Elgato Stream Deck XL

Rozšířená mřížka 8x4 poskytuje celkem 32 tlačítek LCD, z nichž každé má ostré rozlišení a plynulé přehrávání. Všechny si můžete snadno přizpůsobit pomocí statických nebo dynamických ikon. Užijte si ovládání jedním dotykem jako nikdy předtím. Získejte okamžitou vizuální zpětnou vazbu, která potvrdí každý váš příkaz. A ťukejte s jistotou díky protiskluzovému…

Více informací

6 179 Kč s DPH 5 107 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na cestě > 5 ks
Kód zboží:
LM310GAT9901
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Rozšířená mřížka 8x4 poskytuje celkem 32 tlačítek LCD, z nichž každé má ostré rozlišení a plynulé přehrávání. Všechny si můžete snadno přizpůsobit pomocí statických nebo dynamických ikon. Užijte si ovládání jedním dotykem jako nikdy předtím. Získejte okamžitou vizuální zpětnou vazbu, která potvrdí každý váš příkaz. A ťukejte s jistotou díky protiskluzovému magnetickému stojanu, který drží pevně v ideálním úhlu.

Se Stream Deck XL máte na dosah ruky ještě více tvůrčí síly. To znamená, že získáte větší kontrolu na úrovni studia, abyste mohli optimalizovat svůj obsah. Větší přístup k časově úsporným integracím. Větší možnosti pro zvýšení vaší produkční hodnoty. Více všeho, co udržuje váš stream svěží a vaše publikum v napětí.

Začněte streamovat. Upravte úrovně zvuku a ztlumte mikrofon. Vylaďte osvětlení. Přepínejte kamery. Použijte dolní třetiny. Měňte scény. Aktivujte přestávkovou obrazovku. Spouštějte videa, obrázky, GIFy a zvukové ukázky na obrazovce. A zakončete to svým charakteristickým outrem. Pokud jde o pokročilou živou produkci, Stream Deck XL vám dává dokonalou tvůrčí kontrolu.

Elgato 4KCU, OBS, Twitch, YouTube, Twitter, Discord a další. Stream Deck XL integruje vaše nástroje a automaticky detekuje vaše scény, média a zdroje zvuku. Můžete tak přímo orchestrovat svůj stream za běhu. A zapojit své sociální sítě v ten správný okamžik.

Díky akcím s klávesovými zkratkami jsou klávesové zkratky jako z minulého století. Nyní můžete spouštět aplikace a webové stránky, otevírat složky, přistupovat k předpřipraveným textům - dokonce zefektivnit pracovní postup při střihu videa, grafickém designu nebo produkci zvuku - bez zbytečného hádání. Protože přesně víte, kde jsou vaše makra, a nikdy nevypadala lépe.

Přizpůsobení aplikace Stream Deck XL je hračka. Jednoduše přetáhněte akce na klávesy a přiřaďte připravené ikony nebo použijte vlastní. 32 nestačí? Přeměňte klávesy na složky a nashromážděte tolik akcí, kolik chcete

V jednu chvíli jste naživo a v další chvíli upravujete klip, nahráváte promo a propagujete svůj kanál. Vytvořte si neomezený počet chytrých profilů s různými rozloženími kláves pro různé úkoly a přepínejte je podle toho, jak výkonný je váš pracovní postup. Nebo nastavte aplikaci Stream Deck XL tak, aby za vás automaticky přepínala rozložení kláves.

Proč klepat na několik kláves - pro spuštění úvodní scény, tweetování, že jste živě, a odeslání uvítací zprávy do chatu - když to všechno zvládne jedna? Přesně tak. Jedné klávese můžete přiřadit neomezený počet akcí a všechny je spustit jedním klepnutím. Po jedné oddělené intervaly. Nebo dohromady, najednou.

Spotify, Philips Hue, NVIDIA Share, VoiceMod - díky Stream Deck SDK stále přibývají nové integrace. Stream Deck je stále lepší. A když se do akce zapojí všichni, je možné cokoli.

OBSAH BALENÍ

  • Elgato Stram Deck XL
  • Kabel USB-C na USB-A
  • Magnetický stojan
  • Stručný návod k použití
Parametry

Parametry

Výrobce: Elgato
Kategorie: Ovladače pro software