DJI Mavic 3 Pro Cine Premium Combo

Řada DJI Mavic 3 disponuje špičkovým výkonem při pořizování leteckých záběrů. Systém trojité kamery Mavic 3 Pro představuje novou éru kamerových dronů, protože v sobě ukrývá tři snímače a objektivy s různou ohniskovou vzdáleností. Mavic 3 Pro je vybaven objektivem Hasselblad a dvěma teleobjektivy. Jedná se o dron vybavený třemi kamerami, který vám otevírá…

Více informací

119 999 Kč s DPH 99 173 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na dotaz
Kód zboží:
CP.MA.00000664.01
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Řada DJI Mavic 3 disponuje špičkovým výkonem při pořizování leteckých záběrů. Systém trojité kamery Mavic 3 Pro představuje novou éru kamerových dronů, protože v sobě ukrývá tři snímače a objektivy s různou ohniskovou vzdáleností. Mavic 3 Pro je vybaven objektivem Hasselblad a dvěma teleobjektivy. Jedná se o dron vybavený třemi kamerami, který vám otevírá nové perspektivy snímání a umožňuje vám ještě více využívat tvůrčí svobodu, zachycovat fascinující scenérie a zkoumat možnosti tvorby leteckých záběrů.

Bezkonkurenční snímání třemi kamerami
Mavic 3 Pro se systémem tří kamer s více ohniskovými vzdálenostmi může dosáhnout ještě rozmanitějšího způsobu snímání a plně vyjádřit kreativitu díky vynikajícím možnostem práce s více scénami. Klepnutím na displej můžete přepínat mezi různými ohniskovými vzdálenostmi a snadno začlenit odlišné kompoziční styly do různých scénářů.

Hasselblad kamera
Mavic 3 Pro, který převzal Hasselblad 4/3 CMOS kameru z řady Mavic 3, znamená další krok v profesionální tvorbě. Kamera Hasselblad podporuje pořizování 12bitových záběrů ve formátu RAW s nativním dynamickým rozsahem až 12,8 EV, což přináší jedinečné detaily. Vzhledem k tomu, že technologie Hasselblad Natural Colour Solution (HNCS) věrně zachovává barvy, které vnímá lidské oko, získáte působivé snímky bez nutnosti náročné postprodukce nebo složitých barevných předvoleb.

Nový 10bitový barevný režim D-Log M podporuje záznam až jedné miliardy barev. Dokonce i ve scénách s vysokým kontrastem, jako jsou východy a západy slunce, poskytuje přirozené barevné gradace s jemnými detaily. Režim D-Log M navíc zaručuje možnost barevné postprodukce bez ztráty kvality a ostrosti obrazu. Mavic 3 Pro Cine nabízí rozsáhlé možnosti profesionálním tvůrcům. Všechny tři kamery podporují kodeky Apple ProRes 422 HQ, Apple ProRes 422 a Apple ProRes 422 LT. Má také vestavěný 1TB SSD a 10Gb/s lightspeed datový kabel, který profesionální tvorbu dále usnadňuje.

70mm a 166mm teleobjektiv
Střední teleobjektiv je vhodný pro nejrůznější záběry a scény. 166mm teleobjektiv podporuje natáčení videa v rozlišení 4K/60 fps se sedminásobným optickým zoomem a pořizování 12MP fotografií. Hybridní zoom dosahuje až 28násobného přiblížení.

Prodloužená doba letu
Mavic 3 Pro umožňuje až 43 minut letu, což vám dodá větší jistotu; můžete bez obav doletět dál a méně se starat o stav baterie. Proveďte každý krok, od plánování trasy letu až po kompozici záběru, a to vše během jediného letu.

Snímání překážek všemi směry a APAS 5.0
Mavic 3 Pro vám zajistí bezpečné létání a klidnou tvorbu. Osm širokoúhlých kamerových senzorů bez problémů spolupracuje s vysoce výkonným výpočetním jádrem a přesně rozpoznává překážky ve všech směrech a plánuje bezpečnou letovou trasu tak, aby se jim vyhnul.

Přenos videa
Systém DJI O3+ umožňuje přenos videa na vzdálenost až 15 km s vysokou stabilitou. Dokáže přenášet živé HD 1080p/60 fps video, díky čemuž lépe reaguje na vaše ovládání a poskytuje živější obraz na monitoru.

Waypoint Flight
Funkce Waypoint Flight zvyšuje zážitek z automatického letu. Mavic 3 Pro automaticky naplánuje trasu letu na základě uživatelem přednastavených trasových bodů a dokáže trasu přesně zopakovat.

Tempomat
Nastavte si Mavic 3 Pro tak, aby letěl libovolným směrem bez neustálého mačkání ovládacích páček. Let na dlouhé vzdálenosti je tak bezproblémový a snižuje se chvění při ručním ovládání, čímž dosáhnete plynulejšího pohybu kamery.

Pokročilý RTH režim
Vylepšený režim návratu do výchozího bodu (RTH) umožňuje dronu Mavic 3 Pro automaticky určit bezpečnou a efektivní trasu letu zpět do výchozího bodu. Díky kombinaci výhod pokročilého RTH a tradičního RTH se může Mavic 3 Pro snadno vyhnout překážkám na trase.

FocusTrack
Kamera Hasselblad a středně velká kamera podporují funkci FocusTrack, která zahrnuje ActiveTrack 5.0, Spotlight a Point of Interest, což umožňuje stabilní sledování záběrů různými směry.

MasterShots
Klepnutím povolíte funkci MasterShots a Mavic 3 Pro bude automaticky natáčet, upravovat, přidávat soundtrack a následně vytvářet filmové záběry.

QuickShots
Funkce QuickShots umožňuje dronu Mavic 3 Pro provádět různé pohyby kamery, například Dronie, Rocket, Circle a Helix.

Panorama
Mavic 3 Pro dokáže vytvořit 100MP bezztrátovou panoramatickou fotografii pro fantastické záběry krajin.

QuickTransfer
Rychlý přenos fotografií a videí do vašeho smartphonu bez nutnosti propojení s dálkovým ovladačem.

LightCut
Připojte Mavic 3 Pro k aplikaci LightCut ve svém telefonu a prohlédněte si rychle náhledy klipů a upravte je jedním klepnutím pomocí umělé inteligence, aniž byste museli stahovat záznam, čímž ušetříte místo v telefonu. Vyzkoušejte šablony vytvořené speciálně pro MasterShots a bez námahy vytvářejte úžasná letecká videa.

DJI RC Pro
DJI RC Pro je bezkonkurenční volbou pro profesionální tvorbu s displejem o svítivosti 1000 nitů, vysoce výkonným procesorem a podporou přenosu videa na vzdálenost 15 km.

DJI Mavic 3 Pro ND Filters Set
Sada obsahuje filtry ND 8/16/32/64.

DJI Mavic 3 Series Intelligent Flight Battery
Umožňuje dronu Mavic 3 Pro výdrž až 43 minut letu.

DJI Mavic 3 Series 100W Battery Charging Hub
Po připojení k 100W napájecímu adaptéru DJI USB-C může nabíjecí hub postupně nabíjet tři baterie pro zvýšení efektivity.

DJI 100W USB-C Power Adapter
Nabíjejte současně baterii a dálkový ovladač nebo mobilní zařízení díky portu USB-C.

Parametry

Parametry

Výrobce: DJI
Kategorie: Akční kamery