Deity SPD-HR12V (4-Pin Hirose to 12v regulated Hirose)
Kabel Deity SPD-HR12V 4-Pin Hirose na 12V regulovaný poskytuje stabilní napájení 12V z externího zdroje, chrání citlivá zařízení před kolísáním napětí a zajišťuje spolehlivý provoz v profesionálních sestavách.
Více informací
Dostupnost
na dotaz
Kód zboží:
DY-6971842189434
Přidat do porovnání Historie ceny
Ukázat všechno příslušenství
Popis produktu SPECIFIKACE OBSAH BALENÍ
Popis produktu
Kabel Deity DY-6971842189434 SPD-HR12V 4-Pin Hirose na 12V regulovaný je určen pro profesionály, kteří pro svá zařízení vyžadují stabilní a regulované napájení 12V. Tento kabel je ideální pro zařízení citlivá na kolísání proudu a zajišťuje konzistentní výkon a dlouhodobou ochranu regulací napětí na 12V.
Hlavní vlastnosti
  • Poskytuje stabilní regulované napájení 12 V pro citlivá zařízení
  • 4pinové konektory Hirose na obou koncích pro bezpečné připojení
  • Chrání zařízení před kolísáním napětí a přepětím
  • Kompaktní, odolný a lehký design
  • Vhodný pro profesionální audio a video zařízení
  • Ideální pro použití v terénu i ve studiu
OBSAH BALENÍ
  • Deity SPD-HR12V 4-pinový kabel Hirose na 12V regulovaný kabel
SPECIFIKACE
  • Rozměry: 151 × 97 × 30 mm
  • Hmotnost: 90 g
  • Barva: černá
Parametry
Parametry
Výrobce: Deity
Kategorie: Napájecí kabely
PŘÍSLUŠENSTVÍ (17)
PŘÍSLUŠENSTVÍ (17)
Deity W02 Deluxe Windshield for S-Mic 2S and 3S
Vylepšete své nastavení pro nahrávání zvuku pomocí čelního skla Deity W02 Deluxe
Skladem 1 ks
Deity BF1 butterfly antenna (2 kit, Wide Band UHF )
Speciální akce
Motýlková anténa Deity BF1 je nezbytným příslušenstvím pro filmové scény a jevištní
Skladem 1 ks
Deity C14 (3.5 Locking TRS to Lemo 5 Timecode Cable)
  • -1 %
Speciální akce
Deity C14 je timecode kabel SMPTE se šroubovatelným 3,5mm konektorem TRS na jednom
na dotaz
Deity THEOS D2RX Dual-Channel Wireless Receiver (Global version)
  • Novinka
Dvoukanálový bezdrátový přijímač Deity THEOS D2RX poskytuje filmovým tvůrcům a tvůrcům
Deity RX-LINK (Low Profile XLR to 3.5mm TRS cable)
  • -4 %
Speciální akce: -4%
Deity RX-Link je adaptérový kabel z uzamykatelného 3,5mm jacku na pravoúhlý samec
Deity SPD-HR21 (4-pin Hirose to 55mm/21mm Right Angle DC plug)
  • Novinka
Napájecí kabel Deity SPD-HR21 4-Pin Hirose na 2,1 mm pravoúhlý DC poskytuje bezpečný
Deity S-Mic 3S
Představujeme mikrofon Deity S-Mic 3S: Kompaktní zařízení pro profesionální filmaře.
Deity SPD-HR3U (4-Pin Hirose to Triple USB-C)
Kabel Deity SPD-HR3U 4-Pin Hirose na Triple USB-C umožňuje napájet až tři zařízení
Deity W.Lav Pro Microphone Black - w/o adpt
Mikrofon Deity W.Lav Pro Microphone Black je diskrétní profesionální klopový mikrofon,
Deity W.Lav Pro 3.5mm TRS
Deity W.Lav Pro je profesionální lavalier mikrofon určený pro použití na filmových
Deity UHF - TA (Transmitter Antenna - Uncut)
Vysílací anténa Deity UHF-TA je náhradní anténa pro vysílač THEOS, která nabízí nastavitelnou
Deity SPD-HRDC (4-Pin Hirose to 5.5mm DC Plug)
Kabel Deity SPD-HRDC 4-Pin Hirose na 5,5 mm DC konektor poskytuje bezpečné a spolehlivé