající detaily. 160° široký pozorovací úhel vám umožní vychutnat si dokonalejší vizuální zážitek.

D71 PLUS má 2 nádherné přední panely vybavené intuitivními tlačítky pro nezávislé ovládání obrazovky a také klávesovou zkratkou F, často používané funkce jsou na první pohled jasné, takže ovládání je rychlé a snadné.

Pro každou obrazovku je k dispozici přední indikátor TALLY se zobrazením 3 barev (červená, zelená, žlutá) a ovládá se prostřednictvím portů DB-9 na zadním panelu. Zlepšete týmovou spolupráci.

D71 PLUS je určen pro práci ve vysílání a postprodukci, každý panel má vstupy a výstupy signálu 3G-SDI, 4K HDMI a CVBS. Navíc má také L/R audio.

Panel D71 PLUS je vybaven konektorem DC 12V a 4pinovým konektorem XLR (vhodným pro napájecí adaptér 12V/3A), silným napájením pro obrazovky.

Parametry

Parametry

Výrobce: Feelworld
Kategorie: Studiové monitory

Hlavní parametry

Napájení monitoru12V XLR
Napájení monitoru12V dutinkový
Velikost7"
Vstupy monitoruHDMI
Vstupy monitoruSDI
Vstupy monitoru4K HDMI
Vstupy monitoru3G-SDI
Rozlišení panelu1920 x 1200

Ostatní parametry

Další funkcedo racku
Další funkceTally