DJI Avata 2 (Drone Only)

DJI Avata 2 přináší adrenalinový zážitek FPV dronu s vylepšeným zobrazováním, bezpečností a výdrží baterie. Zážitek můžete posunout do nových výšin spárováním modelu Avata 2 s novými brýlemi DJI Goggles 3 a DJI RC Motion 3 (volitelně nebo v rámci sad Fly More Combo)! V prodeji od 11.4.2024.

Více informací

12 999 Kč s DPH 10 743 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na cestě 5 ks
Kód zboží:
CP.FP.00000149.01
Přidat do porovnání Historie ceny

Ukázat všechno příslušenství

Popis produktu ČLÁNKY

Popis produktu

DJI Avata 2 přináší adrenalinový zážitek FPV dronu s vylepšeným zobrazováním, bezpečností a výdrží baterie. Zážitek můžete posunout do nových výšin spárováním modelu Avata 2 s novými brýlemi DJI Goggles 3 a DJI RC Motion 3 (volitelně nebo v rámci sad Fly More Combo)! V prodeji od 11.4.2024.

Obsahuje

 • 1x dron DJI Avata 2
 • 1x akumulátor Intelligent Flight Battery
 • 2x vrtulky (pár)
 • 8x šroub pro vrtulky
 • 1x šroubovák
 • 1x chránič stabilizátoru
 • 1x kabel USB-C/USB-C PD

Detailní záběry ve velmi vysokém rozlišení 4K
Vytvořte úchvatné vizuální efekty díky 155° FOV kameře Avata 2 a její schopnosti rychlého přiblížení a oddálení se od objektů. I začátečníci se mohou rychle naučit vytvářet akrobatické záběry a také pořizovat rychle se pohybující dynamické záběry v nízkých výškách, které jiné drony nedokážou. Avata 2 nabízí možnosti ultraširokého (155°), širokého a normálního úhlu záběru.

1/1,3“ obrazový snímač
Vylepšený 1/1,3“ 12MP obrazový senzor se stabilizací Gyroflow rozšiřuje dynamický rozsah a efektivněji si poradí i s horšími světelnými podmínkami, takže umožňuje pořizovat vynikající záběry při každém letu.

4K/60 fps HDR video
S rozlišením 4K a snímkovou frekvencí 60 fps je HDR video výstup modelu Avata 2 schopen zachytit dynamiku rychlého letu. Pro přesnější vyladění videa si můžete v brýlích nastavit úroveň ostrosti a redukci šumu. Zachyťte bohaté detaily ve světlech a stínech a rozšiřte možnosti postprodukce díky 10bitovému režimu D-Log M s širokým dynamickým rozsahem.

Delší let
Dron Avata 2 disponuje maximální dobou letu 23 minut a podporuje PD rychlonabíjení, takže jej můžete velmi rychle dobít. Nový volitelný DJI Avata 2 Two-Way Charging Hub je vybaven funkcí akumulace energie, která umožňuje přenést zbývající energii z více baterií do té s nejvyšší úrovní nabití, čímž získáte v potřebných situacích „baterii navíc“.

Přenos videa DJI O4
Vylepšená stabilita technologie pro přenos videa DJI O4 umožňuje naplno se soustředit 
na každý let a zajišťuje větší provozní bezpečnost. Konstrukce se dvěma vysílači, čtyřmi přijímači a čtyřmi anténami zajišťuje silnou ochranu proti rušení a nabízí maximální vzdálenost přenosu videa až 13 km, latenci pouhých 24 ms a kvalitu obrazu ve vysokém rozlišení 1080p/100 fps a maximální datový tok 60 Mb/s.

Bezproblémové snímání a úpravy
‌Dron je vybaven 46GB interním úložištěm, které dovoluje uložení přibližně 90minutového videa v rozlišení 1080p60. Díky Wi-Fi připojení zajišťujícímu rychlý přenos souborů do telefonu jsou následné úpravy a sdílení hotové tvorby velmi efektivní.

Vizuální efekty v aplikaci LightCut
Aplikace LightCut, kterou lze připojit přímo k DJI Avata 2 přes Wi-Fi, umožňuje během postprodukce inteligentně přidávat Sky VFX na základě trajektorie letu zachycené ve videích, což vám pomůže snadno vytvářet poutavé letecké záběry. Bez potřeby stažení záběrů umožňuje aplikace jejich editaci a v kombinaci s funkcí One-Tap Edit můžete snadno vytvořit dokonalý obsah během chvilky a bez větší námahy.

RockSteady & HorizonSteady
Model Avata 2 je vybaven nejnovějším stabilizačním algoritmem DJI a umožňuje pořizovat plynulé a stabilní záběry i při rychlých manévrech nebo za větrného počasí. Funkce HorizonSteady zvládne horizontální otáčení až o 360° a zajistí, že pořízené záběry zůstanou fixované na horizontu, i když se dron prudce otočí nebo výrazně vychýlí.

Vysoká bezpečnost
Díky vylepšené konstrukci integrovaných ochranných prvků je Avata 2 lehčí a obratnější, což usnadňuje pohyb ve stísněných prostorech. Uvolněním plynové páčky na RC Motion 3 nebo stisknutím tlačítka zámku se dron zastaví, což umožňuje hravě zvládnout neočekávané situace. Kromě toho se při vybití baterie nebo v případě ztráty signálu spustí funkce automatického návratu do výchozího bodu (RTH), která zvyšuje úroveň bezpečnosti.

Pokročilé určování polohy
Nové binokulární senzory typu rybí oko umožňují určování polohy pomocí kamery směrem dolů a dozadu během letů v nízkých výškách a uvnitř budov, což zvyšuje stabilitu a bezpečnost letu. Díky funkci Turtle se může Avata 2 automaticky převrátit zpět do vzletové polohy.

DJI Goggles 3
DJI Goggles 3 nyní disponují funkcí Real View PiP (Picture-In-Picture). Můžete sledovat okolí, aniž byste si museli brýle sundat, pro větší bezpečnost a lepší zážitek z letu. Díky Micro-OLED displeji s vysokým rozlišením a přenosu s velmi nízkou latencí můžete bezproblémově prozkoumávat okolí. Pomocí DJI Goggles 3 můžete sdílet živý přenos z Avata 2 s mobilním zařízením s aplikací DJI Fly na vzdálenost až 5 m. Sdílení záběrů z letu je tak nyní jednodušší a osvojení techniky letu je snazší. Volitelný doplněk nebo součást sad Fly More Combo.

DJI RC Motion 3
S příslušenstvím DJI RC Motion 3 můžete bez námahy provádět náročnou leteckou akrobacii. I noví uživatelé mohou nyní jednoduše provádět drifty a další dechberoucí manévry. Jediným stisknutím tlačítka můžete stoupat, klesat a otáčet se. 360° přední/zadní přemet, otočte o 360° nebo drift o 180° (při vysoké rychlosti bočního driftu se otočí o 180° kolem objektů a rychle se vzdálí, čímž je dosaženo dramatických vizuálních efektů.), lze provést jedním stisknutím! Volitelný doplněk nebo součást sad Fly More Combo.

Pokročilé manévry
S novým volitelným dálkovým ovladačem DJI FPV Remote Controller 3 v manuálním režimu můžete obratně prolétnout stísněnými prostory a ukázat své letecké dovednosti a odvážnou kreativitu. DJI FPV Remote Controller 3 nabízí kromě módů Normal a Sport také režim Manual, který je vhodnější pro pokročilé uživatele k procvičování a osvojování složitějších dovedností.

ČLÁNKY

Parametry

Parametry

Výrobce: DJI
Kategorie: Drony

Blog a novinky

Datum: 11. 04. 2024, Kategorie: Blog

DJI představují druhou generaci dronu Avata!

Druhá generace oblíbeného dronu DJI Avata přináší vyšší obrazovou kvalitu (10bitový režim D-Log M, HDR), delší výdrž baterie (až 23 min., podpora…

PŘÍSLUŠENSTVÍ (9)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (9)

DJI Care Refresh 1-Year Plan (DJI Avata 2) (EU)

 • Novinka
Prodloužená záruka pro DJI Avata 2, 1 rok.
1 560 Kč
Na dotaz

DJI Avata 2 Battery Charging Hub

 • Novinka
Nabíjecí hub pro baterie dronu DJI Avata 2.
1 529 Kč
Na dotaz

DJI Care Refresh 2-Year Plan (DJI Avata 2) (EU)

 • Novinka
Prodloužená záruka pro DJI Avata 2, 2 roky.
2 599 Kč
Na dotaz

DJI Avata 2 Propellers

 • Novinka
Náhradní vrtulky pro DJI Avata 2.
240 Kč
Na dotaz

DJI Care Refresh 2-Year Plan (DJI Avata 2) (EU) (Card)

 • Novinka
Prodloužená záruka pro DJI Avata 2, 2 roky.
2 599 Kč
Na dotaz

DJI Avata 2 ND Filters Set(ND8/16/32)

 • Novinka
ND filtry k dronu DJI Avata 2. Obsahuje filtry ND 8/16/32 pro pokrytí širokého spektra
1 799 Kč
Na dotaz

DJI Avata 2 Intelligent Flight Battery

 • Novinka
Baterie pro DJI Avata 2.
3 119 Kč
Na dotaz

DJI Avata 2 Carry More Backpack

 • Novinka
Brašna pro DJI Avata 2.
2 099 Kč
Na dotaz

DJI Care Refresh 1-Year Plan (DJI Avata 2) (EU) (Card)

 • Novinka
Prodloužená záruka pro DJI Avata 2, 1 rok .
1 560 Kč
Na dotaz
 • Ukázat vše
 • DJI Avata 2 (Drone Only)

  • Novinka
  DJI Avata 2 přináší adrenalinový zážitek FPV dronu s vylepšeným zobrazováním, bezpečností
  12 999 Kč
  Na cestě 5 ks