DJI Mini 3 Pro (DJI RC)

Miniaturní, ale velmi výkonný dron DJI Mini 3 Pro je stejně výkonný jako snadno přenosný. Váží méně než 249 g a díky vylepšeným bezpečnostním prvkům jde o nejbezpečnější model ve své řadě. Díky 1/1,3“ snímači a špičkovým funkcím nově definuje, co znamená létat s Mini. Mini 3 Pro má zcela nový vzhled, který je optimalizován tak, abyste z každého letu vytěžili…

Více informací

18 990 Kč s DPH 15 694 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na cestě 1 ks
Kód zboží:
CP.MA.00000492.01
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Miniaturní, ale velmi výkonný dron DJI Mini 3 Pro je stejně výkonný jako snadno přenosný. Váží méně než 249 g a díky vylepšeným bezpečnostním prvkům jde o nejbezpečnější model ve své řadě. Díky 1/1,3“ snímači a špičkovým funkcím nově definuje, co znamená létat s Mini. Mini 3 Pro má zcela nový vzhled, který je optimalizován tak, abyste z každého letu vytěžili více. Díky větším rotorům, aerodynamickému provedení těla a výkonnému systému snímání překážek umožňuje prodloužit dobu letu a zvýšit bezpečnost provozu. Přepracovaný gimbal nabízí širší rozsah otáčení pro záběry z malých úhlů. Každý aspekt tohoto faceliftu byl pečlivě promyšlen, aby se Mini dostal do dosud nevídaných výšin.

Složit a jít
Pro tvůrce na cestách je klíčové bezproblémové používání. Mini 3 Pro váží méně než 249 g a ve většině zemí a regionů nevyžaduje registraci. Díky skládacímu a kompaktnímu provedení jej také snadno vezmete s sebou na další výlet, na pláž nebo na improvizovaný víkend. Buďte připraveni pořídit dechberoucí záběry, jakmile dostanete inspiraci.

Delší čas ve vzduchu
Zachyťte a prozkoumejte více svého okolí díky prodloužené době letu až 34 minut. Inteligentní letová baterie DJI Mini 3 Pro je ultralehká a má dostatek energie pro pokrytí všech vašich kreativních potřeb.

Profesionální
DJI Mini 3 Pro vyniká v široké škále světelných podmínek, takže můžete být vždy připraveni tvořit. CMOS snímač s úhlopříčkou 1/1,3 palce je vybaven duální nativní citlivostí ISO a podporuje přímý výstup záběrů do HDR. Nabízí vyšší dynamický rozsah, který odhalí více detailů ve světlech a stínech. Vychutnejte si výjimečnou úroveň leteckých záběrů díky větším 2,4μm pixelům a světelnosti f/1,7. Díky většímu množství dostupného světla budou vaše snímky vypadat věrně i ve scénách se slabým osvětlením.

4K HDR
Posuňte svůj obsah na vyšší úroveň díky ohromujícímu 4K HDR rozlišení a 48MP RAW fotografiím. Zpomalte dění v hektickém světě díky dramatickému zpomalenému videu 1080p/120 fps. Režim D-Cinelike Color poskytuje více vizuálních informací a nabízí bohatší paletu barev a větší flexibilitu při postprodukci.

Spolehlivé snímání překážek
Mini 3 Pro je jednoznačně nejbezpečnější kamera DJI Mini. Je vybavena snímači s duálním viděním dopředu, dozadu a dolů a zcela novou konstrukcí trupu, takže nabízí širší rozsah snímání a vyšší bezpečnost. Pokročilý asistenční systém pro piloty (APAS 4.0) detekuje objekty v dráze letu dronu v reálném čase. Díky tomu se DJI Mini 3 Pro dokáže vyhnout překážkám i ve složitém prostředí.

Stabilní přenos
DJI Mini 3 Pro se může pochlubit systémem přenosu videa na úrovni vlajkové lodi DJI O3. Ten zajišťuje živý přenos v rozlišení 1080p30 na vzdálenost až cca 10-12 km. Od pohledů na město až po venkovní dobrodružství - vždy létejte s ostrým a spolehlivým živým přenosem s datovým tokem videa až 18 Mb/s s nízkou latencí 120 ms.

Dostaňte své Mmini na maximum
Rozšiřte si možnosti tvorby a létání s volitelným příslušenstvím. Mini 3 Pro lze používat s brýlemi DJI Goggles Integra, DJI Goggles 2 a DJI RC Motion 2, což vám umožní užít si při letu více zábavy.

Parametry

Parametry

Výrobce: DJI
Kategorie: Drony

Hlavní parametry

Velikost snímače kamery1/1,3"
Rozlišení4K
Typ bajonetuintegrovaný objektiv

Ostatní parametry

ProvedeníDron
Formát záznamuMOV
Formát záznamuMP4
Formát záznamuH.265
Formát záznamuH.264
Světelnost objektivu1.7f
Typ médiaMicro SD