DJI Osmo Mobile 6 (Black)

Osmo Mobile 6 je inteligentní stabilizátor pro chytré telefony plný kreativních funkcí. Je nejen kompaktní a snadno složitelný, aby se vám vešel do dlaně, ale po rozložení se také automaticky spustí a v okamžiku pořídí záběry. Získejte dynamické úhly a dokonalé selfie pomocí vestavěné prodlužovací tyče. K dispozici máte celou řadu inteligentních funkcí a průvodců.…

Více informací

3 790 Kč s DPH 3 132 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 2 ks
Praha 2 ks
Kód zboží:
CP.OS.00000213.01
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Osmo Mobile 6 je inteligentní stabilizátor pro chytré telefony plný kreativních funkcí. Je nejen kompaktní a snadno složitelný, aby se vám vešel do dlaně, ale po rozložení se také automaticky spustí a v okamžiku pořídí záběry. Získejte dynamické úhly a dokonalé selfie pomocí vestavěné prodlužovací tyče. K dispozici máte celou řadu inteligentních funkcí a průvodců. Aplikace DJI Mimo usnadňuje efektivní fotografování, úpravy a sdílení a umožňuje zachytit každý nezapomenutelný okamžik.

Vydejte se s Osmo Mobile 6 na vzrušující dobrodružství. Kompaktní a skládací konstrukce se snadno balí a díky rychloupínací magnetické svorce telefonu můžete vyrazit, aniž byste museli složitě demontovat pouzdro telefonu. Zapněte nebo vyjměte - v okamžiku jste připraveni fotografovat nebo vyřídit hovor.

Osmo Mobile 6 se zapne, jakmile jej rozložíte. Po zacvaknutí spárovaného chytrého telefonu se automaticky zobrazí aplikace DJI Mimo a vy můžete začít natáčet. Díky 3osé stabilizaci zachytíte plynulá, fantastická videa. Osmo Mobile 6 integruje pokročilou stabilizační technologii DJI, díky níž máte na dosah ruky silné, stabilní výsledky bez otřesů.

Pohodlně kontrolujte úroveň nabití baterie, indikátor stavu systému a přepínejte mezi režimy gimbalu pomocí nového vestavěného stavového panelu. Stisknutím tlačítka M můžete přeskakovat mezi čtyřmi režimy. Bez námahy a plynule ovládejte zoom a ostření pomocí nového bočního kolečka Osmo Mobile 6. Otáčením kolečka můžete nastavit ohniskovou vzdálenost pro flexibilní kompozici a přibližovat a oddalovat obraz s dokonalou plynulostí. A pro ještě větší kontrolu stiskněte boční kolečko jednou a přepněte na manuální ostření.

Parametry

Parametry

Výrobce: DJI
Kategorie: Gimbaly

Hlavní parametry

Zatížení stativu0.3kg