SHAPE DSLR KIRK NEFF OFF-SET RIG BUNDLE

Sada DSLR Kirk Neff Offset Rig Bundle od společnosti SHAPE je řešení s 15mm tyčí a ramenní montáží určené pro digitální zrcadlovky nebo jiné kompaktní fotoaparáty a dodává se s matným boxem a follow focusem. Díky offsetovému provedení je displej LCD fotoaparátu umístěn před vašima očima, což usnadňuje sledování při fotografování. Základem sady je základní…

Více informací

48 260 Kč s DPH 39 884 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 11. 12. od 09:00
Odešleme: 11. 12.
Skladem 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Sada DSLR Kirk Neff Offset Rig Bundle od společnosti SHAPE je řešení s 15mm tyčí a ramenní montáží určené pro digitální zrcadlovky nebo jiné kompaktní fotoaparáty a dodává se s matným boxem a follow focusem. Díky offsetovému provedení je displej LCD fotoaparátu umístěn před vašima očima, což usnadňuje sledování při fotografování. Základem sady je základní deska pro DSLR Kirk Neff Baseplate 2.0, tyčový offsetový držák a dvojice 15mm tyčí o délce 10" a 12". Souprava, matný box a follow focus jsou podepřeny pomocí přiložené ramenní podložky a dvou rukojetí. Fotoaparát se k základní desce připevňuje pomocí rychloupínací destičky V-lock. Deska je také kompatibilní s podpůrnými systémy třetích stran, které využívají rozhraní V-lock. Základní deska poskytuje svorky pro podporu jedné z dvojice 15mm tyčí, což umožňuje připevnit duální rukojeti, matný box a follow focus před základní desku, stejně jako držák pro odsazení tyčí za ní.

Blok prutů s rychlou rukojetí poskytuje dvojitou oporu rukojetí a je vybaven tlačítkem Push-Button pro uvolnění rozety SHAPE, které umožňuje nastavit úhel rukojetí, aniž byste museli sundat ruce ze sestavy. V zadní části sestavy se nachází ramenní podložka Mini Composite Shoulder Pad, která poskytuje polstrovanou oporu ramene sestavy. Připevňuje se na dvojici 15mm tyčí vyčnívajících ze zadní části držáku pro odsazení tyčí. Součástí dodávky je podložka na záda, která se připevňuje k ramenní podložce pro větší podporu a pohodlí kamery. Otvor 1/4″-20 umožňuje přidání dalšího příslušenství.

Parametry

Parametry

Výrobce: SHAPE
Kategorie: 15 a 19mm příslušenství