DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC-N2)

DJI Air 3 je kompaktní skládací dron se dvěma výkonnými kamerami - širokoúhlou 

Více informací

34 090 Kč s DPH 28 174 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
na dotaz
Popis produktu

Popis produktu

DJI Air 3 je kompaktní skládací dron se dvěma výkonnými kamerami - širokoúhlou 
a střední telekamerou s trojnásobným zoomem. Užijte si lety s maximální dobou letu 46 minut, snímání překážek všemi směry a přenos videa O4. Zachyťte úchvatné detaily jakékoli scény pomocí 48MP fotografií ze dvou kamer a 4K HDR videa. S Air 3 můžete natáčet objekty 
s neomezenou kreativitou.

Systém se dvěma primárními kamerami
Air 3 se může pochlubit prvním duálním systémem kamer řady Air, který v elegantním a kompaktním těle obsahuje širokoúhlou kameru 1/1,3" CMOS a středně velkou kameru 1/1,3" CMOS s trojnásobným přiblížením. Obě kamery mají stejnou velikost snímače, ale rozdílnou ohniskovou vzdálenost, což přináší konzistentní kvalitu obrazu a větší možnosti dynamického zobrazování.

Díky širokoúhlé kameře můžete lépe zachytit krajinu. A střední telekamera dosahuje bezeztrátového trojnásobného optického zoomu, která poskytuje jedinečnou perspektivu jakéhokoliv objektu. Obě kamery jsou schopné pořizovat 48MP fotografie plné věrných detailů a zároveň umožňují bezproblémové úpravy v postprodukci.

Duální kamera s rozlišením 4K/60 fps a HDR videem
Dva 1/1,3“ snímače CMOS kamery Air 3 podporují duální nativní citlivost ISO pro přímý výstup HDR 4K/60 fps videa bez nutnosti úprav. To znamená, že záběry z obou kamer budou mít bohaté barvy a přirozené přechody, což zajistí vynikající výsledky. Obě kamery také podporují 10bitové barevné režimy D-Log M a 10bitový HLG.

Létejte sebevědomě, létejte bezpečně
Air 3 umožňuje až 46 minut letu, což je o 48 % více než u předchozí generace. To vám poskytne dostatek času na prozkoumání, úpravu kompozice a pořízení požadovaných záběrů. Nový hub pro nabíjení baterií podporuje inovativní funkci „přenosu energie“.

Snímání překážek všemi směry
Všesměrový kamerový systém umožňuje komplexní přehled o prostředí, takže Air 3 dokáže detekovat překážky ve všech směrech. Při detekci překážek může Air 3 využívat systém APAS 5.0 k provádění plynulejších vyhýbacích manévrů pro celkově bezpečnější let. I úplní začátečníci nyní mohou létat s jistotou a realizovat kreativní nápady se zvýšenou bezpečností.

O4 Video Transmission
Nová generace systému přenosu videa O4 poskytuje modelu Air 3 výrazně vyšší přenosový výkon. Umožňuje maximální dosah 20 km se zvýšenou stabilitou a živý přenos v maximální kvalitě 1080p/60 fps, který zaručuje mimořádně plynulé sledování a provoz.

Pokročilý RTH
Během inteligentního návratového režimu (RTH) Air 3 automaticky naplánuje optimalizovanou trasu letu pro pokročilý RTH a zároveň zachová snímání překážek všemi směry, aby se rychle a bezpečně vrátil do výchozího bodu.

FocusTrack
Funkce FocusTrack snadno udrží vás nebo váš objekt ve středu záběru. Střední telekamera s trojnásobným zoomem poskytuje jedinečnou prostorovou kompresi při snímání objektů. Tento vylepšený systém sledování v kombinaci se snímáním překážek všemi směry vám umožní pořizovat promyšlené záběry, kdykoliv a kdekoliv budete potřebovat.

QuickShots
Funkce QuickShots umožňuje Air 3 kreativní pohyby kamerou, jako jsou Rocket, Dronie, Circle, Helix, Boomerang a Asteroid.

2,7K vertikální snímání
Air 3 podporuje vertikální snímání v rozlišení 2,7K s oběma kamerami, takže vertikální záběry jsou při snímání krajiny nebo objektů velmi dynamické. Výstup vertikálního 2,7K záběru přímo ze snímače CMOS 4:3 poskytuje klipy optimalizované pro prohlížení smartphonem a připravené ke sdílení na sociálních sítích bez nutnosti dodatečných úprav.

MasterShots
Funkce MasterShots umožňuje Air 3 automaticky provádět různé pohyby kamerou, natáčet více klipů a následně je upravovat za pomoci hudby, střihů a efektů.

Aplikace LightCut
Připojte se k Air 3 bezdrátově prostřednictvím aplikace LightCut ve vašem smartphonu a využijte rozšířené kreativní možnosti, například funkci One-Tap Edit. Nemusíte během procesu stahovat všechny záběry, což šetří místo v úložišti vašeho mobilního zařízení.

Waypoint
Funkce Waypoint je nyní poprvé k dispozici v řadě Air. Předem si naplánujte letové trasy a snímání pro Air 3, abyste dosáhli obtížných kamerových pohybů a ohromujících záběrů. Letové trasy si také můžete uložit, abyste mohli stejný pohyb s přesností zopakovat později, čímž se vám otevírají možnosti pořizovat dlouhé časosběrné záběry, které zachycují přechody, například ze dne na noc nebo z ročního období na roční období.

Příslušenství a služby
DJI RC 2
Tento dálkový ovladač má vestavěný 5,5“ FHD displej a využívá výkonný procesor spolu s novým systémem přenosu videa O4 pro bezproblémový a pohodlný let.

DJI RC-N2 Remote Controller
Dálkový ovladač RC-N2 využívá novou generaci technologie přenosu videa O4.

DJI Air 3 Battery Charging Hub
Nabíjecí hub dokáže rychle nabíjet tři baterie za sebou a také dálkové ovladače, smartphony a další zařízení. Dokáže také přenést zbývající energii baterií s nízkým výkonem do baterie s nejvyšším zbývajícím výkonem, čímž poskytuje možnost prodloužení letu v místech, kde jsou možnosti nabíjení omezené.

DJI Air 3 Intelligent Flight Battery
Umožňuje dronu Air 3 až 46 minut letu, což poskytuje více tvůrčích možností během jednoho letu.

Parametry

Parametry

Výrobce: DJI
Kategorie: Akční kamery
PŘÍSLUŠENSTVÍ (3)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (3)

K&F DJI Air 3 ND8, ND16, ND32, ND64 Filters 4pcs Set, Neutral Density Filter Kit

Sada ND filtrů K&F Concept speciálně navržená pro systém duálních kamer DJI AIR
1 369 Kč
na dotaz

DJI Power SDC to DJI Air 3 Fast Charge Cable

Kabel pro rychlonabíjení dronů DJI Air 3 pomocí DJI Power 1000. Nabije baterii Air
500 Kč
na dotaz

DJI Power 1000 (EU)

  • Doprava zdarma
Přenosná napájecí stanice DJI Power 1000 má kapacitu akumulátoru 1024 Wh a poskytuje
25 890 Kč
na dotaz