DJI Pocket 2 Creator Combo

DJI Pocket 2 je malá kamera kapesních rozměrů, která vám umožní zaznamenat nezapomenutelné okamžiky jednou rukou. Model Pocket 2 je vybaven funkcí stabilizace pohybu a pořizuje ostré fotografie a plynulá videa a dává vám svobodu vytvářet kouzelné záběry, snadno a rychle. DJI Pocket 2 se perfektně vejde do ruky, tašky nebo kapsy, takže si ji můžete vzít kamkoli.…

Více informací

10 499 Kč s DPH 8 677 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na dotaz
Kód zboží:
CP.OS.00000121.01
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

DJI Pocket 2 je malá kamera kapesních rozměrů, která vám umožní zaznamenat nezapomenutelné okamžiky jednou rukou. Model Pocket 2 je vybaven funkcí stabilizace pohybu a pořizuje ostré fotografie a plynulá videa a dává vám svobodu vytvářet kouzelné záběry, snadno a rychle. DJI Pocket 2 se perfektně vejde do ruky, tašky nebo kapsy, takže si ji můžete vzít kamkoli. Když začne vaše cesta nebo vás něco náhle zaujme, Pocket 2 je připravena vše zachytit. Creator Combo obsahuje také četné příslušenství.

DJI Pocket 2 Creator Combo nabízí oproti svému předchůdci řadu vylepšení: 1/1,7" 64MP CMOS snímač, až 8x zoom, 93° úhel záběru a čtyři směrové stereo mikrofony s DJI Matrix Stereo audio zoomem, přičemž využívá kombinaci lehkého, ultrakompaktního 3-osého stabilizátoru a 4K kamery. Přibyla také nová softwarová vylepšení, včetně aktualizovaného ActiveTrack 3.0, vestavěných efektů glamour, editoru AI, Hybrid AF 2.0 a motion-lapse bez nutnosti použití aplikace pro chytrý telefon. Má vše, co potřebujete pro mobilní produkci ve vysokém rozlišení, abyste mohli vytvářet rodinná videa, přidávat záběry k focení nebo vlogovat své nejnovější streamované výtvory s velice kvalitním videem.

Parametry

Parametry

Výrobce: DJI
Kategorie: Akční kamery

Hlavní parametry

Velikost snímače kamery1/1,7"
Rozlišení4K
Zoom8x
Typ bajonetuintegrovaný objektiv
VýstupUSB-C

Ostatní parametry

Provedeníaction cam
Formát záznamuMP4
Formát záznamuH.264
Světelnost objektivu1.8f
Typ médiaMicro SD