DJI Avata Explorer Combo (Goggles Integra + RC Motion 2)

Nebe je vaším hřištěm! Když zkombinujete dron Avata s brýlemi a pohybovým ovladačem, let bude přístupný všem. Zažijte vzrušení z úplného ponoření s bezkonkurenční bezpečností a kontrolou. Přijměte svou spontánnost a zachyťte svět kolem sebe. Někteří z nás byli zrozeni k létání.

Více informací

21 499 Kč s DPH 17 768 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na cestě 1 ks
Kód zboží:
CP.FP.00000116.01
Přidat do porovnání Historie ceny

Ukázat všechno příslušenství

Popis produktu

Popis produktu

Nebe je vaším hřištěm! Když zkombinujete dron Avata s brýlemi a pohybovým ovladačem, let bude přístupný všem. Zažijte vzrušení z úplného ponoření s bezkonkurenční bezpečností a kontrolou. Přijměte svou spontánnost a zachyťte svět kolem sebe. Někteří z nás byli zrozeni k létání.

Kde se agilita setkává s houževnatostí
Kompaktní a lehký dron DJI Avata je hbitý ve stísněných prostorách. Každý aspekt jeho designu byl vytvořen tak, abyste byli odvážní. Vestavěný kryt vrtule znamená, že pokud se Avata dostane do kontaktu s předmětem, může se odrazit, zůstat ve vzduchu a může pokračovat v letu.

DJI Goggles 2
Posaďte se na sedadlo pilota a užijte si komfort a pohodlí nové úrovně s brýlemi DJI Goggles 2. Nyní menší, lehčí a vybavené obrazovkami Micro-OLED, takže při navigaci po obloze zažijete výjimečnou jasnost. DJI Avata také podporuje DJI FPV Goggles V2.

DJI Motion Controller
S DJI Motion Controller je intuitivní let ve vašich rukou. Stiskněte spoušť a otočte zápěstím dopředu nebo zahněte za roh. Ovládací prvky se snadno používají a poskytují zcela jedinečný způsob létání.

Skladná konstrukce
DJI Goggles 2 jsou kompaktní a ultrapřenosné. Skládací anténa a lehká konstrukce umožňují snadné skladování, pohodlné nošení a jsou vhodné pro dlouhodobé používání. Díky dvouhodinové výdrži baterie a super rychlému nabíjení můžete být vždy připraveni na pohlcující let.

1080p Micro-OLED obrazovky
Pociťte každý let s DJI Avata a Goggles 2. Dvě HD Micro-OLED obrazovky nabízejí ohromující jasnost a obnovovací frekvenci až 100 Hz. Brýle představují plynulé živé vysílání na celé obrazovce před vašima očima a vytvářejí tak pohlcující svět neomezeného potenciálu.

Dioptrická korekce
DJI Goggles 2 nabízí nastavení dioptrií od +2,0 D do -8,0 D. Uzamkněte nastavovací knoflík, abyste zafixovali nastavení a zabránili tak náhodným dotykům během používání nebo skladování.

Fantastická obrazová kvalita
DJI Avata je vybaven 1/1,7“ CMOS snímačem a podporuje 4K záznam. Přináší výjimečnou obrazovou kvalitu, která udrží vaše publikum přilepené k obrazovce.

155° široké zorné pole
Většina kamerových dronů nabízí v nejlepším případě 84° zorné pole. DJI Avata ohromí se svým super širokým 155° zorným polem. Tato rozšířená perspektiva je blíže tomu, co vidíme na vlastní oči, a vytváří působivé, pohlcující záběry.

Hladké natáčení
Díky RockSteady 2.0 a HorizonSteady udržíte své záběry stabilní, s omezeným chvěním. RockSteady aktivně snižuje chvění kamery v reálném čase. HorizonSteady „uzamkne“ horizont kamery.

Flexibilní ve střižně
Ponořte se do světa barev natáčením v režimu D-Cinelike. Vylepšete své záběry pomocí barevných korekcí v postprodukci a proměňte svůj výtvor v mistrovské dílo.

Přenosný a připravený na dobrodružství
Avata využívá nový inovativní design, který je vyroben s ohledem na pohodlí. Je lehčí, skladnější a snadno se přenáší.

Buď odvážný. Leť daleko.
DJI Avata je odolný, takže můžete být odvážní. Odolný rám snižuje riziko poškození a poskytuje vám větší klid. Nový optimalizovaný aerodynamický design optimalizuje energetickou účinnost a umožňuje působivou dobu letu až 18 minut.

Stoupat a prozkoumat
Znovu objevte své okolí s naprostou svobodou a najděte neuvěřitelné způsoby, jak zachytit video. Flexibilita DJI Avata v různých scénářích otevírá svět kreativních možností.

Leťte, kam ostatní nemohou
Zachyťte skutečně jedinečné záběry, když se proplétáte mezi větvemi, pod mosty a chodbami a natáčíte na dříve nepřístupných místech.

Režim Turtle
Pokud Avata spadne na záda, aktivujte režim Turtle a sledujte, jak se vrátí do akce.

Systém snímání překážek směrem dolů
Kromě vestavěného krytu vrtule má Avata binokulární vidění směrem dolů a infračervené snímání ToF pro ještě větší bezpečnost. Tyto senzory detekují překážky pod dronem a umožňují mu provádět let v nízkých výškách nebo v interiéru.

Kdo řekl, že bezpečnost není zábava?
Užijte si zážitek s menší úzkostí z letu. Tlačítko nouzové brzdy pohybového ovladače vám umožní klepnutím na tlačítko zastavit na pětníku. A s podporou RTH (návratového režimu) získáte další ochranu, když je baterie vybitá nebo vypadne signál.

Let v nízké výšce
Vyzkoušejte si let v malé výšce a bezpečně klouzejte blízko země. To v kombinaci se superširokým zorným polem vytváří vzrušující, jedinečnou perspektivu.

Bezpečně zastavit
Pokud narazíte na situaci, která vyžaduje náhlé zastavení, klepněte na tlačítko nouzové brzdy. Avata bude viset na místě, čímž se sníží riziko potenciálních nehod.

Přenos, na který se můžete spolehnout
Avata nabízí technologii přenosu videa DJI O3+ a všesměrové antény 2T2R pro bezkonkurenční stabilitu a odezvu během letu. Užijte si ostré a plynulé zobrazení v reálném čase ve svých brýlích, a to i v prostředí s rušením.

Ovládněte pohyb
DJI Avata je kompatibilní s několika dálkovými ovladači, z nichž každý odemyká různé možnosti. Letecký simulátor je ideální pro zdokonalování vašich dovedností nebo pro vyzkoušení různých režimů ovládání.

Maximální přesnost
Létejte v manuálním režimu s DJI FPV Remote Controller 2 pro dosažení pokročilých letových pohybů, stabilních efektů letecké fotografie a originálního vizuálního jazyka pro natáčení.

Cvičením k mistrovství
Aplikace DJI Virtual Flight je k dispozici pro počítače i chytré telefony a obsahuje řadu simulovaných scénářů. Můžete cvičit uvnitř nebo venku, zdokonalovat své letecké dovednosti a stát se mistrovským pilotem, krok za krokem.

Parametry

Parametry

Výrobce: DJI
Kategorie: Akční kamery
PŘÍSLUŠENSTVÍ (7)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (7)

DJI Avata Fly More Kit

6 500 Kč
Na dotaz

DJI Avata ND Filters Set(ND8/16/32)

1 799 Kč
Na dotaz

DJI Avata Propeller Guard

800 Kč
Na dotaz

DJI Avata Propellers

249 Kč
Na dotaz

DJI Avata Battery Charging Hub

1 550 Kč
Na dotaz

DJI Avata Intelligent Flight Battery

3 100 Kč
Na dotaz

DJI Avata Upper Frame

500 Kč
Na dotaz