DJI Mini 2 SE Fly More Combo

Zachycení každodenních okamžiků nebo cest je vždy dobrým nápadem. Vezměte si s sebou DJI Mini 2 SE a získejte tak výjimečnou perspektivu, díky které budou vaše okamžiky jedinečné.

Více informací

10 790 Kč s DPH 8 917 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
na dotaz
Kód zboží:
CP.MA.00000574.01
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Zachycení každodenních okamžiků nebo cest je vždy dobrým nápadem. Vezměte si s sebou DJI Mini 2 SE a získejte tak výjimečnou perspektivu, díky které budou vaše okamžiky jedinečné.

Lehký a přenosný
Jak lehký je DJI Mini 2 SE? Váží méně než 249 g, tedy přibližně stejně jako jablko, a vejde se vám do dlaně. Je kompaktní a praktický, DJI Mini 2 SE je ideálním společníkem na cesty a změní způsob, jakým zachytíte své oblíbené okamžiky.
 
Přenos videa HD až na vzdálenost 10 km
DJI Mini 2 SE podporuje přenos HD videa až na vzdálenost 10 km a má výborné anti-interferenční schopnosti, takže můžete létat dál a snímat ostřeji. Maximální doba letu 31 minut S výdrží baterie až 31 minut poskytuje DJI Mini 2 SE dostatek času na zhotovení dokonalého snímku.

Vhodný pro začátečníky
Aplikace DJI Fly obsahuje srozumitelné pokyny a přehledné návody k létání, které obsahují všechny tipy vhodné pro začátečníky.

Vzlétnutí a přistání jedním klepnutím
Stiskněte a podržte ikonu vzletu/přistání a dron automaticky vzlétne nebo přistane.

QuickShots
Stačí několik klepnutí a kamera DJI Mini 2 SE automaticky nahrává a natáčí videa na profesionální úrovni, která můžete sdílet přímo na sociálních sítích. Ať už jste začátečník, nebo zkušenější letec, aplikace DJI Fly vám pomůže vytvářet působivé záběry doplněné zvukovou stopou a filtry. Dronie/Helix/Rocket/Circle/Boomerang

Panorama
Vyberte si z panoramatických snímků typu Sphere, Wide Angle a 180° a DJI Mini 2 SE se o zbytek postará sám a jedním klepnutím vytvoří panoramatické dílo. Wide/180°/Sphere

3osý gimbal
Díky 3osému mechanickému stabilizačnímu systému zajišťuje DJI Mini 2 SE trvale plynulé snímky.

Jasné a ostré snímky
Kamera vybavená 1/2,3palcovým senzorem CMOS umožňuje pořizovat 12Mpx fotografie a videa v rozlišení až 2,7K..DJI Mini 2 SE zaznamená krásné okamžiky s rodinou a přáteli nebo zachytí celou škálu přírodních scenérií na výletě a dodá každému tvůrčímu nápadu něco navíc.

4násobný zoom
Díky 4násobnému zoomu můžete při natáčení HD videa přecházet mezi záběry s různou vzdáleností a kompozicí. To umožňuje pořizovat jasné  záběry z bezpečné vzdálenosti.

Parametry

Parametry

Výrobce: DJI
Kategorie: Akční kamery