DJI Goggles 2

Zažijte vzrušení z letu s DJI Goggles 2. Dual-HD Micro-OLED obrazovky ponoří vaše smysly do nebe. Reagujte v reálném čase, když se pohybujete po obloze s maximální snímkovou frekvencí 100 Hz. Přenos videa DJI O3+ s extrémně nízkou latencí zajišťuje jasný a spolehlivý živý přenos při průzkumu. DJI Goggles 2 se pohodlně nosí, pohodlně se nosí  a intuitivně se…

Více informací

14 999 Kč s DPH 12 396 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na dotaz
Kód zboží:
CP.FP.00000056.02
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Zažijte vzrušení z letu s DJI Goggles 2. Dual-HD Micro-OLED obrazovky ponoří vaše smysly do nebe. Reagujte v reálném čase, když se pohybujete po obloze s maximální snímkovou frekvencí 100 Hz. Přenos videa DJI O3+ s extrémně nízkou latencí zajišťuje jasný a spolehlivý živý přenos při průzkumu. DJI Goggles 2 se pohodlně nosí, pohodlně se nosí  a intuitivně se ovládá pomocí DJI Motion Controller.  Nasajte atmosféru a odemkněte nový způsob pořizování leteckých záběrů. S DJI Goggles 2 se sen o létání stává skutečností.

Technologie displeje Micro-OLED je využívána pro zobrazení obrazu s vysokou kvalitou a přesností. Tato technologie se vyznačuje malými organickými světelnými diodami (OLED), které umožňují vytvořit ostrý a detailní obraz. Rozlišení obrazovky 1080p je standardní formát pro zobrazení obrazu s vysokým rozlišením. Odpovídá rozlišení 1920 x 1080 pixelů, což zaručuje ostrost a jasnost zobrazovaného obsahu. Maximální jas dosahuje až 700 nitů.

Parametry

Parametry

Výrobce: DJI
Kategorie: Akční kamery
  • Ukázat vše
  • DJI Goggles 2

    Zažijte vzrušení z letu s DJI Goggles 2. Dual-HD Micro-OLED obrazovky ponoří vaše
    14 999 Kč
    Na dotaz