DJI Inspire 3

DJI Inspire 3 je špičkou v letecké kinematografii a poskytuje bezprecedentní efektivitu pracovních postupů, možnost ovládání kamery a tvůrčí svobodu. Tento univerzální kamerový dron s rozlišením 8K umožňuje filmařům na profesionální úrovni plně využít potenciál jakéhokoli záběru.

Více informací

369 990 Kč s DPH 305 777 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
na dotaz
Kód zboží:
CP.IN.00000024.01
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

DJI Inspire 3 je špičkou v letecké kinematografii a poskytuje bezprecedentní efektivitu pracovních postupů, možnost ovládání kamery a tvůrčí svobodu. Tento univerzální kamerový dron s rozlišením 8K umožňuje filmařům na profesionální úrovni plně využít potenciál jakéhokoli záběru.

Elegantní, integrovaný design
Inspire 3 je profesionální kamerový dron s novou konstrukcí, která plně zohledňuje aerodynamiku a snižuje odpor vzduchu. Maximální rychlost střemhlavého letu se zvýšila z 9 m/s u Inspire 2 na 10 m/s, zatímco rychlost vertikálního stoupání a klesání se zvýšila z 6 m/s a 4 m/s na 8 m/s. Díky skvělé ovladatelnosti je řízení citlivé a přesné a doba letu je prodloužena až na 28 minut. FPV kamera, kamerové senzory, antény pro určování polohy a slot pro paměťovou kartu jsou navrženy tak, že dokonale zapadnou do konstrukce dronu. Inspire 3 disponuje zcela novou konstrukcí, která podporuje 360° otáčení a naklápění. Když je spuštěný podvozek, gimbal podporuje natáčení v 80° úhlu směrem nahoru, což umožňuje kameramanům pořizovat působivé, inovativní záběry. Každý detail modelu Inspire 3, od vnějšího designu až po vnitřní konstrukci, byl pečlivě promyšlen a optimalizován.

Určování polohy RTK v řádech centimetrů
Inspire 3 disponuje vysoce přesnou technologií určování polohy RTK, která se používá v odvětvích, jako je architektura a geodézie, a umožňuje dosáhnout přesnosti v řádech centimetrů. V porovnání s tradičním určováním polohy na úrovni jednoho metru, které je podporováno globálními navigačními satelitními systémy, umožňuje RTK nejen stabilnější létání, ale také přesnější plánování letových tras, což výrazně zvyšuje efektivitu tvorby.

Antény RTK byly zabudovány do konstrukce dronu a mají novou keramickou konstrukci, která umožňuje tři typy GNSS (GPS, BeiDou a Galileo) a umožňuje polohování na dvou frekvencích s přesností v řádech centimetrů. Aktivací sítě RTK nebo nastavením mobilní stanice D-RTK 2 mohou uživatelé dosáhnout vysoce přesného určování polohy bez nutnosti montáže dalších modulů.

Orientace podle dvou antén
Jak na přední, tak na zadní straně Inspire 3 je zabudovaná keramická anténa, která je odolná proti magnetickému rušení a zvyšuje přesnost a bezpečnost letu.

Waypoint Pro
Waypoint Pro je speciálně navržen pro leteckou kinematografii a umožňuje plánování letových tras a záběrů s širokou škálou vlastních nastavení. Díky novým režimům Repeatable Routes a 3D Dolly lze snadno dosáhnout inovativního pořizování záběrů. Polohování RTK s přesností v řádech centimetrů navíc zajišťuje přesnější plánování a realizaci letových tras. Ať už natáčíte sami, nebo v profesionálním štábu, pomocí Waypoint Pro zvládnete i velmi složité scény.

Funkce Repeatable Routes
Při použití funkce Repeatable Routes poletí dron automaticky po stejné trase a zachová všechny přednastavené parametry, jako je výška, rychlost, úhel gimbalu a nastavení kamery. Opakování stejné letecké trasy umožňuje kameramanům bez námahy provádět náročné jednorázové záběry nebo létat v různých časech na stejném místě a snadno tak vytvářet dlouhotrvající časosběrné záběry, které zachycují přechody, například ze dne na noc nebo z ročního období na roční období.

3D Dolly
Po naplánování letové trasy může kameraman ručně ovládat pohyb dronu po trase tam a zpět a zároveň upravovat parametry, jako je rychlost, úhel gimbalu a další, podle potřeb záběru. Díky tomu jsou složité pohyby kamery jednodušší a efektivnější a může být dosaženo lepších záběrů.

Spotlight Pro
Spotlight Pro, vylepšený z Inspire 2, umožňuje tvůrcům více možností snímání. Inspire 3, založený na výkonných strojových algoritmech, podporuje automatické rozpoznávání objektů a jejich uzamčení pro osoby, vozidla a lodě s větší přesností než předchozí verze. Při použití režimu Follow funkce Spotlight Pro se dron a kamera s gimbalem orientují stejným směrem a zůstávají uzamčeny na objektu, takže je možné pořídit kroužící záběry bez nutnosti ručního nastavování. V režimu Free může díky 360° otočnému gimbalu zůstat kamera s gimbalem zaměřená na objekt, zatímco pilot může pomocí FPV kamery kontrolovat okolí a snáze řídit trasu letu, aby lépe ovládal složité pohyby kamery.

Systém snímání všemi směry
Inspire 3 je vybaven devíti kamerovými senzory, které umožňují spolehlivé snímání všemi směry, které dokáže detekovat překážky ve všech směrech a poskytuje tak komplexní ochranu při létání. Poprvé byla ke každému ze čtyř přistávacích ramen přidána kamera typu rybí oko. Toto provedení pomáhá vyhnout se překážkám za všech okolností.

Přizpůsobitelné snímání překážek
Inspire 3 je navíc vybaven novou přizpůsobitelnou funkcí, která pomáhá zajistit větší bezpečnost letu a větší tvůrčí svobodu. Snímání překážek ve vodorovném směru, směrem nahoru a dolů lze nezávisle povolit nebo zakázat a rozsah upozornění na překážky lze ručně nastavit tak, aby vyhovoval různým situacím.

Když je aktivní vyhýbání vypnuto, uživatelé mohou stále sledovat vzdálenost od překážky na navigačním displeji v reálném čase a obdrží zvukové upozornění, když se překážka nachází v nastaveném dosahu, aniž by se dron sám automaticky vyhnul. To přináší nové možnosti profesionálním leteckým týmům, které chtějí dosáhnout náročnější pilotáže.

FPV kamera s mimořádným nočním viděním
Inspire 3 je vybaven novou FPV kamerou s 1/1,8“ snímačem, velikostí pixelu 3 μm, ultraširokým úhlem záběru 161° a schopností přenášet živé přenosy až 1080p/60 snímků za sekundu. Oproti svému předchůdci se DFOV přibližně zdvojnásobil. Tato FPV kamera přináší působivější schopnost zesilování světla, což pilotům umožňuje živě a jasně pozorovat okolí i v noci a zajišťuje tak vyšší úroveň bezpečnosti letu.

Senzor 8K vyrobený na míru
Dosud nejlehčí plnoformátová tříosá gimbalová kamera DJI X9-8K Air je vyrobena přímo na míru pro Inspire 3, aby posunula filmování s dronem na zcela novou úroveň. Je vybavena nejnovějším systémem zpracování obrazu DJI, CineCore 3.0, který podporuje interní záznam videa CinemaDNG až 8K/25 fps a také videa Apple ProRes RAW 8K/75 fps, což splňuje potřeby špičkových filmových a televizních produkcí. 8K znamená letecké záběry v ultravysokém rozlišení, které mají věrnou strukturu blížící se tomu, co vidí lidské oko, a při zobrazení na větších obrazovkách je ostrost taková, že diváky ohromí. Díky formátu RAW se snímač X9-8K Air plně zapojuje do hry a poskytuje bohatý prostor pro vizuální efekty a barevné korekce. V režimu S&Q podporuje X9-8K Air interní záznam až plnoformátového videa ProRes RAW 4K/120 fps bez oříznutí, což poskytuje více kreativních možností úprav.

Dual Native ISO
Snímač X9-8K Air nabízí duální nativní citlivost. Při snímkové frekvenci 30 fps a nižší nabízí ISO 800/4000. Při snímkové frekvenci nad 30 fps je k dispozici 320/1600. Díky tomu dokáže X9-8K Air zaznamenávat snímky s vynikajícími detaily a minimálním šumem, a to i při slabém osvětlení měst nebo pláží, čímž se vyrovná profesionálním pozemním filmovým kamerám.

Dynamický rozsah 14+
X9-8K Air pokrývá více než 14 EV dynamického rozsahu, což umožňuje zachytit bohaté detaily světel a stínů ve složitých světelných scénách, jako jsou východy a západy slunce. Vysoký dynamický rozsah přináší více možností pro následné úpravy a zachovává autentické barvy i po výrazných úpravách expozice.

Objektivy s DL bajonetem
Model X9-8K Air je vybaven vlastním DL bajonetem společnosti DJI a je kompatibilní s dalším 18mm ultraširokoúhlým objektivem f/2,8 a novým teleobjektivem (bude uveden později), který doplňuje předchozí objektivy DL 24/35/50 mm f/2,8. Všech pět objektivů je vyrobeno přímo na míru letecké kinematografii. Pouzdra jsou vyrobena z z uhlíkových vláken, takže nejlehčí objektiv váží pouhých 178 g, což umožňuje mimořádně dobrou ovladatelnost dronu.

DJI Cinema Color System (DCCS)
Systém správy barev DJI Cinema Color System umožňuje kameře X9-8K Air zachovat zcela autentické barvy. To platí pro přírodní prostředí i městské krajiny a také pro přesné zachycení pleťových tónů v různých prostředích a světelných podmínkách. Systém DCCS zajišťuje bezproblémové sladění barev mezi kamerou X9-8K Air a pozemními filmovými kamerami, jako je například DJI Ronin 4D, a poskytuje konzistentní barevný styl ze vzduchu na zem, aby vyhovoval potřebám postprodukce.

Synchronizace časového kódu více kamer
Prostřednictvím 3,5mm portu v dronu můžete synchronizovat časový kód mezi zařízeními ve vzduchu a na zemi. Při práci s velkým množstvím záznamů z více kamer synchronizace časového kódu výrazně zjednodušuje a zefektivňuje proces střihu.

DJI RC Plus
Inspire 3 je dodáván s profesionálním dálkovým ovladačem DJI RC Plus, který má vestavěnou 7“ obrazovku s vysokým jasem 1200 nitů a poskytuje mimořádný zážitek z venkovního snímání. Je také vybaven výstupním portem HDMI a několika tlačítky a ovladači na přední, zadní a horní straně, které umožňují rychlé a intuitivní ovládání. Funkce tlačítek lze také přizpůsobit podle návyků uživatelů a zajistit tak plynulejší ovládání.

Vestavěná baterie RC Plus zajišťuje provozní dobu přibližně 3,3 hodiny, která se s externí baterií WB37 se prodlouží na 6 hodin. Podporuje také výměnu baterií za provozu, což zvyšuje efektivitu tvorby. Nová aplikace DJI Pilot 2 pro Inspire přináší kromě klasického rozhraní pro ovládání letu také rozhraní pro monitorování na filmové úrovni, které umožňuje jednoduchou a pohodlnou kontrolu informací, jako je expozice kamery, specifikace videa, ohnisková vzdálenost a úhel gimbalu. Součástí balení je také profesionální příslušenství, jako je popruh a bederní opěrka, pro pohodlnější a efektivnější dlouhodobé používání.

Přenos videa O3 Pro
Inspire 3 je vybaven technologií O3 Pro, nejnovějším systémem DJI pro přenos videa ve filmové kvalitě, který umožňuje maximální přenosovou vzdálenost 15 km v režimu samostatného ovládání a 12 km v režimu duálního ovládání. Kamera s gimbalem i FPV kamera podporují živé přenosy v rozlišení 1080p/60 fps s nízkou latenci 90 ms. Ve srovnání se systémem přenosu videa Lightbridge z modelu Inspire 2 udělal O3 Pro generační skok v přenosové vzdálenosti, latenci a celkové stabilitě. Poprvé jsou také podporovány živé přenosy v rozlišení 4K/30 fps s maximální přenosovou vzdáleností 5 km, aby byly splněny potřeby monitorování a živého vysílání v rozlišení UHD během natáčení.

Nezávislé duální ovládání
V porovnání s předchozím modelem bylo duální ovládání Inspire 3 výrazně vylepšeno. Dva dálkové ovladače mohou přijímat živé přenosy a ovládat dron nezávisle na sobě, takže pilot a operátor gimbalu mohou být na natáčení na různých místech. Tím je odstraněno omezení Inspire 2 spočívající ve spojení primárního a sekundárního ovladače. Pokud pilot ztratí signál dronu, může nyní operátor gimbalu převzít kontrolu nad dronem a bezpečně se vrátit zpět nebo přímo přistát.

Duální bateriový systém
Inspire 3 je vybaven novým duálním bateriovým systémem TB51, který využívá nejnovější chemickou technologii baterií pro optimalizaci spolehlivosti a výkonu. Baterie TB51 jsou ve srovnání s TB50 menší, lehčí a mají vyšší napětí. Poskytují maximální dobu letu 28 minut  a podporují výměnu za provozu díky nově navrženému způsobu uvolnění baterie, který dovoluje bezproblémový nepřetržitý provoz. Pokud teplota baterie klesne pod 18 °C, spustí se funkce automatického ohřevu, která udržuje dostatečný letový výkon i v místech s teplotou až -20 °C.

Nový hub pro nabíjení baterií
Zcela nový skládací nabíjecí hub baterií zajišťuje optimální rovnováhu mezi účinností nabíjení a velikostí úložiště. Vejde se do něj osm baterií. V rychlém režimu dokáže nabít dvě baterie na 90 % za pouhých 35 minut a osm baterií na 100 % za pouhých 160 minut. Přiložený 65W port USB-C lze také použít k nabíjení RC Plus.

DJI PROSSD 1TB
Součástí balení je také SSD disk DJI PROSSD 1TB s vysokou rychlostí čtení. Záznam lze číst přímo v počítači prostřednictvím dodaného kabelu USB-C na USB-C bez nutnosti použití čtečky karet.

Skladování a přeprava
Nově navržený kufr na kolečkách je vybaven výsuvnou rukojetí, dvěma bočními držadly a čtyřmi kolečky pohyblivými o 360 stupňů, díky nimž je převoz a přeprava snadná. Navíc je pro větší bezpečnost vybaven dvěma číslovanými zámky. Do dobře navrženého kufru na kolečkách lze uložit jeden dron, jednu kameru s gimbalem X9-8K Air, dva dálkové ovladače RC Plus, čtyři objektivy, dvanáct baterií, dva nabíjecí huby baterií, tři sady vrtulí a další předměty. Nové skládací rychloupínací vrtule se dají snadno skladovat a není nutné je před každým letem znovu instalovat.

Parametry

Parametry

Výrobce: DJI
Kategorie: Akční kamery
PŘÍSLUŠENSTVÍ (3)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (3)

DJI Power SDC to DJI Inspire 3 Fast Charge Cable

Kabel pro rychlonabíjení dronů DJI Inspire 3 pomocí DJI Power 1000. Nabije baterii
500 Kč
na dotaz

DJI Power 1000 (EU)

 • Doprava zdarma
Přenosná napájecí stanice DJI Power 1000 má kapacitu akumulátoru 1024 Wh a poskytuje
25 890 Kč
na dotaz
 • Ukázat vše
 • DJI Inspire 3

  • Doprava zdarma
  DJI Inspire 3 je špičkou v letecké kinematografii a poskytuje bezprecedentní efektivitu
  369 990 Kč
  na dotaz