DZOFilm Vespid Prime 8-Lens Kit - PL Mount (16/25/35/50/75/90/100/125mm)

Tato sada 8 objektivů DZOFilm VESPID Prime Cine je vhodná pro použití při natáčení nezávislých i studiových filmů. Objektivy 25, 35, 50, 75, 100, 125 mm T2.1, 16 mm T2.8 a makroobjektiv 90 mm T2.8 s bajonetem EF pokrývají full-frame snímače a promítají 46,5mm obrazový kruh, přesto jsou malé a lehké, takže jsou vynikající volbou pro práci z ruky, s gimbalem…

Více informací

302 649 Kč s DPH 250 123 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 23. 04. od 09:00
Odešleme: 23. 04.
Skladem 1 ks
Praha 1 ks

Ukázat všechno příslušenství

Popis produktu OBSAH BALENÍ

Popis produktu

Tato sada 8 objektivů DZOFilm VESPID Prime Cine je vhodná pro použití při natáčení nezávislých i studiových filmů. Objektivy 25, 35, 50, 75, 100, 125 mm T2.1, 16 mm T2.8 a makroobjektiv 90 mm T2.8 s bajonetem EF pokrývají full-frame snímače a promítají 46,5mm obrazový kruh, přesto jsou malé a lehké, takže jsou vynikající volbou pro práci z ruky, s gimbalem a dronem. Objektivy jsou vybaveny konstrukcí vnitřního zaostřování, která minimalizuje dech při zaostřování a zároveň zabraňuje otáčení přední části objektivu a změně velikosti objektivu při změně zaostření. Společná poloha zaostřovacích a clonových ozubených koleček v celé sadě objektivů umožňuje rychlou výměnu objektivů s minimálním nastavením příslušenství. Přiložené pevné pouzdro přenáší objektivy a chrání je při skladování a přepravě.

Klíčové vlastnosti
- 16, 25, 35, 50, 75, 100, 125 a 90 mm makro
- bajonet PL a bajonet EF
- stupnice ostření označené ve stopách a metrech
- pevné pouzdro v ceně

Tato sada DZOFilm VESPID 8-Lens Kit C je vhodná pro použití v produkcích od nezávislých až po studiové filmy. Objektivy 16, 25, 35, 50, 75, 100, 125 a 90 mm makro s bajonetem PL a bajonetem EF, které jsou součástí balení, pokrývají plnoformátové snímače a promítají 46,5mm obrazový okruh, přesto jsou malé a lehké, takže jsou vynikající volbou pro práci z ruky, s gimbalem a dronem.

Objektivy mají vnitřní zaostřovací konstrukci, která minimalizuje dech při zaostřování a zároveň zabraňuje otáčení přední části objektivu a změně velikosti objektivu při změně zaostření. Společná poloha zaostřovacích a clonových ozubených koleček v celé sadě objektivů umožňuje rychlou výměnu objektivů s minimálním nastavením příslušenství. Přiložené pevné pouzdro přenáší objektivy a chrání je při skladování a přepravě.

Objektiv DZOFilm VESPID 16 mm T2,8

16mm objektiv pokrývá snímače Full-Frame. Má 16lamelovou clonu, světelnost T2,8-22. otáčení zaostření o 270° a přední průměr 80 mm. Magnetický zadní průhledný/ND filtr.

Objektiv DZOFilm VESPID 25 mm T2.1

Relativně malý a lehký objektiv DZOFilm VESPID 25 mm T2.1 je součástí řady objektivů VESPID od společnosti DZOFilm a je vhodný pro nezávislou a špičkovou full-frame kinematografii. Objektiv má přední průměr 80 mm, což mu umožňuje pracovat prakticky s jakýmkoli matným boxem ve stylu cine. Díky malým rozměrům je tento objektiv atraktivní volbou při práci s drony a gimbaly, stejně jako při natáčení z ruky nebo ze zbraně. Výměnný PL bajonet umožňuje používat plně manuální objektiv na různých moderních i historických kinofilmových kamerách, zatímco plnoformátové pokrytí podporuje snímače s obrazovým kruhem až 46,5 mm pro použití na kamerách se snímači až do full-frame bez vinětace.

Šestnáctilamelová clona, která je jednotná pro celou řadu základních objektivů VESPID, vytváří kulaté rozostřené body, které mají přirozenější vzhled a přispívají k přirozeně vypadajícímu bokehu objektivu. Zaostřovací kroužek se otáčí o 270° pro přesné zaostření a clonový kroužek má velkorysých 64°. Díky převodovým kroužkům na zaostřovacím a clonovém kroužku ve stylu kinofilmu je objektiv kompatibilní s příslušenstvím ve stylu kinofilmu, jako jsou jednotky následného zaostřování, motory objektivu a systémy ovládání objektivu. Objektiv má magneticky připevněný zadní filtr pro ND filtry.

- Tento 25mm objektiv má obrazový kruh, který pokrývá plnoformátový snímač. Při nasazení na fotoaparát se snímačem Super35 poskytuje užší záběr než při nasazení na fotoaparát s plnoformátovým snímačem.
- Objektiv poskytuje organický vzhled, který je křížencem moderní chladné a technicky precizní estetiky a historických kinofilmových objektivů.
- Optika s povrchovou úpravou pomáhá zajistit přirozeně vypadající kontrast a zároveň pomáhá kontrolovat závojové odlesky a zrcadlové odlesky, čímž zabraňuje vymývání snímku odlesky.
- Šestnáctilamelová clona zajišťuje přirozeně vypadající bokeh a vytváří hladké zaoblené rozostřené světelné body.
- Moderní mechanická konstrukce umožňuje, aby každý objektiv měl malé rozměry a nízkou hmotnost, a přitom stejný přední průměr 80 mm a společné pozice převodovky pro rychlou výměnu objektivů.
- Na zadní straně objektivu je magneticky připevněný zadní filtr, který umožňuje použití volitelných ND filtrů, které vám pomohou kontrolovat expozici, aniž by ovlivnily nastavení clony nebo změnily hloubku ostrosti.
- Přední strana objektivu má závit pro filtry o průměru 77 mm, který umožňuje použití volitelných filtrů přímo na objektivu, což je užitečné, pokud potřebujete filtraci při fotografování bez matnice.
- Minimální zaostřovací vzdálenost 12″ vám umožní přiblížit se k objektu.

Objektiv DZOFilm VESPID 35 mm T2.1

Relativně malý a lehký objektiv DZOFilm VESPID 35 mm T2.1 je součástí řady objektivů VESPID od společnosti DZOFilm a je vhodný pro nezávislou a špičkovou full-frame kinematografii. Objektiv má přední průměr 80 mm, což mu umožňuje pracovat prakticky s jakýmkoli matným boxem v kinematografickém stylu. Díky malým rozměrům je tento objektiv atraktivní volbou při práci s drony a gimbaly, stejně jako při natáčení z ruky nebo ze zbraně. Výměnný PL bajonet umožňuje používat plně manuální objektiv na různých moderních i historických kinofilmových kamerách, zatímco plnoformátové pokrytí podporuje snímače s obrazovým kruhem až 46,5 mm pro použití na kamerách se snímači až do full-frame bez vinětace.

Šestnáctilamelová clona, která je jednotná pro celou řadu základních objektivů VESPID, vytváří kulaté rozostřené body, které mají přirozenější vzhled a přispívají k přirozeně vypadajícímu bokehu objektivu. Zaostřovací kroužek se otáčí o 270° pro přesné zaostření a clonový kroužek má velkorysých 63°. Díky převodovým kroužkům na zaostřovacím a clonovém kroužku ve stylu kinofilmu je objektiv kompatibilní s příslušenstvím ve stylu kinofilmu, jako jsou jednotky následného zaostřování, motory objektivu a systémy ovládání objektivu.

- Tento 35mm objektiv má obrazový kruh, který pokrývá plnoformátový snímač. Při nasazení na fotoaparát se snímačem Super35 poskytuje užší záběr než při nasazení na fotoaparát s plnoformátovým snímačem.
- Objektiv má kovovou konstrukci, aby vydržel náročné podmínky každodenní produkce.
- Běžný přední průměr 80 mm umožňuje rychlou výměnu objektivu, protože nemusíte vyměňovat antireflexní koblížky nebo adaptéry, abyste mohli použít stejný matný box.
- Minimální zaostřovací vzdálenost 12″ vám umožní přiblížit se k objektu.

Objektiv DZOFilm VESPID 50 mm T2.1

Relativně malý a lehký objektiv DZOFilm VESPID 50 mm T2.1 je součástí řady objektivů VESPID od společnosti DZOFilm a je vhodný pro nezávislou a špičkovou full-frame kinematografii. Objektiv má přední průměr 80 mm, což mu umožňuje pracovat prakticky s jakýmkoli matným boxem ve stylu cine. Díky malým rozměrům je tento objektiv atraktivní volbou při práci s drony a gimbaly, stejně jako při natáčení z ruky nebo ze zbraně. Výměnný PL bajonet umožňuje používat plně manuální objektiv na různých moderních i historických kinofilmových kamerách, zatímco plnoformátové pokrytí podporuje snímače s obrazovým kruhem až 46,5 mm pro použití na kamerách se snímači až do full-frame bez vinětace.

Šestnáctilamelová clona, která je jednotná pro celou řadu základních objektivů VESPID, vytváří kulaté rozostřené body, které mají přirozenější vzhled a přispívají k přirozeně vypadajícímu bokehu objektivu. Zaostřovací kroužek se otáčí v rozsahu 270° pro přesné zaostření a clonový kroužek má velkorysý rozsah otáčení 58°. Díky převodovým kroužkům na zaostřovacím a clonovém kroužku ve stylu kinofilmu je objektiv kompatibilní s příslušenstvím ve stylu kinofilmu, jako jsou jednotky následného zaostřování, motory objektivu a systémy ovládání objektivu.

- Tento 50mm objektiv má obrazový kruh, který pokrývá plnoformátový snímač. Při nasazení na fotoaparát se snímačem Super35 poskytuje užší záběr než při nasazení na fotoaparát s plnoformátovým snímačem.
- Objektiv má kovovou konstrukci, aby vydržel náročné podmínky každodenní produkce.
- Běžný přední průměr 80 mm umožňuje rychlou výměnu objektivu, protože nemusíte vyměňovat antireflexní koblížky nebo adaptéry, abyste mohli použít stejný matný box.
- Minimální zaostřovací vzdálenost 14,57″ vám umožní přiblížit se k objektu.

Objektiv DZOFilm VESPID 75 mm T2.1

Relativně malý a lehký objektiv DZOFilm VESPID 75 mm T2.1 je součástí řady objektivů VESPID od společnosti DZOFilm a je vhodný pro nezávislou a špičkovou full-frame kinematografii. Objektiv má přední průměr 80 mm, což mu umožňuje pracovat prakticky s jakýmkoli matným boxem ve stylu cine. Díky malým rozměrům je tento objektiv atraktivní volbou při práci s drony a gimbaly, stejně jako při natáčení z ruky nebo ze zbraně. Výměnný PL bajonet umožňuje používat plně manuální objektiv na různých moderních i historických kinofilmových kamerách, zatímco plnoformátové pokrytí podporuje snímače s obrazovým kruhem až 46,5 mm pro použití na kamerách se snímači až do full-frame bez vinětace.

Šestnáctilamelová clona, která je jednotná pro celou řadu základních objektivů VESPID, vytváří kulaté rozostřené body, které mají přirozenější vzhled a přispívají k přirozeně vypadajícímu bokehu objektivu. Zaostřovací kroužek se otáčí v rozsahu 270° pro přesné zaostření a clonový kroužek má velkorysý rozsah 68°. Díky převodovým kroužkům na zaostřovacím a clonovém kroužku ve stylu kinofilmu je objektiv kompatibilní s příslušenstvím ve stylu kinofilmu, jako jsou jednotky následného zaostřování, motory objektivu a systémy ovládání objektivu.

- Tento 75mm objektiv má obrazový kruh, který pokrývá plnoformátový snímač. Při nasazení na fotoaparát se snímačem Super35 poskytuje užší záběr než při nasazení na fotoaparát s plnoformátovým snímačem.
- Objektiv má kovovou konstrukci, aby vydržel náročné podmínky každodenní produkce.
- Běžný přední průměr 80 mm umožňuje rychlou výměnu objektivu, protože nemusíte vyměňovat antireflexní koblížky nebo adaptéry, abyste mohli použít stejný matný box.
- Minimální zaostřovací vzdálenost 2' vám umožní přiblížit se k objektu.

Objektiv DZOFilm VESPID 100 mm T2.1

Relativně malý a lehký objektiv DZOFilm VESPID 100 mm T2.1 je součástí řady objektivů VESPID od společnosti DZOFilm a je vhodný pro nezávislou a špičkovou full-frame kinematografii. Objektiv má přední průměr 80 mm, což mu umožňuje pracovat prakticky s jakýmkoli matným boxem ve stylu cine. Díky malým rozměrům je tento objektiv atraktivní volbou při práci s drony a gimbaly, stejně jako při natáčení z ruky nebo ze zbraně. Výměnný PL bajonet umožňuje používat plně manuální objektiv na různých moderních i historických kinofilmových kamerách, zatímco plnoformátové pokrytí podporuje snímače s obrazovým kruhem až 46,5 mm pro použití na kamerách se snímači až do full-frame bez vinětace.

Šestnáctilamelová clona, která je jednotná pro celou řadu základních objektivů VESPID, vytváří kulaté rozostřené body, které mají přirozenější vzhled a přispívají k přirozeně vypadajícímu bokehu objektivu. Zaostřovací kroužek se otáčí o 270° pro přesné zaostření a clonový kroužek má velkorysých 83°. Díky převodovým kroužkům na zaostřovacím a clonovém kroužku ve stylu kinofilmu je objektiv kompatibilní s příslušenstvím ve stylu kinofilmu, jako jsou jednotky následného zaostřování, motory objektivu a systémy ovládání objektivu.

- Tento 100mm objektiv má obrazový kruh, který pokrývá plnoformátový snímač. Při nasazení na fotoaparát se snímačem Super35 poskytuje užší záběr než při nasazení na fotoaparát s plnoformátovým snímačem.
- Objektiv má kovovou konstrukci, aby vydržel náročné podmínky každodenní produkce.
- Běžný přední průměr 80 mm umožňuje rychlou výměnu objektivu, protože nemusíte vyměňovat antireflexní koblížky nebo adaptéry, abyste mohli použít stejný matný box.
- Minimální zaostřovací vzdálenost 2,3' vám umožní extrémně přiblížit se k objektu.

Objektiv DZOFilm VESPID 125 mm T2.1

Relativně malý a lehký objektiv DZOFilm VESPID 125 mm T2.1 je součástí řady objektivů VESPID od společnosti DZOFilm a je vhodný pro nezávislou a špičkovou full-frame kinematografii. Objektiv má přední průměr 80 mm, což mu umožňuje pracovat prakticky s jakýmkoli matným boxem ve stylu cine. Díky malým rozměrům je tento objektiv atraktivní volbou při práci s drony a gimbaly, stejně jako při natáčení z ruky nebo ze zbraně. Výměnný PL bajonet umožňuje používat plně manuální objektiv na různých moderních i historických kinofilmových kamerách, zatímco plnoformátové pokrytí podporuje snímače s obrazovým kruhem až 46,5 mm pro použití na kamerách se snímači až do full-frame bez vinětace.

Šestnáctilamelová clona, která je jednotná pro celou řadu základních objektivů VESPID, vytváří kulaté rozostřené body, které mají přirozenější vzhled a přispívají k přirozeně vypadajícímu bokehu objektivu. Zaostřovací kroužek se otáčí o 270° pro přesné zaostření a clonový kroužek má velkorysých 84°. Díky převodovým kroužkům na zaostřovacím a clonovém kroužku ve stylu kinofilmu je objektiv kompatibilní s příslušenstvím ve stylu kinofilmu, jako jsou jednotky následného zaostřování, motory objektivu a systémy ovládání objektivu.

- Tento 125mm objektiv má obrazový kruh, který pokrývá plnoformátový snímač. Při nasazení na fotoaparát se snímačem Super35 poskytuje užší záběr než při nasazení na fotoaparát s plnoformátovým snímačem.
- Objektiv má kovovou konstrukci, aby vydržel náročné podmínky každodenní produkce.
- Běžný přední průměr 80 mm umožňuje rychlou výměnu objektivu, protože nemusíte vyměňovat antireflexní koblížky nebo adaptéry, abyste mohli použít stejný matný box.
- Minimální zaostřovací vzdálenost 31″ vám umožní přiblížit se k objektu.

Objektiv DZOFilm VESPID 90 mm makro T2,8

Relativně malý a lehký objektiv DZOFilm VESPID 90 mm T2,8 je součástí řady objektivů VESPID od společnosti DZOFilm a je vhodný pro nezávislou a špičkovou full-frame kinematografii. Tento makroobjektiv má přední průměr 80 mm, což mu umožňuje pracovat prakticky s jakýmkoli matným boxem v kinematografickém stylu. Díky malým rozměrům je tento objektiv atraktivní volbou při práci s drony a gimbaly, stejně jako při natáčení z ruky nebo ze zbraně. Výměnný PL bajonet umožňuje používat plně manuální objektiv na různých moderních i historických kinofilmových kamerách, zatímco plnoformátové pokrytí podporuje snímače s obrazovým kruhem až 46,5 mm pro použití na kamerách se snímači až do full-frame bez vinětace.

Šestnáctilamelová clona, která je jednotná pro celou řadu základních objektivů VESPID, vytváří kulaté rozostřené body, které mají přirozenější vzhled a přispívají k přirozeně vypadajícímu bokehu objektivu. Zaostřovací kroužek se otáčí v rozsahu 300° pro přesné zaostření a clonový kroužek má velkorysý rozsah 68°. Díky převodovým kroužkům na zaostřovacím a clonovém kroužku ve stylu kinofilmu je objektiv kompatibilní s příslušenstvím ve stylu kinofilmu, jako jsou jednotky následného zaostřování, motory objektivu a systémy ovládání objektivu.

- Tento 90mm makroobjektiv má obrazový kruh, který pokrývá plnoformátový snímač. Při nasazení na fotoaparát se snímačem Super35 poskytuje užší záběr než při nasazení na fotoaparát s plnoformátovým snímačem.
- Objektiv má kovovou konstrukci, aby vydržel náročné podmínky každodenní produkce.
- Běžný přední průměr 80 mm umožňuje rychlou výměnu objektivu, protože nemusíte vyměňovat antireflexní koblížky nebo adaptéry, abyste mohli použít stejný matný box.
- Tento makroobjektiv má blízkou zaostřovací vzdálenost 10,157″, což umožňuje reprodukovat zaostřený obraz s poměrem velikosti objektu k velikosti obrazu na snímači 1:1.
- Každý objektiv v sadě má magneticky připevněný čtecí filtr, což umožňuje jeho výměnu za různě silné ND filtry pro kontrolu expozice bez ovlivnění clony.

OBSAH BALENÍ

 • Objektiv DZOFilm VESPID 16 mm T2,8 (bajonet EF)
 • Objektiv DZOFilm VESPID 25 mm T2,1 (bajonet EF)
 • DZOFilm VESPID 35mm T2.1 objektiv (EF Mount)
 • DZOFilm VESPID 50mm T2.1 Objektiv (EF Mount)
 • DZOFilm VESPID 75mm T2.1 objektiv (EF Mount)
 • DZOFilm VESPID 100mm T2.1 Objektiv (EF Mount)
 • DZOFilm VESPID 125mm T2.1 objektiv (EF Mount)
 • DZOFilm VESPID Macro 90mm T2.8 (bajonet EF)
 • Pevné pouzdro
Parametry

Parametry

Výrobce: DZO Optics
Kategorie: Objektivy

Hlavní parametry

typ objektivuPevné sklo
PŘÍSLUŠENSTVÍ (7)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (7)

K&F Concept Silikonový Air blower

 • -60 %
Speciální akce: -60%
KF Air blower, Silicone, Black
120 Kč
Skladem > 5 ks

K&F Concept Čisticí sada 3v1

 • -28 %
Speciální akce: -28%
K&F Nová čisticí sada 3 v 1 (1*čisticí pero + 1*silikonový ventilátor + 1*modrý
345 Kč
Skladem > 5 ks

K&F Concept Čisticí sada 4 v 1 (pero + foukání vzduchu + vysavač + čisticí hadřík + čisticí láhev)

 • -12 %
Speciální akce: -12% končí za: 38d: 09h: 28m
Čisticí sada K&F 4 v 1 (pero + foukání vzduchu + vysavač + čisticí hadřík + čisticí
340 Kč
Skladem > 5 ks

K&F Concept 5ks sada čisticích utěrek z mikrovlákna

K&F 5ks* Sada čisticích utěrek z mikrovlákna, 15*15cm, bílá, suchá, ve vakuu
165 Kč
Skladem > 5 ks

K&F Concept Lens/Eyeglasses Cleaning Wipes 50 PCS Pre-Moistened

 • -33 %
Speciální akce: -33%
Ubrousky proti zamlžování vás zbaví nepříjemného zamlžování čoček a zajistí 6hodinovou
240 Kč
Skladem > 5 ks

LENSPEN New Original čistící pero na optiku

Lenspen Originál s konkávním tvarem čistící plochy pro jednodušší čištění čoček objektivů.
290 Kč
Skladem 4 ks

LENSPEN New Original čistící pero + náhradní špice

Lenspen Originál s náhradní špičkou. Čistící pero se speciálně navrženým povrchem
390 Kč
Skladem 1 ks