Datavideo dvCloud Remote Device Control Kit

Sada pro vzdálené ovládání zařízení Datavideo dvCloud je komplexní řešení, které uživatelům umožňuje vzdáleně ovládat a spravovat více zařízení Datavideo z jednoho místa. Poskytuje zjednodušený a efektivní pracovní postup pro živé produkce a umožňuje uživatelům přístup k různým funkcím a nastavením kompatibilních zařízení Datavideo a jejich ovládání prostřednictvím…

Více informací

Speciální akce: -22%
14 496 Kč 11 346 Kč s DPH 9 376 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Odešleme: 18. 06.
K odeslání 1 ks
Bratislava 1 ks

Ukázat všechno příslušenství

Popis produktu

Popis produktu

Sada pro vzdálené ovládání zařízení Datavideo dvCloud je komplexní řešení, které uživatelům umožňuje vzdáleně ovládat a spravovat více zařízení Datavideo z jednoho místa. Poskytuje zjednodušený a efektivní pracovní postup pro živé produkce a umožňuje uživatelům přístup k různým funkcím a nastavením kompatibilních zařízení Datavideo a jejich ovládání prostřednictvím síťového připojení. Pomocí sady pro vzdálené ovládání zařízení dvCloud mohou uživatelé vzdáleně sledovat a upravovat parametry, jako je směrování videa, úrovně zvuku, nastavení kamery a další, což poskytuje větší flexibilitu a pohodlí při současné správě více zařízení.

BB-1 KIT, který umožňuje zákazníkům vytvářet vzdálené produkce odkudkoli na světě. BB-1 poskytuje vzdálený přístup k zařízením Datavideo přes internet a funguje jako server DHCP, který automaticky přiděluje virtuální IP adresy všem připojeným zařízením v cloudu. Spolu s předplacenou službou streamování dvCloud může každé zařízení BB-1 spravovat až pět zařízení Datavideo, která jsou připojena k síti. předplacená služba dvCloud Essentials podporuje dvojici zařízení BB-1 a dvCloud Professional podporuje šest zařízení BB-1, což umožňuje používat až 25 vzdálených zařízení. Předplatné služby dvCloud spravuje streamy až pro pět cílových míst na kanál, přičemž služba Professional podporuje až pět kanálů.

Zařízení BB-1 využívá DVIP, vlastní IP protokol společnosti Datavideo, který umožňuje kdykoli a odkudkoli vzdáleně ovládat jakékoli zařízení Datavideo podporující IP v síti. Vše, co potřebujete, je předplatné streamovací služby dvCloud, BB-1 na straně místa konání a další BB-1 na vzdálené straně.

"Jedinečnost zařízení BB-1 spočívá v tom, že mohou eliminovat potřebu IT odborníků virtuálním přidělováním IP adres," říká Craig Moffat, výkonný ředitel společnosti Datavideo USA. "Nyní může kdokoli vytvářet vzdálené produkce kdekoli na světě pomocí BB-1 a dvCloud."

HLAVNÍ FUNKCE :

Snadný přístup k zařízením Datavideo přes veřejný internet

BB-1 umožňuje přístup téměř k jakémukoli zařízení s podporou IP přes veřejný internet. BB-1 je zcela transparentní, což znamená, že ke vzdáleným zařízením můžete přistupovat stejně jako k místním. BB-1 je poháněn naší platformou dvCloud, takže nevyžaduje žádnou konfiguraci sítě nebo firewallu.

Ovládání různých zařízení s možností ovládání přes IP

Jediný pár BB-1 umožňuje ovládat téměř JAKÉKOLIV IP ovladatelné zařízení přes internet, včetně PTZ kamer a přepínačů společnosti Datavideo.

Umožňuje řadu vzdálených produkčních pracovních postupů (různá schémata pracovních postupů jsou k dispozici v dolní části stránky)

Vzdálená propojení vytvořená pomocí BB-1 lze použít k přístupu nebo ovládání téměř JAKÝCHKOLIV IP ovladatelných zařízení. Snadno vytvoříte řadu vzdálených pracovních postupů přidáním ovladačů kamer, přepínačů, pracovních stanic, kodérů, dekodérů, teleprompterů a mnoha dalších.

Ovládání až 25 vzdálených zařízení

Jeden pár BB-1 umožní ovládat až 5 zařízení na každém místě, každý další pár BB-1 umožní přístup k dalším 5 zařízením.

Zařízení se mohou připojit přes internet, jako by byla ve stejné místní síti.

Připojení BB-1 zajišťuje naše platforma dvCloud, každé předplatné dvCloud Professional podporuje až 10 zařízení BB-1, zatímco tarif essentials podporuje 3 zařízení BB-1.

Další informace o platformě dvCloud naleznete na adrese https://www.dvcloud.tv/.

Kompatibilní s firewallem, nevyžaduje znalost IP ani složité nastavení.

Zařízení BB-1 nevyžadují žádnou bránu firewall ani ruční konfiguraci IP, jednoduše spárujte zařízení BB-1 s účtem dvCloud a spravujte svá sdílená zařízení odkudkoli pomocí našeho snadno použitelného webového rozhraní.

Zařízení BB-1 automaticky detekuje všechna dostupná zařízení Datavideo, stačí vybrat zařízení, která chcete sdílet.

BB-1 může poskytovat vzdálený přístup k zařízením připojeným k vaší stávající síti nebo vytvořit vlastní, volba je na vás.

Bezpečné připojení

Buďte si jisti, že vaše síť je bezpečná. Všechna data odesílaná mezi zařízeními BB-1 jsou zabezpečena pomocí neprolomitelného 256bitového šifrování. BB-1 může poskytovat vzdálený přístup k zařízením ve stávající místní síti nebo v případě potřeby vytvořit vlastní izolovanou síť.


Podporuje spolehlivé streamování s nízkou latencí prostřednictvím technologie SRT (Secure Reliable Transport)

Mnoho provozovatelů vysílání se během živého vysílání setkalo s pixelovým videem, často kvůli nestabilnímu síťovému prostředí způsobenému kolísáním šířky pásma. Problémy může způsobit streamování RTMP přes nespolehlivé sítě s malou šířkou pásma. Díky pracovnímu postupu BB-1 v kombinaci s dvCloud, který podporuje technologii SRT, můžete nyní nahradit protokol RTMP protokolem SRT. SRT je lepší než RTMP, protože si efektivněji poradí s problematickými sítěmi a rychleji řeší chyby v datech. Výsledkem je, že budete mít lepší stream s menší vyrovnávací pamětí a nižší latencí. Chcete se dozvědět více o tom, co pro vás může SRT udělat? Podívejte se na související článek:

Co přesně je SRT?

SRT (Secure Reliable Transport) je protokol s otevřeným zdrojovým kódem vyvinutý pro vysoce kvalitní streamování videa přes nepředvídatelné sítě, jako je například internet. Je navržen tak, aby poskytoval bezpečný a spolehlivý přenos video a audio streamů s nízkou latencí a vysokou odolností proti ztrátě paketů a přetížení sítě.

SRT využívá pokročilé techniky pro optimalizaci doručování videa, včetně opravy chyb, opakovaného přenosu paketů a dynamického přizpůsobení šířky pásma. Zajišťuje, že videostreamy zůstávají stabilní a odolné i v náročných síťových podmínkách, což vede ke zlepšení kvality videa a diváckého zážitku.

Jednou z klíčových funkcí technologie SRT je schopnost zajistit koncové zabezpečení prostřednictvím šifrování. Chrání streamovaný obsah před neoprávněným přístupem nebo zachycením, takže je vhodný pro bezpečný přenos citlivých nebo důvěrných videostreamů.

SRT se široce používá v různých aplikacích, včetně živého vysílání, přispívání a distribuce videa, vzdálené produkce a videokonferencí. Získal si oblibu jako spolehlivý a efektivní protokol pro streamování, zejména ve scénářích, kde se podmínky sítě mohou měnit nebo být nespolehlivé.

Mezi produkty společnosti Datavideo, které podporují DVIP, patří: PTC-280, PTC-150, PTC-140, PTR-10 MARK II, aplikace PTZ View Assist, HS-1300, SE-1200MU. NVD-30 MARK II, TP-800 a RMC-300A.

Parametry

Parametry

Výrobce: Datavideo
Kategorie: PTZ
PŘÍSLUŠENSTVÍ (12)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (12)

Datavideo PTC-305NDI 4K Auto Tracking PTZ Camera (Dark Grey)

 • Doprava zdarma
Kamera Datavideo PTC-305NDI 4K 20x Auto Tracking NDI PTZ je profesionální kamera
78 281 Kč
7-14 dní

Datavideo PTC-140 HD PTZ Camera

 • Doprava zdarma
S touto čiernou otočnou kamerou HD/SD-SDI a HDMI s 20-násobným optickým zoomom od
32 727 Kč
7-14 dní

Datavideo PTC-305 4K Auto Tracking PTZ Camera (Dark Grey)

 • Doprava zdarma
Datavideo PTC-305 4K je profesionální PTZ kamera určená pro živé vysílání, přenosy
69 001 Kč
7-14 dní

Datavideo PTC-140 NDI W

 • Doprava zdarma
Tmavomodrá PTC-140NDI SDI/HDMI/NDI PTZ kamera s 20-násobným optickým zoomom od spoločnosti
45 877 Kč
7-14 dní

Datavideo PTC-150 (černá)

 • Doprava zdarma
Snímajte video s vysokým rozlíšením až do 1080p pomocou bielej PTC-150 HD/SD PTZ
75 465 Kč
7-14 dní

Datavideo PTC-285 (White)

 • Doprava zdarma
 • Auto Tracking
Datavideo PTC-285 je profesionální kamera PTZ určená pro živé vysílání, přenosy a
69 608 Kč
na dotaz

Datavideo PTC-280W 4K PTZ Camera (White)

 • Doprava zdarma
Instalační 4Kp50/60 kamera oblíbené značky Datavideo je vybavena HDMI 2.0, 3G-SDI
59 027 Kč
7-14 dní

Datavideo PTC-150 White (bílá)

 • Doprava zdarma
Snímajte video s vysokým rozlíšením až do 1080p pomocou bielej PTC-150 HD/SD PTZ
75 465 Kč
7-14 dní

Datavideo PTC-285 (Dark Grey)

 • Doprava zdarma
 • Auto Tracking
Datavideo PTC-285 je profesionální PTZ kamera určená pro živé vysílání, přenosy a
71 879 Kč
na dotaz

Datavideo PTC-280 4K PTZ Camera (Dark Blue)

 • Doprava zdarma
Instalační 4Kp50/60 kamera oblíbené značky Datavideo je vybavena HDMI 2.0, 3G-SDI
59 027 Kč
7-14 dní

Datavideo PTR-10 motorická hlava

 • Doprava zdarma
Datavideo PTR-10 je diaľkovo ovládateľná motorická hlava pre kamery do 4kg.
56 650 Kč
7-14 dní

Datavideo PTC-140 NDI

 • Doprava zdarma
Tmavomodrá PTC-140NDI SDI/HDMI/NDI PTZ kamera s 20-násobným optickým zoomom od spoločnosti
45 877 Kč
7-14 dní