Nově showroom v Praze otevřen každou středu až do 19:00.Nově showroom v Praze otevřen každou středu až do 19:00.

SHAPE DSLR KIRK NEFF OFF-SET RIG

DSLR Kirk Neff Offset Rig od společnosti SHAPE je řešení s 15mm tyčí a ramenní montáží určené pro digitální zrcadlovky nebo jiné kompaktní fotoaparáty. Díky odsazené konstrukci je displej LCD fotoaparátu umístěn před vašima očima, což usnadňuje sledování při fotografování. Součástí platformy, která je soustředěna kolem základní desky 2.0 pro digitální zrcadlovky…

Více informací

21 370 Kč s DPH 17 661 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

DSLR Kirk Neff Offset Rig od společnosti SHAPE je řešení s 15mm tyčí a ramenní montáží určené pro digitální zrcadlovky nebo jiné kompaktní fotoaparáty. Díky odsazené konstrukci je displej LCD fotoaparátu umístěn před vašima očima, což usnadňuje sledování při fotografování. Součástí platformy, která je soustředěna kolem základní desky 2.0 pro digitální zrcadlovky Kirk Neff, je tyčový offsetový držák a dvojice 10" a 12" dlouhých 15mm tyčí, které podporují dodávanou ramenní podložku a rukojeti. Ramenní podložku a rukojeti lze odejmout pro nastavení na stativ. Fotoaparát se k základové desce připevňuje pomocí rychloupínací destičky se zámkem V-lock. Deska je rovněž kompatibilní s podpůrnými systémy třetích stran, které využívají rozhraní V-lock. Základní deska poskytuje svorky pro podporu jedné z dvojice 15mm tyčí, což vám umožňuje dvojí rukojeť před základní deskou i držák pro odsazení tyče za ní.

Blok prutů s rychlou rukojetí poskytuje dvojitou oporu rukojetí a je vybaven tlačítkem Push-Button pro uvolnění rozety SHAPE, které umožňuje nastavit úhel rukojetí, aniž byste museli sundat ruce ze sestavy. V zadní části sestavy se nachází ramenní podložka Mini Composite Shoulder Pad, která poskytuje polstrovanou oporu ramene sestavy. Připevňuje se na dvojici 15mm tyčí vyčnívajících ze zadní části držáku pro odsazení tyčí. Součástí dodávky je podložka na záda, která se připevňuje k ramenní podložce pro větší podporu a pohodlí kamery. Otvor 1/4″-20 umožňuje přidání dalšího příslušenství.

Parametry

Parametry

Výrobce: SHAPE
Kategorie: Hotové kity