Elgato Wave XLR Audio Interface

Kompaktní USB rozhraní Wave XLR, které dává vašemu mikrofonu superschopnosti, je vybaveno patentovanou technologií proti zkreslení, vyměnitelnými konstrukčními prvky a integrací s vlastním mixážním softwarem.

Více informací

5 081 Kč s DPH 4 199 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 2 ks
Praha 2 ks
Kód zboží:
UHELGM000000007
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Kompaktní USB rozhraní Wave XLR, které dává vašemu mikrofonu superschopnosti, je vybaveno patentovanou technologií proti zkreslení, vyměnitelnými konstrukčními prvky a integrací s vlastním mixážním softwarem.

PŘINESTE SI SVŮJ MIKROFON

Milujete svůj mikrofon XLR. S Wave XLR, kompaktním USB rozhraním, které vašemu mikrofonu dodá super schopnosti, si ho zamilujete ještě víc.
 

VŠE V JEDNOM A JEŠTĚ VÍCE

Wave XLR zastane práci více zařízení a obsahuje funkce, které v běžných zvukových rozhraních nenajdete. Například vlastní technologii proti zkreslení, kapacitní tlačítko pro ztlumení zvuku, přímou integraci s vlastním mixážním softwarem Wave Link a výměnný čelní panel.
MULTIFUNKČNÍ OVLÁDACÍ KOLEČKO
PŘEPÍNÁNÍ FANTOMOVÉHO NAPÁJENÍ
KŘÍŽOVÝ PŘECHOD MEZI MIKROFONNÍM A POČÍTAČOVÝM MIXEM
NASTAVENÍ VÝSTUPNÍ HLASITOSTI
NASTAVENÍ ZESILOVAČE VSTUPU
E
 

DOSTATEK VÝKONU

Dodejte svému mikrofonu potřebné zesílení bez externího předzesilovače. Díky zesílení až 75 dB s velmi nízkým šumem zní notoricky necitlivé dynamické mikrofony hlasitě a čistě, zatímco fantomové napájení 48 V oživí kondenzátorové mikrofony.
Podcasting setup featuring Wave XLR and a dynamic microphone, with Wave Link software on the monitor screen
 

ZESILTE BEZ CLIPPINGU

Nyní už nemusíte hlídat úrovně při živém hraní ani se pokoušet zachránit zkreslený zvuk v postprodukci. Když vstupní úroveň dosáhne vrcholu, patentovaná technologie Clipguard okamžitě přesměruje zvuk přes druhou signálovou cestu, která běží při nižší hlasitosti. Výsledkem je čistý zvukový výstup bez ohledu na to, jak hlasitě křičíte.
S OCHRANOU CLIPGUARD

PŘEPÍNATELNÉ LOW-CUT FILTRY

Dva volitelné filtry umožňují odstranit nízké frekvence pro blízké i vzdálené polohy mikrofonu.
OFF
80 HZ
120 HZ
 
 
Get amped without clipping

VÍCEKANÁLOVÝ PŘÍKAZ

Herní zvuk, hlasový chat, hudba, upozornění, samply, více mikrofonů* a další. Devět nezávislých vstupních kanálů vám umožní míchat zdroje zvuku v reálném čase.
*Více mikrofonů Wave není v tuto chvíli podporováno

MISTROVSTVÍ V SUBMIXOVÁNÍ

Vytvořte dva zcela nezávislé výstupní mixy - jeden pro vás, druhý pro posluchače - a každý z nich průběžně monitorujte.

MARKETPLACE

TISÍCE EFEKTŮ

Přidávejte zvukové efekty z Marketplace nebo pluginy VST třetích stran přímo do mixéru Wave Link, bez nutnosti ruční instalace. Použijte je na libovolný vstupní kanál - například mikrofon, hru nebo hlasový chat - a poté si přizpůsobte nastavení a vytvořte si vlastní zvuk.

DALŠÍ FUNKCE

OVLÁDÁNÍ BEZ NÁMAHY

Ztlumte hudbu chráněnou autorskými právy v mixu streamu, abyste se vyhnuli porušování předpisů, a pokračujte v poslechu prostřednictvím mixu monitoru.

PŘIPRAVENO NA STREAMOVÁNÍ

Přidejte aplikaci Wave Link jako hlavní zdroj zvuku v aplikaci OBS Studio a získejte úplnou kontrolu nad pracovním postupem se zvukem.

INTELIGENTNÍ ZPRACOVÁNÍ

Wave Link je šetrný k vašemu procesoru* - není nutný žádný externí hardware pro zpracování zvuku.

*Zatížení procesoru závisí na využití VST

VÁŠ PRACOVNÍ PROCES. EVOLVED.

Stream Deck bez problémů spolupracuje s Wave Linkem a poskytuje vám kompletní studiovou kontrolu. Snadno nastavte klávesy pro ztlumení zdrojů, upravte úrovně a přeskočte stopy - cokoli. Nebo vytvářejte Multi Actions pro současnou úpravu nastavení zvuku, osvětlení a kamery - vše jediným klepnutím. Je to pokročilá automatizace A/V na dosah ruky. Dotykové a plně přizpůsobitelné. Hybridní mixážní řešení jako žádné jiné.
 
 
 
Parametry

Parametry

Výrobce: Elgato
Kategorie: Audio rozhraní