DJI Osmo Mobile 6 Platinum Gray

Osmo Mobile 6 je inteligentní stabilizátor smartphonu nabitý kreativními funkcemi. Je nejen kompaktní a snadno skládací, aby se vám vešel do dlaně, ale také se automaticky spustí, jakmile se rozloží, a okamžitě můžete pořídit záběry. Získejte dynamické úhly a dokonalé selfie pomocí vestavěné prodlužovací tyče. K dispozici máte celou řadu inteligentních funkcí…

Více informací

3 790 Kč s DPH 3 132 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: zítra
Skladem 3 ks
Praha 3 ks
Kód zboží:
CP.OS.00000284.01
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Osmo Mobile 6 je inteligentní stabilizátor smartphonu nabitý kreativními funkcemi. Je nejen kompaktní a snadno skládací, aby se vám vešel do dlaně, ale také se automaticky spustí, jakmile se rozloží, a okamžitě můžete pořídit záběry. Získejte dynamické úhly a dokonalé selfie pomocí vestavěné prodlužovací tyče. K dispozici máte celou řadu inteligentních funkcí a průvodců. Aplikace DJI Mimo usnadňuje efektivní fotografování, úpravy a sdílení, což vám umožní zachytit každý nezapomenutelný okamžik. Osmo Mobile 6 se automaticky zapne, jakmile jej rozložíte. Zaklapněte spárovaný smartphone a automaticky se objeví aplikace DJI Mimo, která vám umožní začít natáčet, jakmile se objeví inspirace. Nová barva Platinum Grey je elegantní, úhledná a odolná vůči skvrnám. Díky vylepšenému ergonomickému designu a protiskluzové rukojeti vám Osmo Mobile 6 přesně padne do ruky.

Kompaktní a přenosný
Noste svůj Osmo Mobile 6 na vzrušující dobrodružství. Díky kompaktnímu a skládacímu designu se snadno sbalí a s rychloupínací magnetickou svorkou na telefon můžete začít, aniž byste se museli obtěžovat se sundaváním pouzdra telefonu. Zaklapněte nebo vyjměte – jste připraveni okamžitě natáčet nebo přijímat hovory.

3osá stabilizace
Díky 3osé stabilizaci zachyťte plynulé, bezztrátové výtvory na cestách, které zapůsobí a ohromí. Osmo Mobile 6 integruje pokročilou stabilizační technologii DJI, která vám přináší silné, stabilní výsledky bez otřesů přímo ve vaší ruce.

Active Track 6.0
ActiveTrack 6.0 má vylepšené základní funkce. Osmo Mobile 6 dokáže spolehlivě sledovat objekt, i když je objekt zakrytý ve scénách s více osobami nebo při rychlých či dramatických pohybech, například při sportu. Přední kamera může sledovat i objekty, které se otáčejí do stran nebo se točí. Ať už kempujete, cestujete nebo pořizujete improvizované klipy venku, gimbal automaticky udržuje objekt ve středu, aby vaše záběry byly plynulejší a měly filmový nádech.

Zámek klopení
Pohled kamery sleduje pouze pohyb gimbalu a zůstává stabilní během klopení a klonění– ideální pro vodorovné fotografování nebo pohyb kolem objektu.

Parametry

Parametry

Výrobce: DJI
Kategorie: Akční kamery