EdelKrone Mac/PC Adapter v1 (for Moco)


Adaptér Mac/PC pro edelkrone Moco

Více informací

7 656 Kč s DPH 6 327 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Popis produktu

Popis produktu


Adaptér Mac/PC pro edelkrone Moco

Uvolněte své nápady se systémy řízení pohybu edelkrone prostřednictvím integrace vlastního softwaru.

Vytvářejte vynikající stop motion animace s integrací Dragonframe, nový způsob ovládání pohybových řídicích systémů edelkrone s edelkrone Web App a dosud nevídané vlastní integrace s edelkrone Software Development Kit, to vše umožňuje nový Mac/PC Adapter pro edelkrone Moco.

Integrace softwaru Dragonframe

Posuňte svou stop motion animaci na vyšší úroveň díky adaptéru Mac/PC pro edelkrone Moco a softwaru Dragonframe. Naši nejprodávanější, funkcemi nabitou sestavu pro řízení pohybu SliderPLUS a Motor Module* ve spojení s HeadPLUS** (vyžadováno) lze nyní ovládat pomocí softwaru Dragonframe Software*** na jakémkoli osobním počítači s operačním systémem Microsoft Windows 10, macOS a Linux.

*nebo předchozí generace motorového modulu
**nebo předchozí generace HeadPLUS v1
***Software Dragonframe lze zakoupit samostatně na webu dragonframe.com

Co je Dragonframe?

Dragonframe je přední animační software, kterému důvěřují velká filmová studia i nezávislí filmaři. Díky jeho vysoce uznávaným funkcím a intuitivnímu grafickému uživatelskému rozhraní můžete snadno programovat pokročilé pohyby kamery, animovat osvětlení a dokonce importovat a upravovat více zvukových stop. Dragonframe je splněným snem animátorů.

Ruční ovládání

Ručně ovládejte celý systém řízení pohybu edelkrone, včetně posuvu, otáčení, naklápění a zaostřování, a zajistěte si tak bezproblémovou produkci. Pohyby kamery (klíčové snímky) lze polohovat pomocí rukou, aniž byste potřebovali dálkové ovládání nebo myš. Tato možnost ovládání rukou vytváří nebývalou efektivitu pracovního postupu a činí celý proces mnohem intuitivnějším.

Otáčením knoflíku zaostřete

Pomocí knoflíku umístěného na adaptéru Mac/PC pro edelkrone Moco můžete snadno ovládat modul ostření a modul ostření/zoomu pro HeadPLUS, a nastavit tak zaostření kamery a zachytit dokonalý záběr pro každý snímek stop motion.
Přestože je adaptér Mac/PC pro edelkrone Moco optimalizován pro novou generaci zařízení HeadPLUS a modul Focus/Zoom pro HeadPLUS, lze jej použít i s předchozí generací zařízení HeadPLUS v1 a modulem Focus.

Přesné a opakovatelné pohyby

Jak zařízení HeadPLUS, tak modul motoru a jejich předchůdci mají superpřesnou konstrukci převodovky bez vůlí, která vytváří dokonale opakovatelné a plynulé pohyby i při nejnáročnějších záběrech. Systém lze pokaždé vrátit do stejné polohy, což je obzvláště užitečné, když potřebujete znovu pořídit předchozí snímky animace.
Adaptér Mac/PC pro edelkrone Moco podporuje pohyb shoot-move-shoot pouze při použití s Dragonframe.

Parametry

Parametry

Výrobce: EdelKrone
Kategorie: Vozíky a příslušenství