EdelKrone Monitor Holder v1

Držák monitoru

Více informací

3 682 Kč s DPH 3 043 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Popis produktu

Popis produktu

Držák monitoru

Snadná a rychlá manipulace s monitorem/EVF

Nastavení bez nutnosti povolovat a utahovat šrouby pro naklonění nahoru nebo dolů. Tento držák monitoru byl pečlivě vyroben tak, aby nepřekážel žádným vstupům ani výstupům vašeho monitoru.

Snadné naklápění nahoru/dolů

Nejčastěji používaným nastavením monitoru / elektronického hledáčku je naklápění nahoru a naklápění dolů. Držák monitoru/EVF jsme navrhli tak, aby toto nastavení bylo rychlé a snadné.

Už nemusíte povolovat ani utahovat žádné šrouby. Jednoduše monitor přesuňte a zůstane přesně tam, kde jste ho nechali.

Připevňuje se k jakémukoli držáku s botou

Držák monitoru / EVF lze použít na všech fotoaparátech / digitálních zrcadlovkách a platformách. Držák monitoru/EVF můžete připevnit k držákům hot/cold shoe nebo k portům se šrouby 1/4"-20.

Připevněte cokoli

Držák monitoru/EVF má na své straně další držák na botku, do kterého lze umístit LED světlo, mikrofon, bezdrátový přijímač nebo jakékoli jiné příslušenství, které používá připojení na botku. Na co si vzpomenete! Pod deskou monitoru je také port 1/4"-20, který umožňuje na držák monitoru/EVF připevnit ještě více příslušenství.

Opravdu flexibilní design

Monitor/EVF můžete chtít umístit na boční nebo horní stranu, na přední nebo zadní stranu fotoaparátu.
Díky flexibilní konstrukci držáku monitoru/EVF jsou všechny tyto možnosti možné a jejich nastavení je opravdu snadné.

Kompatibilní se všemi monitory a elektronickými hledáčky EVF

Můžete připevnit monitory s úhlopříčkou až 9" a ještě vám zbude místo kolem! Držák monitoru/EVF je plně kompatibilní se všemi EVF.

Můžete nastavit úroveň protiváhy držáku monitoru/EVF a pracovat s jakýmkoli monitorem nebo EVF bez ohledu na jeho hmotnost.

Skvěle funguje s PocketRIG

Chcete-li se svou digitální zrcadlovkou pracovat ještě flexibilněji, můžete ji doplnit o držák PocketRIG a vyzkoušet si kompletní řešení Rig bez omezení přenosnosti.

Parametry

Parametry