Datavideo TP-300 Mark II

Proč se potýkat s nákladným opakováním natáčení, interprety, kteří se odchýlí od scénáře, nebo ztrátou očního kontaktu moderátora s diváky? Sada čtecího zařízení Datavideo Prompter Kit je navržena tak, aby vám pomohla překonat tyto problémy tím, že přemění běžný tablet (není součástí dodávky) na levný a účinný prompter. Používá také vysoce kvalitní zrcadlové…

Více informací

13 300 Kč s DPH 10 992 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na dotaz
Popis produktu

Popis produktu

Proč se potýkat s nákladným opakováním natáčení, interprety, kteří se odchýlí od scénáře, nebo ztrátou očního kontaktu moderátora s diváky? Sada čtecího zařízení Datavideo Prompter Kit je navržena tak, aby vám pomohla překonat tyto problémy tím, že přemění běžný tablet (není součástí dodávky) na levný a účinný prompter. Používá také vysoce kvalitní zrcadlové sklo s nízkým obsahem železa, což znamená, že zrcadlo nemá žádné rušivé zabarvení.

TP-300 MARK II je navržen tak, aby z malého tabletu udělal levné a efektivní čtecí zařízení. Teleprompter pojme jakýkoli tablet o minimální šířce 110 mm a maximální 210 mm měřeno v orientaci na výšku. Nejlépe funguje běžný 10" iPad nebo alternativní zařízení se systémem Android. Teleprompter TP-300 používá vysoce kvalitní hranol s poměrem 60/40 a je menší a lehčí než profesionální studiové telepromptery pro snadnou přepravu a instalaci (dodává se s kufříkem pro pohodlnou přepravu). Je také kompatibilní se standardními stativy, a díky své univerzální konstrukci je ideální volbou pro řadu činností vč. profesionální videoprodukce, přednášek, rozhovorů, výukových videí, živého vysílání, tvorby online obsahu atf. Ať už vytváříte profesionální video obsah, přednášíte projevy nebo vedete rozhovory, teleprompter TP-300 MARK II vyniká tím, že poskytuje jasnou a dobře čitelnou nápovědu pro bezproblémové a sebejisté prezentace. Volitelný dálkový ovladač WR-500 BT lze použít k ovládání výkonné aplikace dvPrompter Plus v kabelovém režimu nebo pomocí bezdrátového rozhraní Bluetooth. Ovladač umožňuje pozastavit a obnovit posun, zvýšit a snížit rychlost, zvětšit a zmenšit velikost písma, přejít na konkrétní body ve scénáři (značky) a přepínat mezi scénáři v seznamu.

Parametry

Parametry

Výrobce: Datavideo
Kategorie: Čtecí zařízení
PŘÍSLUŠENSTVÍ (2)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (2)

Datavideo WR-500

Datavideo WR-500 je univerzální bezdrátový bluetooth ovládač pro čtecí zařízení Datavideo
4 932 Kč
Skladem 1 ks

Datavideo HC-300 kufr pro TP-300

Datavideo HC-300 je vode/prachu odolný transportný kufor na čítacie zariadenia TP-300.
3 438 Kč
K odeslání 1 ks