Exascend 256GB CFX Series CFast 2.0 Memory Card

Karty typu CFast 2.0 řady Exascend CFX byly šity na míru profesionálům z oborů fotografie, kinematografie a dalším náročným zákazníkům, kteří ocení extrémní spolehlivost a vysoké přenosové rychlosti. Karty jsou vybaveny kvalitní 3D TLC flash pamětí a sběrnicí SATA III 6 Gb/s pro přenosové rychlosti až 550 MB/s (kontinuální čtení) a 530 MB/s (zápis). Nabízejí…

Více informací

6 555 Kč s DPH 5 417 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Karty typu CFast 2.0 řady Exascend CFX byly šity na míru profesionálům z oborů fotografie, kinematografie a dalším náročným zákazníkům, kteří ocení extrémní spolehlivost a vysoké přenosové rychlosti. Karty jsou vybaveny kvalitní 3D TLC flash pamětí a sběrnicí SATA III 6 Gb/s pro přenosové rychlosti až 550 MB/s (kontinuální čtení) a 530 MB/s (zápis). Nabízejí rovněž vysokou spolehlivost s hodnotami MTBF (Mean Time Before Failure) 2 miliony hodin, UBER (Uncorrectable Bit Error Rate) <1 sektor na 1017 přečtených bitů, teplotní odolnost v rozsahu -5 – 70°C a spolehlivost (TBW, celkový počet zapsaných terabajtů) 300 TB. Nechybí také integrovaná ochrana dat vč. AES 256, šifrování firmwaru, zálohování firmwaru, RAID ECC či technologie TCG Opal.

Obecné vlastnosti
Navrženo pro kinematografii
Společnost Exascend navrhla řadu CFX tak, aby splňovala náročné požadavky moderních fotografických a kinematografických aplikací a zajistila stabilní špičkový výkon.

Skutečný výkon SATA
Tato karta CFast posouvá hranice rozhraní SATA III s extrémními rychlostmi čtení a zápisu.

Připravena na jakékoli prostředí
Tato karta je navržena tak, aby i v extrémních podmínkách nadále fungovala na nejvyšší výkon.

Vyladěná k dokonalosti
Díky jedinečným službám přizpůsobení společnosti Exascend ladí své karty tak, aby co nejlépe vyhovovaly vašim aplikacím.

Pokročilé technologie
Afterburner
Afterburner je technologie Exascend zvyšující výkon, která využívá SLC cache ke zvýšení rychlosti sekvenčního čtení a zápisu v úložných zařízeních s 3D TLC NAND.
Vyladění napájení
Jedinečná úroveň kontroly nad hardwarem, firmwarem a výrobou umožňuje společnosti Exascend poskytovat bezkonkurenční služby ladění. Vyladěním výkonu jejich produktů speciálně pro vaše aplikace můžete dosáhnout nejvyššího možného poměru výkonu k teplotám a poměru výkonu k spotřebě.
Neomezené nadměrné zásobování
Společnost Exascend nabízí neomezený over-provisioning (OP), který zákazníkům umožňuje nastavit ideální úroveň OP přesně podle požadavků jejich aplikace. Žádná umělá omezení. Neomezená flexibilita.
SuperCruise
SuperCruise je charakteristická technologie Exascend, která optimalizuje výkon zápisu pro stabilitu a pomáhá zajistit stabilní výkon zápisu i v těch nejnáročnějších aplikacích.
AES-256
Řešení zabezpečených úložišť Exascend nabízejí nejvyšší úroveň ochrany dat díky prakticky neprolomitelnému šifrování AES-256, které zaručuje bezkonkurenční šifrování odpovídající přísným požadavkům federálních úřadů na bezpečnost dat.
A

Parametry

Parametry

Výrobce: Exascend
Kategorie: CFAST karty
K tomuto produktuBlackmagic Design URSA Mini Pro 12K

Hlavní parametry

Rychlost zápisu530MB/s
Rychlost čtení550MB/s
Kapacita karty256GB
PŘÍSLUŠENSTVÍ (2)

Kamery

  • -8 %
  • Doprava zdarma

Blackmagic Design URSA Mini Pro 12K

3-5 dnů
bez DPH
127 663 Kč
154 472 Kč

Příslušenství, klece tašky, karty

  • -14 %

Wise 1TB CFast 2.0 Blue 3500X

14-30 dní
bez DPH 13 597 Kč 16 452 Kč